sprievodca5
09.07.10,20:57
dobrý den.
mám taký prblém s autom ford focus kombi 1.8 tddi. r.v.2003
auto má nejaký slabý ťah motora. stalo sa mi to iba dnes. strašne ťažko sa rozbiehalo. no večerk ked som išiel znovu na aute tak sa to napravilo. neviem čím to je.
kamarátovi sa to tiež stalo so seatom a vravel že stačí iba vypnúť a znovu naštartovať auto. ale to nie je riešenie aj ked to pomôže.
ďakujem za rady.
Flinstone
09.07.10,19:04
niesom síce automechanik, ale dnešné autá sú prepchaté počítačmi, takže by som ho vzal na diagnostiku, možno auto bude vedieť povedať čo mu je...
Laco-monter
09.07.10,19:36
vymeniť vložku filtra paliva

potom sa uvidí
Brčo
09.07.10,20:23
popripade odkalit nadrz(vypustit vsetok bordel)...
rastiček
11.07.10,19:09
mal som ten isty problembol som na diagnostyke a tam nič nevedeli zistiť menili postupne lambda sondu vzduch filter palivovy filter katalizátor zadný tlmič výfuku a nič nepomohlo až keď prišiel na rad stredný tlmič výfuku. Ten bol zvnútra uplne rosypaný a v tom bola celá zrada. Po jeho výmene auto malo znovu svoj výkon.
rastiček
11.07.10,19:11
Mal som ten istý problem bol som na diagnostyke a tam nič nevedeli zistiť, menili postupne lambda sondu vzduch filter palivovy filter katalizátor zadný tlmič výfuku a nič nepomohlo až keď prišiel na rad stredný tlmič výfuku. Ten bol zvnútra uplne rosypaný a v tom bola celá zrada. Po jeho výmene auto malo znovu svoj výkon.