kolomankraslan
13.07.10,11:32
Dobry den chcel by som sa spitat otvaram obchod s elektronikou a ci by ste mi nevedeli poradit ako najst na slovensku VO co sa s tim zaobera lebo kazda druha foirma je VO ja myslim ako by som to na Slovenskuvedel najst tu firmu priamo co maju aj sklad alebo ci by ste o niecom nahodou nebedeli vopred vam pekne dakujem a s pozdravom ostavam.
msviki
13.07.10,12:43
ak mas na mysli predavat tovar ktory je totozny s OKAY NAY TESCO a spol tak moja otazka by bola v akej vzdialenosti su od tvojho predpokladaneho obchodu.?
Ak by to bol aspon 5km radius s "relativne" hustou osidlenou oblastou, tak sa mozno uzivis.
Urcite by mi vedel hocikto potvrdit, ze obchod s elektronikou je predavany za velmi nizke marze a je problem u niektorych vobec zaplatit mzdy. Ak je to len o tovare si v nemilosti velkych chlapcov a neuzivis sa.
Doba ked bol "booom" s elektronikou je davno prec.
So sikovnostou a talentom ktory mas sa uzivis aj s niecim inym. Ja by som do elektroniky nesiel.
Moj nazor.
vela zdaru!
Martin.Chalupa
13.07.10,13:01
Ahoj, zaujímavé je, prečo sa pýtaš na VO s elektronikou až teraz, už keď otváraš.
Pred každým začatím si správny podnikateľ urobí prieskum trhu ( možnosti osobné, finančné, konkurencia, dostupnosť a pod. ) ... Všetko je otázka toho, ako nakupuješ ... predávať už je jednoduché ...
Bohužiaľ na SK sa nedelí trh na výrobcu - obchodníka - distribútora & zastupiteľa a predajcu ... dneska ako sám píšeš, sú všetci VO, ktorí majú svoje vlastné retailové pobočky ...
ale inak držím palce ... ideš do veľmi divokého bizu ...
kolomankraslan
13.07.10,14:36
este vlastne zatial len monitorujem co a ako.