orientmonkey
09.07.10,00:31
Potreboval by som poradit ohladne toho ako momentalne funguje Metro v Rakusku. Sto rokov som tam nebol /naposledy tak 10 - 15rokov dozadu ked som chodil do skoly a otec tam mal kartu :))) /

Plati tam aj Slovenska Metro karta alebo sa treba aj u nich registrovat a daju mi tam karticku?

O.M.
zdenka131
09.07.10,03:30
Zákaznícka karta METRO Cash & Carry Slovakia s.r.o.

Zákaznícka karta oprávňuje držiteľa ku vstupu a k nákupom tak v celej sieti veľkoobchodných centier METRO Cash & Carry Slovakia s.r.o. na území Slovenskej republiky, ako aj v sieti centier Makro či METRO v iných krajinách.

http://www.metro.sk/index.php?page_id=16&u=21
orientmonkey
10.07.10,09:26
oki dakujem - no pytal som sa koli tomu ze asi pred pol rokom tam bol kamos na nakupe a mal taam nejaky kartickovy problem. Suviselo to s kartickou a danou, detaily si nepamatam.

O.M.
Danielle369
10.07.10,15:17
Ked si tam dlho nebol tak ťa budú chcieť nanovo zaregistrovať alebo ti vystavia kartu na jednorázový nákup a potom musíš mať pri sebe kopiu živ.listu. Toto platí aj v čechách aj v rakúsku
arizona
11.07.10,06:17
Ak je občan SK registrovaný ako živnostník v inej krajine EU, môže sa zaregistrovať v Metre na Slovensku? Platia rovnaké podmienky?
Danielle369
11.07.10,06:26
Ano platia rovnaké podmienky.
orientmonkey
11.07.10,07:53
ahoj, no ja ako ponikatelsky subjekt som tam nebol este vobec, ale chcl by som. Cize som pochopil, ze nieco registrovat/tam doloyit je nutne vsak?

Len tak pre zauimavost- kolko si myslel na casove obdobie, ze ked tam clovek dlhsie nejde, tak musi dolozit ORSR?
Danielle369
11.07.10,09:15
sa mi zdá že 7 mesiacov nerobíš nákup a už ťa odstránia z hlavnej databázy. V počítači im zostaneš ale chcú nanovo predložiť živ.list, zrejme aby si overili či ešte podnikáš.
orientmonkey
12.07.10,11:12
Ok dakujem. Okrem vypisu z ORSR si mam co so sebou vziat koli "registracii" u nich?

Staci ORSR v slovenskom jazyku?

O.M.
brato
18.07.10,03:53
Ja som tam bol asi pred 2 mesiacmi mam kartu u nas v metre a ked som im ju ukazal povedali mi že je neplatna u nich,naštastie som žl.pri sebe tak mi vybavili jednorazovu vstupenku.
ps.Neviem čo tam chceš kupovať ale ja som tam išiel na drogeriu a boli tam neporovnatelne ceny s našimi omnoho bolo všetko drakšie až na par vynimiek.
orientmonkey
18.07.10,21:09
kamos tam minuly rok kupoval nejake gastro prislusenstvo a na kuse usetril cca 80 eur oproti slovenskemu metru. Kedze bral 6 kusov, tak sa mu to vcelku oplatilo