JOSTY
11.07.10,20:06
nevite mi niekto poradit ako by som obnovil v ovladacom paneli moznosti priecinka pretoze som to minule nejako zmanil a nedaju sa mi dvojklikom otvarat priecinky iba ked dam preskumat dakujem za kazdu pomoc
Vlado40
11.07.10,18:11
Už sa tu raz písalo ,že všetky HDD išli otvoriť iba týmto spôsobom a bol to vírus v PC.
JOSTY
11.07.10,18:19
ale ja som nic nespominal o HDD
Vlado40
11.07.10,18:25
Písal som to iba tak či náhodou nie je to podobné .Aký máš windows.Skús klikni pravé tlačidlo na priečinok -vlastnosti a pohľadaj tam.Možno je tam aj obnoviť predvolené.
Majky11
11.07.10,19:15
Otvor si hocijaký disk napr. C:, alebo D:...

Potom na hornej lište - Nástroje - Možnosti zložky - Typy súborov - Upresniť - klikni na akciu open v okienku a potom upraviť.

Potom zadaj tieto hodnoty do políčok : / skopíruj pomocou Ctrl+c a vkladaj pomocou Ctrl+v /

Akcia:
open

Akcia použitá k prevedeniu akcie:
C:\WINDOWS\Explorer.exe /idlist,%I,%L

Správa DDE:
[ViewFolder("%l", %I, %S)]

Aplikacia:
Folders

Ak nieje aplikácia DDE spustená:
[]

Téma:
AppProperties



To je celé, malo by Ti to ísť ;)
misoft
11.07.10,19:53
Majky11:
Si úplne mimo!! Najskôr si prečítaj, čo žiada a potom odpovedaj k problému. Robíš to zložito.
JOSTY sa pýta na to, ako nastaviť, aby sa priečinok (napr. na ploche) otváral kliknutím a nie cez kontext-menu.

JOSTY:
Start>Ovládací panel>Možnosti priečinka>Všeobecné>Klikanie na položky. Tam si vyber to, čo potrebuješ. :)
JOSTY
19.07.10,12:05
Majky11 presne toto som chcel len neviem ako mam dat open prstoze ja som uz skusal vela sposobov a dal som tam uz aj open opening find a ete asi jedno e ked daam akciu opne tak my napise ze uz existuje a men sa neda odstranit pls este toto porad vdaka