Evelyn
13.07.10,12:19
Ahojte,

prosim mozte mi poslat vzor suhlasu s poskytnutim os. udajov.

dakujem velme pekne

Evelyn
Dav
13.07.10,10:27
Hľadaj v Dokumentoch na Porade.
http://www.porada.sk/downloads.php?do=file&id=619


Ak potrebuješ pre zamestnanca, v MRP programe je vo Výstupy - Personalistika . Určite aj iné mzdové programy majú Súhlas ako súčasť zostáv.
sysula
13.07.10,10:28
Ahojte,

prosim mozte mi poslat vzor suhlasu s poskytnutim os. udajov.

dakujem velme pekne

Evelyn

;)
truch
13.07.10,10:30
Timka1
13.07.10,10:33
ja používam tento a do prostriedku si nakopírujem občiansky preukaz a preukaz poistenca

nejde mi priložiť prílohu, tak to pricapím sem


Súhlas na spracovanie osobných údajov
















Týmto poskytujem v zmysle ustanovení § 6, 7, 10, 11,12, 20 Zák. č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov súhlas firme ................................., s.r.o. k vytvoreniu fotokópie môjho identifikačného dokladu (občiansky preukaz, preukaz poistenca, atď.) k spracovaniu mojich osobných údajov v rozsahu: meno a priezvisko, titul, rodné číslo, dátum narodenia, bydlisko, názov ulice, orientačné, prípadne súpisné číslo domu – bytu, názov obce, PSČ, názov okresu a názov štátu, číslo občianskeho preukazu, rodinný stav, štátna príslušnosť, údaj o počte členov domácnosti.
Uvedené osobné údaje poskytujem poverenej osobe firmy ........................, s.r.o. za účelom vedenia personálnej agendy spoločnosti v zmysle ISO 9001:2000.
....................................., s.r.o. sa zaväzuje, že tieto osobné údaje nezneužije a bude ich chrániť pred odcudzením, stratou, poškodením, neoprávneným prístupom, zmenou a rozširovaním.
Doba platností tohto súhlasu končí dňom skončenia pracovného pomeru vo firme ................................, s.r.o.



V .............., dňa ...................... ...........................................
podpis poskytovateľa údajov
Llívia
13.09.10,08:34
Trochu mimotemy Firma chce uzatvoriť zmluvu o dielo s osobou, ktorá nevlastní živnostenské oprávnenie. Musí mať firma od tejto osoby súhlas so spracovaním jej osobných údajov?
Llívia
13.09.10,17:14
Nikto nevie, ako je to so súhlasom pri spracúvaní osobných údajov pri zmluvách o dielo, ak sú uzatvorené so "súkromnou" osobou - "nepodnikateľom"?
Heni
13.09.10,17:23
Nikto nevie, ako je to so súhlasom pri spracúvaní osobných údajov pri zmluvách o dielo, ak sú uzatvorené so "súkromnou" osobou - "nepodnikateľom"?

ja by som tam pre istotu do záverečných ustanovení vsunula vetu, približne v takomto znení:
"Zhotoviteľ súhlasí s tým, že objednávateľ bude spracúvať jeho osobné údaje, a to v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov."
<>
vieraaaa
13.09.10,17:46
V našej firme to máme zapracované, ako napísala "Heni" v príspevku č. 8 vo všetkých dohodách.
Llívia
13.09.10,20:47
Ďakujem vám za rady.
Urobila som si na to samostatné "tlačivo", kde som uviedla aj aké osobné údaje sa spracúvajú + súhlas s vyhotovením fotokópie občianskeho preukazu. Tiež som to robila "pre istotu". Len som chcela vedieť, či je povinnosť ten súhlas mať.