Patriqui
08.07.10,00:17
Dobrý všetkým, zaujala ma téma ohľadom ETS, zaujímalo by ma či ma niekto s tým skúsenosti a vie kde v ktorej nemocnici alebo klinike sa zákrok vykonáva a kto vie nejaké cenové relácie alebo riziká. Ja sa potím najviac na hlave a stačí trochu teplo a moje vlasy su ako spod sprchy, snívať ako o vyhladených vlasoch je čistá utopia. Dik vopred za pomoc .:---:D
ludmilla
08.07.10,11:45
Robia sa napr. v Bratislave v nemocnici Ružinov na klinike hrudníkovej chirurgie ide o operáciu pri ETS pri akrálnej hyperhidróze
macacko
15.09.11,20:11
tiež by ma to zaujímalo
vraj to v plnej výške hradí poisťovna a robia to asi na kazdej hrudnikovej chirurgii.
ja by som sa chcela spýtať aký je postup: mám ísť k svojmu obvodakovi aby ma tam odoslal, alebo sa môžem objednať na konzultáciu priamo na chirurgiu?
ako dlho sa leži v nemocnici a aký čas je potrebné stráviť na PN-ke?
a či to má nejaké nežiaduce účinky, napr. že sa začnem potiť niekde inde, alebo že sa toxiny vylučované potením začnú hromadiť v tele?
od narodenia trpím nadmerným potením dlaní a šliap na nohách a ešte do konca roka by som to chcela vyriešiť.
dik
L
firefox4free
29.10.11,21:39
Ahoj, dobry vecer macacko. Chcel som sa Ta opytat, ci si uz ETS absolvovala a ci to bolo uspesne. Mam podobny problem a uz mi prerasta cez hlavu... mam pocit, ze sa na spominanych miestach potim viac a viac, co je mi vrcholne neprijemne a chcem s tym navzdy skoncovat. Najlepsie tomu rozumie len taky clovek, co ma podobny problem. Myslis, ze by stacilo odporucanie na hrudnikovu chirurgiu od kozneho lekara na vykonanie tohto zakroku? Ake vysetrenia si musela podstupit? Ak uz mas teda za tym, mozes mi napisat (najlepsie do PM) o tom nieco viac? Vsetko co Ta napadne poprosim. Dakujem.