enagem
13.07.10,12:28
Čo bude najlepší darček dcére k dvadsiatim narodeninám?
Chobot
13.07.10,10:42
Čo bude najlepší darček dcére k dvadsiatim narodeninám?

20 zelených papierikov...:D

Ty musíš najlepšie vedieť, čo nemá, čo by ju potešilo alebo čo ju baví, aké má záľuby. Ak je napr. vášnivá rybárka, tak taký dobrý karbonový kaprový prút by ju potešil.
tomasenkoslav
13.07.10,10:50
20 zelených papierikov...:D

Ty musíš najlepšie vedieť, čo nemá, čo by ju potešilo alebo čo ju baví, aké má záľuby. Ak je napr. vášnivá rybárka, tak taký dobrý karbonový kaprový prút by ju potešil.

moja reč

ale mam sukromny tip.
zdekujte sa od piatku do nedele niekam a nechajte jej voľný kvartýr ;).
Fero11
13.07.10,11:01
Daj fotku a uvidime :) :)
linko1
13.07.10,11:02
parfém.... alebo podľa koníčkov aké má....
kkllc
13.07.10,11:13
Lístky do kina..., digitálny fotorámik, alebo fotoaparát.....
jaros5
13.07.10,11:19
Keby že mám 20, určite by ma potešilo toto :D http://tysongamblin.files.wordpress.com/2009/11/bugatti-veyron.jpg
zalobaba
13.07.10,11:33
moja reč

ale mam sukromny tip.
zdekujte sa od piatku do nedele niekam a nechajte jej voľný kvartýr ;).


....my tomu doma hovoríme "VB" (voľný byt)...:D
tomasenkoslav
14.07.10,09:09
....my tomu doma hovoríme "VB" (voľný byt)...:D

tak niekto ma volny byt, houmlesaci maju voľny "podmost", niekto stan, ale su aj medzi nami aj takí /a nie je ich malo/ co maju haciendy s dostihovou drahou a golfovým ihriskom, jazero s niagarskym vodopádom.

neviem kam dotyčna patrí, tak som bou bývau napísau kvartýr. mimotemy
kimart
14.07.10,09:29
Sú to okrúhle narodeniny - prvých dsať, asi by som to riešila niečím pamätnejším, možno prstienkom, retiazkou
Tweety
14.07.10,09:37
Sú to okrúhle narodeniny - prvých dsať, asi by som to riešila niečím pamätnejším, možno prstienkom, retiazkou
Všetko záleží aj od voľných financiíí, ak ich je veľa a snom darovaného je autíčko, tak prečo nie?
buchač
14.07.10,10:23
Všetko záleží aj od voľných financiíí, ak ich je veľa a snom darovaného je autíčko, tak prečo nie?

Aj keby som ich mal ...tie voľné financie ....ak by ich aj bolo neúrekom , aj tak by som sen nesplnil .
Iní , bohatší / napr. B.Gates / vyčleňujú svojim ratolestiam vreckové a pri príležitosti určite až také drahé dary nedávajú ...a múdro robia .

Dnes vidíme ...
- ukončenie ZŠ - bicykel , notebook ....moped ....
- maturita SŠ - auto
- promócia VŠ - byt ......
- svadba .....no zbohom rodina , všetci sa idú zo...ť

Inak , nevravím , že nie je potrebné niečo darovať , to nie ...len s mierou by sa patrilo .

P.S.:
Moje dievky dostali nejaký ten šperk podľa vlastného výberu ..
Tweety
14.07.10,10:26
Aj keby som ich mal ...tie voľné financie ....ak by ich aj bolo neúrekom , aj tak by som sen nesplnil .
Iní , bohatší / napr. B.Gates / vyčleňujú svojim ratolestiam vreckové a pri príležitosti určite až také drahé dary nedávajú ...a múdro robia .

Dnes vidíme ...
- ukončenie ZŠ - bicykel , notebook ....moped ....
- maturita SŠ - auto
- promócia VŠ - byt ......
- svadba .....no zbohom rodina , všetci sa idú zo...ť

Inak , nevravím , že nie je potrebné niečo darovať , to nie ...len s mierou by sa patrilo .

P.S.:
Moje dievky dostali nejaký ten šperk podľa vlastného výberu ..
Ja som to uviedla len čisto teoretično, tiež takéto dary na 20tku deťom nehrozili. Boli to tiež šperky a pod.
bz5
14.07.10,10:37
No šperk by som dala len vtedy, ak bude aj nosený :), take nejake pekne naušničky s farebným kamienkom...teraz je toho pre mladych veľa na výber :), permanentka do fitka, na aerobik...., mp3, ... Treba si nájsť "vyzvedača" medzi blízkymi, ktorý nenápadne vyzvie, čo by ju potešilo :)
lover
14.07.10,10:44
Mozno spojit sperk s uzitocnou vecou a kupit MP3 v tvare nahrdelnika z dielne Swarovskeho...
kimart
14.07.10,11:04
napr. k 18-ke som zaplatila vodičský
Aankaa
16.07.10,05:37
Ja by som chcela /keby som mala ešte raz 20 :) /
dovolenku s kamarátkou pri mori.
Ak je dievča trošku viac akčné, alebo naopak romantické -
zaplaťte jej dovolenku
do nejakej peknej destinácie - takej, po ktorej túži -
a ktorá vás finančne veľmi nezaťaží.
Po otvorení hraníc som mala 18-násť,
končila mi poistka v ? :confused:dnešný Alianz
a vybrali sme si s kamarátkou Španielsko, autobusom :)
... COSTA BRAVA - najväčšie sústredenie nočného života
v mojom živote :D:D
nevystrájali sme nezmysly, ale dodnes je to moja najkrajšia spomienka
na bezstarostné roky a som rada, že mi vtedy moji rodičia tie peniaze
"darovali" a dôverovali mi.
....aj keď fotky z tejto dovolenky mám dobre ukryté :):D
Klimentová Viera
16.07.10,05:56
Možno sa vymknem vašim predstavám, ale už dlhú dobu sú u nás darom, či darčekom - kytička kvetov a predmet, o ktorom viem, že poteší a môj rozpočet naň postačí. K osemdesiatke som vyriešila problém hodiniek. Aj keď tie ktoré mala moja mama boli pekné, ale boli nepraktické (nevidela dobre na ciferník). K dvadsiatke je vždy dobre darovať "pamiatku". Možno retiazku, alebo prsteň, alebo tiež hodinky. Samozrejme, že sa najlepšie obdarúva človek, ktorý má nejakého koníčka. To predbiehanie sa v obdarovávaní a honosné dary sú mi proti srsti. Ja mám na svoju dvadsiatku stále pamiatku. Malú knižočku zbierky basní od Jána Smreka s venovaním a v nej vylisovanú modrú trojkorunáčku.