tomgunny
11.07.10,11:50
Dobrý deň, potrebujem poradiť. Moja manželka je už istú dobu v nejakom pochybnom spolku žien. Táto informácia nieje až tak podstatná, ale pre vykreslenie situácie bolo potrebné ju povedať. Kolegyne z tohto spolku navádzajú manželku aby sa somnou rozviedla a vyhľadávajú dôvody. V ich prípade ide o sofistikované riešenie starých situácii, pretože som mal ako stavbár jednej z nich pomôcť a teda sa domnievam, že sa na mojej manželke krásne zabávajú a chcú nás rozštvať. Pred časom som sa dozvedel, že som sukničkár a bol som vraj videný. Prosím poradte mi, chcem sa rozviesť a podniknúť príslušné kroky, ale neviem či priamo rozvodom, alebo aj súdnou cestou u právnika ak ide v tomto prípade o hrubé očierňovanie mojej osoby. Vopred dakujem za skoré rady.... prajem pekný deň
Katy a R
11.07.10,10:02
Neviem veru, aké rady čakáš:confused:.... ke´d sa chceš rozviesť - tak to urob.

... alebo si skôr robíš srandu ... viď tvoje predch príspevky http://www.porada.sk/137819-prosim-poradte-mi-post1369061.html#post1369061
Petra Nová
11.07.10,10:14
Súhlasím s Katy a R,. To zadanie nemá ani hlavu, ani pätu. Je síce uhorková sezóna, aj na porade, ale keď sa už chceš zabávať, tak vymysli niečo vtipné. Aby keď ktokoľvek prečíta ten tvoj pokec, tak nemal pocit, že nás máš všetkých za blbov.:eek:
tomgunny
11.07.10,10:42
akože táto téma je za mojho staršieho brata... vy tvrdíte proste dať žiadosť o rozvod???
Petra Nová
11.07.10,10:50
akože táto téma je za mojho staršieho brata... vy tvrdíte proste dať žiadosť o rozvod???
Ale veď píšeš, že sa chce rozviesť. A prečo sa brat nepýta sám?
goosesk
11.07.10,10:56
chces sa rozviest,, ,a Tvoju manzelku huckaju ine, aby sa s Tebou rozisla... a ona to berie ako ? chce sa tiez rozviest? lebo ak ano tak si neviem predstavit idealnejsi rozchod..
sito
11.07.10,11:01
akože táto téma je za mojho staršieho brata... vy tvrdíte proste dať žiadosť o rozvod???

Pre istotu. Rozveďte sa obidvaja, aby nebola potom medzi vami zvada, že ktorý dostal takú dobrú radu a nevyužil ju. ;)