blowk
13.07.10,10:39
Ahojte,


Som mlady clovek , kt. ma zaujem a chut pracovat s niekym , kto ma urcite skusenosti s podnikanim.

Moj zamer je vo vytvoreni web portalu , kt. by bol zamerany na urcitu skupinu ludi nechcem zatial konkretizovat, a ludia by sem pridavali svoje skusenosti , referencie atd.(co vedia) a firmy by ich mohli obsadzovat do svojich projektov na zaklade skusenosti.

Ak niekoho oslovilo spominane hrube opisanie projektu , ozvite sa.

Spolu mozeme dokazat viac ako si myslite:)
rickman
13.07.10,09:32
Myslis linkedin na slovensky sposob? No neviem :)...
profesional
13.07.10,16:38
Zrejme cosi ako getafreelancer.com ... noo..na celosvetovej urovni by to mohlo fungovat, trh este plny nie je. Ale u nas je trh primaly.
Tu firmy radsej daju dopyt na profesia.sk....
blowk
13.07.10,17:41
Zrejme cosi ako getafreelancer.com ... noo..na celosvetovej urovni by to mohlo fungovat, trh este plny nie je. Ale u nas je trh primaly.
Tu firmy radsej daju dopyt na profesia.sk....

Ano , nieco podobne , chcem to trosku odlisit.
rickman
14.07.10,04:22
Zrejme cosi ako getafreelancer.com ... noo..na celosvetovej urovni by to mohlo fungovat, trh este plny nie je. Ale u nas je trh primaly.
Tu firmy radsej daju dopyt na profesia.sk....

Nesuhlasim, podobnych portalov na celosvetovej urovni je viacero a trvalo im hodne dlho kym sa dostali tam, kde su teraz. Sam totiz nieco podobne vyuzivam. A aj u nas sa nieco podobne rozbieha, akurat je to zatial zamerane len na IT sekciu. S tou profesiou suhlasim.