Roman_H
09.07.10,11:21
cestujem do BG prvy krat (ak neratam 1989) ako 4 clenna rodina. MAme naplanovane Primorsko (Prestige city II). Vyrazame 1.8. cca 10:00 kto chce moze sa pridat :)
Laco-monter
10.07.10,04:56
len aby si nebol prekvapený, ak okolo toho prestige-city bude viesť prašná cesta a po nej bude premávať somárik zapriahnutý do voza

Aj to je Bulharsko , krajina veĺkých kontrastov ,

ale hotely a more su vynikajúce
Ľubomír
11.07.10,08:01
Primorsko? Nič moc. Táto destinácia sa mi najmenej páčila. Jednoznačne by som ti doporučil Nesebar alebo Sozopol. Tam je aj trocha histórie. Je čo obdivovať. Primorsko je mizéria.
xamax
12.07.10,20:07
V Primorsku sú lepšie a čistejšie pláže ako v Sozopole. V Nesebare je história, ale draho.Ak sa ideš na dovolenku hlavne kúpať v mori, tak jednoznačne Primorsko.
tuta
13.07.10,05:49
Tiež zastávam názor, že najkrajšie more je v Primorsku. Voda čistučká, bez rias..., priamo na pláži animátori...osviežujúce nápoje, nanuky, mastika:D:D a chutné jedlo k dispozícií...,
Mne osobne Bulharsko, /Carevo, Primorsko, Pomorie, Slnenčné pobrežie/ ako dovolenková destinácia veľmi vyhovuje, ale ono je to všetko o tom, čo človek od dovolenky očakáva...
Ľubomír
14.07.10,16:00
Na severnej pláži sa nedalo ísť dovody niekoľko dni pre veľké vlny a južná pláž bola zaplabená riasami. Asi sme boli každý v inom Primorsku.
Erika-ežka
18.08.11,12:39
Práve sme sa vrátili z dovolenky. Boli sme s partiou v hotely Prestige City II. - nám sa veeeľmi páčilo, nebola preplnená pláž, hlavne blízko, super aj bazén s nápojmi :cool: ... a hlavne dobrá partia - a to je asi najhlavnejšie na dovolenke. Absolvovali sme aj bulharský večer v Sozopole - tiež superná zábava - odporúčam, samozrejme dobrá partia nesmie chýbať :---. Jeden deň sme vyskúšali aj pláž v Kitene, ale po pol hodine sme sa zbalili - buď preplnené - aj "ležovisko" aj more, alebo po okrajoch riasy a "neznesiteľná vôňa - smrádek :eek:" ... takže sme sa vrátili na pláž pred hotelom, kde sme vždy mali miesto ... Ja osobne odporúčam ...
Indeed
19.08.11,09:43
doporučejem 4* hotel JERAVI v Primorsku

www.jeravi.bg

Nie je veľa takých hotelov okolo celého pobrežia.

www.jeravi.bg
alaya1
19.08.11,10:19
Moj syn cestuje 26.8. do hotela Sole, ma **** tak dufam, ze to bude aspon nasich ***-)