zk24
09.07.10,21:12
Ahojte,

prosim Vas, co vsetko patri do mzdovej agendy? Ja si tlacim:

1. Vypocet mzdy
2. Vyplatna paska
3. Vykaz do SP
4. Vykaz do ZP
5. Dochadzkovy listok
6. PN-ky, dovolenkove listky
7. Potvrdenie o vyplate mzdy v hotovosti
8. Potvrdenie o prevzati vyplatnej pasky a stravnych listkov
9. Potvrdenie o podani prehladu o zrazenych preddavkoch na dan....

Pracovna zmluva je samozrejmostou. Vyhlasenie o uplatnovani odpocitatelnej polozky. Danove bonusy, zamestnanecke premie, ine zrazky zo mzdy a podobne veci su pre mna nerelevantne.

Prosim mam tlacit este nieco, co je povinne mat v agende? Snad som na nic nezabudla. Hlavne nieco, co by mali zamestnanci podpisovat.... co je nepodpisovane mozem dotlacit aj dodatocne..

Dakujem.
ondrejvla
09.07.10,19:28
Ahojte,

prosim Vas, co vsetko patri do mzdovej agendy? Ja si tlacim:

1. Vypocet mzdy
2. Vyplatna paska
3. Vykaz do SP
4. Vykaz do ZP
5. Dochadzkovy listok
6. PN-ky, dovolenkove listky
7. Potvrdenie o vyplate mzdy v hotovosti
8. Potvrdenie o prevzati vyplatnej pasky a stravnych listkov
9. Potvrdenie o podani prehladu o zrazenych preddavkoch na dan....

Pracovna zmluva je samozrejmostou. Vyhlasenie o uplatnovani odpocitatelnej polozky. Danove bonusy, zamestnanecke premie, ine zrazky zo mzdy a podobne veci su pre mna nerelevantne.

Prosim mam tlacit este nieco, co je povinne mat v agende? Snad som na nic nezabudla. Hlavne nieco, co by mali zamestnanci podpisovat.... co je nepodpisovane mozem dotlacit aj dodatocne..

Dakujem.

Pri personalistike mám pri každom zamestnancovi ešte súhlas s použitím osobných údajov, súhlas so zasielaním mzdy na účet, pri bonusoch potvrdenia zo školy detí, reg.listy zamestnancov, pri mzdách tlačím: sumarizácie, 1x k mesačným mzdám, 1x ku mzdovému dokladu, výpl.pásky, výkazy pre poisťovne, sumarizácie poistného, príkazy na úhradu, pri elektronickom podaní výkazov tlačím výkaz zo SP a zo ZP, náhrady miezd, PN, materské dovolenky, dochádzku, dovolenky.
Dúfam, že som na nič nezabudla...
zk24
09.07.10,19:34
suhlas so zasielanim mzdy na ucet? Je to treba aj ked maju v pracovnej zmluve napisane ze mzda bude vyplacana na jeho ucet? A co prosim rozumiete pod pojmom "sumarizacie"?
ondrejvla
09.07.10,19:44
suhlas so zasielanim mzdy na ucet? Je to treba aj ked maju v pracovnej zmluve napisane ze mzda bude vyplacana na jeho ucet? A co prosim rozumiete pod pojmom "sumarizacie"?

Ja to nemám pri pracovnej zmluve, ale zvlášť vyhotovený dokument, lebo niektorí zamestnanci mali najskôr mzdu v hotovosti, až potom na osobný účet.
Sumarizácia je sumár všetkých položiek zo miezd, od odpracovaných hodín a dní, dni PN, dni dovolenky, iné náhrady, celkom poistné podľa jednotlivých fondov za organizáciu a za zamestnancov, preddavky na daň, zrážková daň, mzdy na účet, zálohy, zrážky za stravné, výplata v hotovosti, proste všetko, čo sa mi objaví v mzdách. Mesačne mám tieto sumarizácie s výkazmi a so všetkým, čo som písala vyššie založené v euroobaloch v šanóne, keď mi príde kontrola, všetko je prehľadné. Keď vyhotovujem mzdový doklad, je mi podkladom táto sumarizácia.
zk24
09.07.10,19:51
Aha, super. U mna sa to vola Rekapitulacia miezd (ak to spravne chapem).

A este hovoris: "pri mzdách tlačím: sumarizácie: 1x k mesačným mzdám, 1x ku mzdovému dokladu".

Comu hovoris mzdovy doklad? :D Mozno to mam, len tomu inac hovorim :(
ondrejvla
09.07.10,19:55
Aha, super. U mna sa to vola Rekapitulacia miezd (ak to spravne chapem).

A este hovoris: "pri mzdách tlačím: sumarizácie: 1x k mesačným mzdám, 1x ku mzdovému dokladu".

Comu hovoris mzdovy doklad? :D Mozno to mam, len tomu inac hovorim :(

Mzdový-interný doklad miezd zaúčtovaných do nákladov, v prílohe prikladám vzor môjho mzdového dokladu.
zk24
09.07.10,19:58
Si poklad. U mna sa to vola "Rozuctovanie miezd pre podvojne uctovnictvo" :D

Dakujem moc moc. Takze mi chyba suhas s pouzitim osobnych udajov...
ondrejvla
09.07.10,20:01
Ako fajn, že existuje táto stránka, môžeme si navzájom radiť :)
zk24
09.07.10,20:03
:--- :--- Nebyt tejto stranky, tak uz davno som na psychiatrii.
ondrejvla
09.07.10,20:08
Súhlasím. :) :)