monikago
09.07.10,07:23
ahojte, chcem sa spýtať resp. mať istotu, ze postupujem správne.

ak ma zamestnanec zmluvu na dobu urcitu a uz mu konci, tak je mozne pokracovat dalej na zaklade novej zmluvy, alebo staci, ak sa k starej zmluve dolozi len dodatok, ze zamestnavatel bude dalej vyuzivat zamestnancove sluzby?

ps. padli mi vo firme take odpovede, ze ved ked skoncila, a nedohodli sa inak, tak pokracuje v praci dalej a zmluva na dobu urcitu sa automaticky (asi vo vzduchu :)) berie uz na dobu neurcitu

poradite mi ako to je?, nech to mam v poriadku
dakujem za vsetky odpovede
kn-alka
09.07.10,05:44
Pracovný pomer na určitú dobu
Na začiatok
(1) Pracovný pomer je dohodnutý na neurčitý čas, ak nebola v pracovnej zmluve výslovne určená doba jeho trvania alebo ak v pracovnej zmluve alebo pri jej zmene neboli splnené zákonné podmienky na uzatvorenie pracovného pomeru na určitú dobu. Pracovný pomer je uzatvorený na neurčitý čas aj vtedy, ak pracovný pomer na určitú dobu nebol dohodnutý písomne.


To jest treba spísať dodatok k zmluve o predĺžení pracovného pomeru, inak sa tento pracovný pomer považuje ako prac.pomer na dobu neurčitú.
katka50
09.07.10,05:58
ahojte, chcem sa spýtať resp. mať istotu, ze postupujem správne.

ak ma zamestnanec zmluvu na dobu urcitu a uz mu konci, tak je mozne pokracovat dalej na zaklade novej zmluvy, alebo staci, ak sa k starej zmluve dolozi len dodatok, ze zamestnavatel bude dalej vyuzivat zamestnancove sluzby?

ps. padli mi vo firme take odpovede, ze ved ked skoncila, a nedohodli sa inak, tak pokracuje v praci dalej a zmluva na dobu urcitu sa automaticky (asi vo vzduchu :)) berie uz na dobu neurcitu

poradite mi ako to je?, nech to mam v poriadku
dakujem za vsetky odpovede
Zákonník práce § 71

§ 71
Skončenie pracovného pomeru dohodnutého na určitú dobu
(1)Pracovný pomer uzatvorený na určitú dobu sa skončí uplynutím tejto doby.
(2)Ak zamestnanec pokračuje po uplynutí dohodnutej doby s vedomím zamestnávateľa ďalej vo výkone práce, platí, že sa tento pracovný pomer zmenil na pracovný pomer uzatvorený na neurčitý čas, ak sa zamestnávateľ nedohodne so zamestnancom inak.
(3)Pred uplynutím dohodnutej doby sa môže skončiť pracovný pomer podľa odseku 1 aj inými spôsobmi uvedenými v § 59.

Ja v takomto prípade robím dodatok k prac. zmluve, že sa mení prac.pomer na dobu neurčitú.