nozkar
12.07.10,10:56
Má niekto skúsenosti s cestovnou agentúrou slnkoamore.eu poprípade Hellas Travel? Chcel by som ísť do skvelého hotela Sol Y Mar Makadi Sun v Egypte a majú ho len tieto cestovky. Vďaka
Macka
12.07.10,11:05
Má niekto skúsenosti s cestovnou agentúrou slnkoamore.eu poprípade Hellas Travel? Chcel by som ísť do skvelého hotela Sol Y Mar Makadi Sun v Egypte a majú ho len tieto cestovky. Vďaka
nemám skúsenosti ani z jedným, ale našla som nejaké lastminute práve do tohto hotela, teda myslím ,že je to on. vyzerá dobre .len si teda preveriť cez akú cestovku hotel ponúkajú. Aby ste nedopadli, ako klienti Karya Tour. Opatrnosti nikdy nie je dosť!
http://last-minute.lastminute.sk/Egypt/Makadi-Bay/Hotel-Sol-Y-Mar-Club-Makadi/Zajazd-Last-Minute/?Kod=23170228
Vlastas
12.07.10,11:09
V Egypte nieste si istý nikdy do akého hotela Vás ubytujú. Boli sme tam už viac krát cez rôzne cestovky a ešte ani raz nás neubytovali v tom hotely ktorý sme mali vybratý. Bol to ale vždy na tej istej alebo aj vyššej úrovni. Vždy sme boli spokojní.
A ešte. Do Egypta by som teraz počas letných mesiacov necestovala, je tam na nevydržanie.
Koncom septembra a začiatkom októbra je tam suppeeer. Vyskúšané a vrele odporúčam.
tomasenkoslav
13.07.10,07:39
suhlasim, že je tam teraz nerozumne cestovat ale co dlžka slnečneho svitu v oktobri - je dostačujuca ?
mam skusenosť zo španielska....o 16:00 už bolo po kupani.