Lucius-IL
11.07.10,21:33
AHojte pred par dnami som otvoril temu, ci by bol niekto ochotny napisat nazor na moj eshop, co je dobre, co je zle, pripadne poradit. Jedna sa o www.skrblik.sk Dufam, ze to nikto nebudete brat ako robenie free reklamy, chcel by som len poradit. Dakujem vsetkym ochotnym
padro
11.07.10,21:57
robis stale jednu chybu za druhou, najskor si mal shop s elektronikou (uz to je chyba podla mna) a teraz od elektra cez hodinky az po vane, take nieco si moze dovolit hej.sk a podobne... a trufnut si predavat vane za 22 374.00 EUR hmm :).. nie je problem nahadzat veci do ponuky, i ked zrejme v tvojom pripade este aj to komplet preberas z ineho webu, ale dokazat to aj predat to uz bude vacsi problem.
profesional
12.07.10,06:02
Nepovolena forma reklamy. Si nepoucitelny. Dufam ze admin zmaze prispevok aj teba ako uzivatela.
Lucius-IL
12.07.10,09:28
Profesional-keby si si vsimol, ze pred par dnami som otvoril podobnu debatu a napisal som tam, ze nechcem robit reklamu mojmu webu ale, ze nazov webu je napisany v mojom profile-nikto sa nepozrel do profilu a nenapisal nazor a preto som to zverejnil. Takze ak vies len pindat, tak chod na pieskovisko. peace
Lucius-IL
12.07.10,09:33
Dakujem Padro za zmyslu plnu odpoved, ako to v tvojom pripade uz je zvykom. Padro optimalizovat web na autovybava je lahke ked to mas v domene, ved to vie kazdy kto ma ake take znalosti o SEO, ale chvalabohu, ze existuju aj ludia, ktori su ochotni pomoct, poradit aj za dakujem.
zubro85
12.07.10,09:54
pre mna je to strasne vela tovaru
ja osobne radsej nakupujem v specializovaných obchodoch a ako písal padro mas tam vsetoko od elektra po vane, ja osobne by som urobil viac eshopov

dalsia vec je ze co znamena ta dostupnost BA, PV a KE, ci je to udaj v dnoch alebo hodinach, preco je niekde x, co znaci skratka Pv...??

skus si dat web zhodnotit na webtrh.cz ak si uz nedal...
profesional
12.07.10,11:21
Profesional-keby si si vsimol, ze pred par dnami som otvoril podobnu debatu a napisal som tam, ze nechcem robit reklamu mojmu webu ale, ze nazov webu je napisany v mojom profile-nikto sa nepozrel do profilu a nenapisal nazor a preto som to zverejnil. Takze ak vies len pindat, tak chod na pieskovisko. peace

Tak tato odpoved ma asi taky zmysel ako keby si napisal:
Bol som za nim ze nech na mna prevedie cely svoj majetok. Ale on sa mi vysmial a vobec ma nebral vazne. Tak som prisiel druhy krat a bodol som ho nozom do rebier nech vie ze som to myslel vazne a nech uz konecne na mna prevedie ten svoj majetok.

Pozri, ak ti nikto neodpovedal resp. sa nepozrel do tvojho profilu, tak asi preto lebo NIKTO NECHCEL.
Ale tym ze porusis pravidla porady sa nemozes domahat toho aby ludia sa laskavo na tvoj web pozreli. Toto nie je prvy pripad kde vidim porusenie pravidiel porady teba ako uzivatela. Bud budes respektovat pravidla ktore tu su, alebo tu nemas co hladat. Poradaci nie su ziadna banda obmedzencov, ktoru zaujima tvoj "akoze velkolepy" eshop a nie sme povinni sa ti na neho pozerat len preto lebo ty to chces.

Este jeden taky prispevok a podam adminovi oficialnu ziadost aby ta vymazal a aby pre tvoju IP adresu trvalo zamedzil dalsej registracii. Rovnako aby zamedzil overeniu registracie za pouzitia toho isteho telefonneho cisla.
profesional
12.07.10,11:30
A este cosi.
Presne znenie tvojich reklamacnych podmienok sa uz nachadza v inom eshope. A to v eshope vtpnedarceky.sk
Pricom ide o presnu kopiu 1 : 1. Tie ich tam boli preukazatelne skor. To si myslis ze mozes len tak beztrestne skopirovat text z cudzieho webu a pouzit ho u seba?
Uvedomujes si ze aj web podlieha autorskopravnej ochrane a pocinanie kde niekto bez suhlasu skopiruje cudzi text a uverejni ho na svojom webe kvalifikuje platny trestny zakon ako trestny cin porusovania autorskeho prava podla § 283 osd. (1)?

Vidim ako si vazis zakony, pravidla a NEHOVORIAC O MORALKE.

Hanba takym podnikatelom, ktori si myslia ze mozu bohatnut z prace inych a to proste len tak ze okopiruju to co ini vytvorili.

Mam sto chuti sa pozriet sa detailne aj na obrazky ktore pouzivas a ak zistim ze si ich opajcol, tak asi na teba ja osobne podam trestne oznamenie.
zubro85
12.07.10,12:08
A este cosi.
Presne znenie tvojich reklamacnych podmienok sa uz nachadza v inom eshope. A to v eshope vtpnedarceky.sk
Pricom ide o presnu kopiu 1 : 1. Tie ich tam boli preukazatelne skor. To si myslis ze mozes len tak beztrestne skopirovat text z cudzieho webu a pouzit ho u seba?
Uvedomujes si ze aj web podlieha autorskopravnej ochrane a pocinanie kde niekto bez suhlasu skopiruje cudzi text a uverejni ho na svojom webe kvalifikuje platny trestny zakon ako trestny cin porusovania autorskeho prava podla § 283 osd. (1)?

Vidim ako si vazis zakony, pravidla a NEHOVORIAC O MORALKE.

Hanba takym podnikatelom, ktori si myslia ze mozu bohatnut z prace inych a to proste len tak ze okopiruju to co ini vytvorili.

Mam sto chuti sa pozriet sa detailne aj na obrazky ktore pouzivas a ak zistim ze si ich opajcol, tak asi na teba ja osobne podam trestne oznamenie.


keby tu bola moznost vypnut si prispevky od niektoreho uzivatela tak si ta vypnem ako prveho ale to som uz trosku viac mimotemy ako ty
Dantess
12.07.10,12:45
A este cosi.
Presne znenie tvojich reklamacnych podmienok sa uz nachadza v inom eshope. A to v eshope vtpnedarceky.sk
Pricom ide o presnu kopiu 1 : 1. Tie ich tam boli preukazatelne skor. To si myslis ze mozes len tak beztrestne skopirovat text z cudzieho webu a pouzit ho u seba?
Uvedomujes si ze aj web podlieha autorskopravnej ochrane a pocinanie kde niekto bez suhlasu skopiruje cudzi text a uverejni ho na svojom webe kvalifikuje platny trestny zakon ako trestny cin porusovania autorskeho prava podla § 283 osd. (1)?

Vidim ako si vazis zakony, pravidla a NEHOVORIAC O MORALKE.

Hanba takym podnikatelom, ktori si myslia ze mozu bohatnut z prace inych a to proste len tak ze okopiruju to co ini vytvorili.

Mam sto chuti sa pozriet sa detailne aj na obrazky ktore pouzivas a ak zistim ze si ich opajcol, tak asi na teba ja osobne podam trestne oznamenie.
Kôli ľuďom ako si ty začínajú vojny a presne takýto ľudia robia krivé objednávky, len preto, aby spravili niekomu zle. nechápem ako môžeš niečo také povedať. Každého vec je ako podniká a ak sa chceš hrať na spasiteľa, tak začni od väčších firiem a neštvi štát na malých živnostníkov. Asi by si mal dobrý pocit zadosťučinenia, ak by si mu zničil život...
Aankaa
12.07.10,13:10
PROFESIONAL - nechceš si vytvoriť svoj portál???

Človek aby sa bál niečo napísať - aby si ho nezjazdil svojou dokonalosťou :eek:
a profesionalitou :rolleyes:
určite nič neskopiruješ, neodpíšeš, budeš sa riadiť len a len zákonmi.... Pripadáš mi priam božský :D:D:
Dáša_
12.07.10,18:20
Profesional-keby si si vsimol, ze pred par dnami som otvoril podobnu debatu a napisal som tam, ze nechcem robit reklamu mojmu webu ale, ze nazov webu je napisany v mojom profile-nikto sa nepozrel do profilu a nenapisal nazor a preto som to zverejnil. Takze ak vies len pindat, tak chod na pieskovisko. peace

ja som sa vtedy na ten web cez profl pozrela. nereagovala som, lebo sa mi nepáčil. Ale nechcelo sa mi písať prečo sa mi nepáči :cool::cool:
zk24
12.07.10,18:28
Zle citatelne pismo v hlavicke stranky... "vy viete co potrebujete" som precitala az po zozooomovani stranky.

a vadi mi ze napriklad elektro, pocitace a satelit su vacsim fontom ako parfemy a hodinky....
buchač
12.07.10,18:51
robis stale jednu chybu za druhou, najskor si mal shop s elektronikou (uz to je chyba podla mna) a teraz od elektra cez hodinky az po vane, take nieco si moze dovolit hej.sk a podobne... a trufnut si predavat vane za 22 374.00 EUR hmm :).. nie je problem nahadzat veci do ponuky, i ked zrejme v tvojom pripade este aj to komplet preberas z ineho webu, ale dokazat to aj predat to uz bude vacsi problem.

....a k tomu , keď ten istý je k zohnatiu za oveľa výhodnejšiu cenu ...

http://www.pricemania.sk/katalog/virive-vane/bazen-spa-in850-bazen-spa-1180759/

Priemerná cena: 21 087,00 € (635 266,96 Sk) Percentuálny rozdiel medzi max. a min. cenou: 13 %
Lucius-IL
12.07.10,18:58
mili profesional, ak je nieco protizakonne tak tym posles do vazenia alebo pred sud tu firmu, co mi predala eshop-pretoze tie podmienky tam uz boli-kupil som to s tym a obrazky mam vsetky s povolenim od danej firmy. Takze tak.
JarkaL
12.07.10,19:05
Mne tam chýba podrobnejší popis produktu - námatkovo som si vybrala KRUPS kávovar a mikrovlnku WHIRPOOL, ale nedočítala som sa skoro nič o možnostiach a funkciách ponúkaného tovaru.
Dantess
12.07.10,20:25
Mne tam chýba podrobnejší popis produktu - námatkovo som si vybrala KRUPS kávovar a mikrovlnku WHIRPOOL, ale nedočítala som sa skoro nič o možnostiach a funkciách ponúkaného tovaru.
To je pravda. Je dobré napísať čo najviac o danom tovare, pretože potom to vyzerá, že sa do toho naozaj rozumieš, čo predávaš a tým zvýšiš dôveryhodnosť
padro
12.07.10,21:13
Lucius-IL co ti tu ja pisem o optimalizacii?? mas pocit ze ja som ti toho malo v zaciatkoch povedal? ja si myslim ze toho bolo dost, lenze ty si nedas povedat. Ak chces spravovat taky shop tak musis mat kapital dovolim si povedat v desiatkach tisic eur, taki ako ty bohuzial kazia eshopom dobre meno a potom sa necudujem, ze ludia sa boja cez eshop nakupovat. Proste daj si povedat ze taky eshop ty nedokazas utiahnut.
Aankaa
13.07.10,04:43
Lucius-IL co ti tu ja pisem o optimalizacii?? mas pocit ze ja som ti toho malo v zaciatkoch povedal? ja si myslim ze toho bolo dost, lenze ty si nedas povedat. Ak chces spravovat taky shop tak musis mat kapital dovolim si povedat v desiatkach tisic eur, taki ako ty bohuzial kazia eshopom dobre meno a potom sa necudujem, ze ludia sa boja cez eshop nakupovat. Proste daj si povedat ze taky eshop ty nedokazas utiahnut.

súhlasim s tebou - nakoľko ja mám e-shop s oveľa lacnejším produktom, no idem do množstva, takže sklad musím mať pripravený. A zákazníci veru nechcú čakať na dodávku druhej osoby...
Nevyjadrovala som sa k stránke - čo bolo vlastne zadanie témy, no mne sa stránka zdá byť ťažká :rolleyes:, neprehľadná, pôsobí na mňa neseriózne. Môj názor :rolleyes:.
A do takého sortimentu by som absolútne nešla.
profesional
13.07.10,05:17
Nestiham sa cudovat.
Na jednej strane tu cela republika nadava ako ich obchodnici okradaju, ake tu vladne protispotrebitelske prostredie.
Na druhej strane sa budete zastavat tych co porusuju zakon, resp. tych co si nectia ani len zakladne pravidla. BRAVO.
Uz sa necudujem preco tato krajina vyzera tak ako vyzera. Nabuduce ked nejaky zivnostnik niekoho podvedie, tak sa ho opat zastante. Co uz preto ze je to protizakonne a nemoralne. Dolezite je ze on je "podnikatel".
Ludia, kym si nezacnete uvedomovat ze pravidla su tu na to aby sa dodrziavali, tak na trhu budu posobit prave suflikanti, podvodnici, prizivnici, teda ludia ktori si myslia ze mozu vyuzivat vysledky prace inych na svoje obohatenie.
Ale ako vidim, tu je stale prostredie naklonene skor tym co si pravidla nevazia. To su hrdinovia naroda. A potom ze je tu taky bordel.
Tartarus
13.07.10,09:35
Mne sa zdá ta stránka spravená amatersky a preto vyzerá nedôveryhodná ,ako zákaznik by som z takéjto stránky žiaden produkt nezakúpil.:mee:

Určite by som prepracoval dizajn celej stránky niečo solidné žiaden káčer donald ale aby stránka pôsobyla solídne,prepracovane a zaujala na prvý pohľad žiadne gíče.
Trueno
14.07.10,07:06
na rok 2005-2006 je to ok stranka, ale dnes uz niee :) prilis zastaraly design, nic uderne, vela textu..
rickman
14.07.10,14:14
Odporucam pouzit sablonu. Na internete vies najst aj free for commercial use, teda zadarmo aj pre tvoje pouzitie. Ak to bezi na nejakom CMS, tak pouzitie sablony bude o to jednoduchsie.
Lucius-IL
14.07.10,15:34
Uz som aspon top banner zmenil, resp obrzaok, myslim , ze to posobi teraz doveryhodnejsie.
Tartarus
16.07.10,08:06
takto si predstavujem dobry design web shopu je to iba šablona

http://demo.templateplazza.net/eshop_plazza/index.php?tpstyle=style7

Skús sa týmto nejako inšpirovať
makiki
16.07.10,08:22
nic moc ten shop, osobne by som si tam nic nekupil a to cez internet nakupujem 90% veci :)

momentalne pracujem aj ja na jednom e shope s oblecenim ale to chce cas a nie vsetko stale co najrychlejsie mat ...
radsej ho spustim o 3 mesiace neskor a komplet aj s popisom veci atd ako ho dat na web uz teraz a mat tam na sklade 2 tricka a jednu mikinu ...
matus-x1
19.07.10,22:34
Celé je to off...
Header chaotický.
Nákupný košík nevýrazný.
Kategórie produktov by mali byt ako prvé v ľavom menu na úvodnej stránke, nech je prázdne miesto využité
Obchodné podmienky, Kontakt,... také dôležité veci a tak nevýrazné.
Pätička webu je ako na kinder weboch...

Tartarus ti poradil dobre. Skús CMS Joomla! + Virtuemart - Pre ten systém je kopec profesionálnych šablón.

Príklad www.zdravy.eu, ešte ho nemám pre klienta ani dokončený a už sa tam objednáva skoro každý druhý deň.
korela
19.07.10,23:41
A este cosi.
Presne znenie tvojich reklamacnych podmienok sa uz nachadza v inom eshope. A to v eshope vtpnedarceky.sk
Pricom ide o presnu kopiu 1 : 1. Tie ich tam boli preukazatelne skor. To si myslis ze mozes len tak beztrestne skopirovat text z cudzieho webu a pouzit ho u seba?
Uvedomujes si ze aj web podlieha autorskopravnej ochrane a pocinanie kde niekto bez suhlasu skopiruje cudzi text a uverejni ho na svojom webe kvalifikuje platny trestny zakon ako trestny cin porusovania autorskeho prava podla § 283 osd. (1)?

Vidim ako si vazis zakony, pravidla a NEHOVORIAC O MORALKE.

Hanba takym podnikatelom, ktori si myslia ze mozu bohatnut z prace inych a to proste len tak ze okopiruju to co ini vytvorili.

Mam sto chuti sa pozriet sa detailne aj na obrazky ktore pouzivas a ak zistim ze si ich opajcol, tak asi na teba ja osobne podam trestne oznamenie.

Keby boli morálni jedinci, nemusel sa dostať svet do krízy.
.
Sú ľudia, ktorí si musia založiť živnosť z ničoho. A keď tento človek spadá do tejto kategórie, nevidím nič zlé v tom, že tu hľadá posudzovateľov. Niekto nemá priateľov ani rodinu, ktorí by mu odborne poradili.
.
Kopírovanie ale pokladám za nemorálne tiež. A ešte jazyková bariéra zohráva svoju rolu (nákup obrázkov a pod.)
.
Niektoré celé štáty žijú z kopírovania výrobkov, a výrobcovia sú bezbranní. Aj s políciou. Preto treba zvážiť čo dávať na web. Na youtube sa objavujú niektoré veci iba pár hodín.
Duchanito
20.07.10,05:08
dizajn eshopu je dost velka bieda.

dole tych 16 obrazkovych odkazov na ine stranky ma byt akoze co? Velmi odradzujuce a na spodnej liste to nema absolutne co robit. Ak to velmi tuzis niekde mat tak to umiestnit na inu stranku ktora sa bude dat klinut z menu alebo nieco podobne.

Farby im tiez nesedia. Rozne modre, oranzova, siva ... nie su farby, ktore idu dokopy.

Na uvodnej stranke vidim sampon, hodinky, kavovar a notebook. Byt tebou urobim radsej kopie eshopu a kazdy nech predava jeden druh tovaru (pc osobitne, hodinky oisobitne atd.) je to tak prehladnjesie a dvoveryhodnejsie.
vladimir.biro
20.07.10,06:08
Ked tak citam tie prispevky a dobre rady, tak by som najradsej aj ja sem dal svoj eshop na posudenie....ale ked je to brane ako reklama, co je tu asi neprijatelne, tak to radsej robit nebudem.

Aby som aj ja prispel, tak ako uz bolo povedane (pisane) tak po grafickej stranke je to slabota. Nevhodne farby a kombinacie farieb. Layout tiez nie je nijaka vyhra. Header je amatersky.

Treba si uvedomit ze obal predava. Staci sa prejst po ptravinach a popozerat si obaly produktov. Vyrobcovia sa predbiehaju skor v grafickom zobrazeni obau produktu, ako v kvalite a robia to preto, lebo to naozaj funguje. Neprofesionalne vytvoreny eshop posobi nedoverihodne a v takom eshope vela ludi nakupovat nebude.

Dufam ze ti tieto rady (nie iba moje, ale vsetky) pomozu k spravnemu a uspesnemu (a hlavne legalnemu) podnikaniu.

BYE
Dáša_
20.07.10,06:51
Ked tak citam tie prispevky a dobre rady, tak by som najradsej aj ja sem dal svoj eshop na posudenie....ale ked je to brane ako reklama, co je tu asi neprijatelne, tak to radsej robit nebudem.


BYE

Od určitého počtu príspevkov si môžeš dať svoj internetový obchod do profilu, taká reklama je povolená.
padro
20.07.10,06:55
na to aby sme hodnotili tak musime vediet co mame hodnotit, ja si myslim ze zase ak sem niekto hodi odkaz tak to nie je velka reklama. respektive da sa lahko vycitit ci zadavatelovi ide o reklamu alebo skutocne chce nieco napr. zhodnotit. ale nemyslim si ze ak sem niekto hodi link tak sa mu zacnu sypat objednavky :)
vladimir.biro
20.07.10,07:04
to ja ani nemam internetovy obchod, ale ja ponukam prenajom obchodu a mam spravenu taku ukazku. Cize ked sa tam aj bdu hrnut objednavky, nikomu nic nepride :)

Vlastne ma napadlo, ze by som mohol hodit vyvojove prostredie, tam nieje ani cena, ani kontakt nic.

Takze hla: http://vyvoj.illusiondesign.sk

Pre zadavatela temy mozno trochu inspiracie. Nevravim ze moje riesenie je najgenialnejsie, ale moj uhol pohladu ze ako by to asi malo vyzerat aby to bolo pre navstevnika a potencionalneho zakaznika prijemne, prehladne a jednoduche na pouzivanie (moj oblubeny vyraz: blbuvzdorne) :)

Samozrejme konstruktivne rady tiez prijimam.
vladimir.biro
20.07.10,07:21
Duchanito:
"Zdravim, dam dobru radu co sa tyka ukazok svojho shopu (resp. typu shopu, ktory ponukas) verejnosti.

Ked uz to zavesis ludom nech si to mozu klikat, nenechaj si heslo admin/admin do administratorskej casti shopu ... ti tam niekto zavesi vulgarny obrazok a to by nebola dobra prezentacia.

to reagujem na linku co si dal v diskusii v eshopoch"


Vdaka za reakciu, ale pristup do amdinu je umyselne taky, aby si ludia mohli odskusat aj administraciu eshopu :) ..... v oficialnej ukazkovej verzii je dokonca priamo na stranke napisane, ako sa dostat do administracie. Ja potom automaticky databazu obnovujem zo zalohy, cize vsetko co tam kto doroby sa zmaze a fici sa nanovo :) ...ale dik za snahu pomoct.