pomoc_pls
11.07.10,18:50
čawte, dneska som sa rozhodol že budem dávať na youtube návody ako pred 2rokmy no zistil som že pri nahrávani my všetko seka,nahrávam cez program CamStudio 2.0 . Skúsil som aj ine programy ako je hypercam fraps a nič stale to seka takže by som prosil o radu, pred dvomy rokmy my pri nahravani nič nesekalo.
Disk je prazdny mam tam iba ovladače je defragmentovany.Včera som ho skusil preinštalovať ale nič my nepomohlo.
Moja graf.karta je Ati.Radeon 4650 AGP , RAM 2GB , Procesor Celeron 3.2GHz

Tak pls poradte čo mam spravit pls
pomoc_pls
11.07.10,17:43
tak pomooože nektoo pls
Chobot
12.07.10,07:47
čawte, dneska som sa rozhodol že budem dávať na youtube návody ako pred 2rokmy no zistil som že pri nahrávani my všetko seka,nahrávam cez program CamStudio 2.0 . Skúsil som aj ine programy ako je hypercam fraps a nič stale to seka takže by som prosil o radu, pred dvomy rokmy my pri nahravani nič nesekalo.
Disk je prazdny mam tam iba ovladače je defragmentovany.Včera som ho skusil preinštalovať ale nič my nepomohlo.
Moja graf.karta je Ati.Radeon 4650 AGP , RAM 2GB , Procesor Celeron 3.2GHz

Tak pls poradte čo mam spravit pls

Skús znížiť rozlíšenie nahrávaného videa, možno ti procesor nestíha renderovať video. Ale neviem, akým spôsobom nahrávaš - nepíšeš o tom nič. Nahrávaš to, čo je na obrazovke? Alebo nahrávaš z nejakého externého zdroja (videokamera)?
pomoc_pls
12.07.10,08:01
nahrávam to čo je na obrazovke...to rozlíšenie som skúšal nič takže tím to určite nebude
pomoc_pls
12.07.10,08:06
nemože to byt kompresiou?
Vlado40
12.07.10,12:28
HDD je Sata alebo stará klasika na IDE.Rýchlosť HDD má vplyv na spracovanie videa.To že je disk prázdny neznamená ,že je dostatočne rýchly na zápis.Skús si nastaviť aj virtuálnu pamäť min. a max. na jednú veľkosť.
pomoc_pls
12.07.10,13:00
hmmm kebyže viem ako