brunetka777
09.07.10,14:34
Prosim vas o radu. Mali sme zamestnanca na dohodu v roku 2007 na 4 mesiace. Prednedavnom sme zistili z jeho iniciativy, ze sme ho neodhlasili zo socialnej poistovne. Chcem ho odhlasit, avsak neviem aky datum odhlasenia mam uviest? Vopred dakujem.
lydus2001
09.07.10,13:05
dátum, do kedy u vás pracoval, ak pracoval napr. do 31.12.2007, tak to bude aj dátum jeho odhlásenia v soc.poisťovni
witch
09.07.10,13:11
Prosim vas o radu. Mali sme zamestnanca na dohodu v roku 2007 na 4 mesiace. Prednedavnom sme zistili z jeho iniciativy, ze sme ho neodhlasili zo socialnej poistovne. Chcem ho odhlasit, avsak neviem aky datum odhlasenia mam uviest? Vopred dakujem.
Samozrejme že skutočné, kedy mu končila Dohoda a dokedy ste platili odvod. V zime som riešila podobné, dala som si poslať zo Socpoist rozpis prihlásených zam-cov a tiež tam bola nezrovnalosť niekoľko rokov stará. Telefonicky som sa dohodla s pani zo Socpoist, zaslala som chýbajúce doklady a dala všetko na poriadok. Čakala som pokutu, ale zatiaľ neprišla, tak predpokladám, že ani nepríde. Niekedy funguje, že so slušnosťou najďalej zájdeš ;).