Peterko1987
11.07.10,18:23
Dobrý deň potreboval by som poradiť, kde by som mohol nájsť na internete register obnovenej evidencie pozemkov pre jednotlivé obce, z parcelnými číslami celej obce? Ďakujem
olybaba
11.07.10,18:06
- na internete nikde
- register obnovenej evidencie je "pracovny" elaborat, ktory po schvaleni kataster zapise do katastra nehnutelnosti
Peterko1987
13.07.10,19:25
Aha Ďakujem.Na obecnom úrade som pozeral do tohto ROEP.Problém je v tom, že v tomto ROEP je evidovaných na mojom pozemku, ktorý vlastním už od roku 1988 ešte 12 vlastníkov, a pritom Od roku 1988 je iba v mojom vlastníctve, aj v katastri nehnuteľností je na daný pozemok list vlastníctva na ktorom figuruje iba moje meno.Neviem ako je to možné že v katastri nehnuteľností evidújú daný pozemok iba na moje meno a v ROEP sa objavilo ešte 11 vlastníkov? neviete mi poradiť?
Kušnierik
13.07.10,20:04
Navštívil by som predsedu ROEP s vlastníckym listom,
sarasara
14.07.10,00:15
Ak na liste vlastníctva si figuroval iba ty, pozri sa, a akom podiele. Neznamená to, že ak si tam bol len ty sám jediný, že si aj vlastníkom v podiele 1/1.
Pri ROEP zapíšu aj tých vlastníkov, ktorí dovtedy boli vedení len pozemnoknižnej vložke, ale sú to vlastníci.