zuzanka84
13.07.10,09:16
Dobrý deň,
chcela by som poskytovať doučovania na spôsob videokonferencií, kde si záujemca zakúpi licenciu na istú dobu, počas ktorej si danú videonahrávku môže prezerať ľubovolný počet krát.
Keďže som len bežný užívateľ PC, zaujíma ma skôr technické zabezpečenie, stačí k tomu nejaká jednoduchá web stránka, kde sa dané videá len "prilepia"? Akým spôsobom však potom budem môcť kontrolovať kto si to stiahne, či za to zaplatí, a po vypršaní danej lehoty dané video nemôže prezerať? Absolútne netuším...a je poskytovanie takýchto služieb chápané ako podnikanie, t.j. vyplýva potom pre mňa aj zaregistrovanie sa napr. na živnostenskom úrade, vedenie účtovníctva, ...?
ďakujem
ACCNT
13.07.10,08:07
...zaujíma ma skôr technické zabezpečenie, stačí k tomu nejaká jednoduchá web stránka, kde sa dané videá len "prilepia"? Akým spôsobom však potom budem môcť kontrolovať kto si to stiahne, či za to zaplatí, a po vypršaní danej lehoty dané video nemôže prezerať? ....

to vsetko treba implementovat do web stranky....takze to taka jednoducha stranka nebude. treba si najst cloveka co to dokaze naprogramovat.

a s tym platenim to je asi najmensi problem-neviem ci pouzivas(poznas) paypal-on ma taku ikonku, na ktoru ked kliknes, prevedie ta to niekkolkymi krokmi, kde za produkt zaplatis.
existuje to aj pre sk banky-napr. tu:
www.t-mobile.sk/sk/!pages.get?id=1112
...clovek sa dostane ku obsahu az po zaplateni...treba si najst len sikovneho programatora.

takisto, ta stranka memoze byt jednoduchsia, lebo dnes obal predava...treba mat pekne porobenu grafiku,...
msviki
13.07.10,13:01
taktiez ak chces robit live prezentaciu, pouzi ...

pomocou ...

vela zdaru!

...pozn. obsah prispevku bol vymazany z dovodu negativnych hodnoteni prispevkov...