anela222
13.07.10,12:45
Dobrý deň, som na úrade práce a chcem si spraviť živnosť - neviem ale na čo ju zamerať. Mojim zámerom je organizovať voľnočasové aktivity pre deti vždy nejako tematické ", na ktorých by sa detičky do sýtosti vybláznili na nafukovacích šmykľavkách, trampolíne, vodnom futbale ..... boli by tam rôzne tvorivé dielne, súťaže, deti by zabávali rozprávkové postavičky a atmosféru by dopĺňalo maľovanie na tvár, cukrová vata, pukance a samozrejme aj iné občerstvenie Chcem vytvoriť miesto, kde by deti chodili radi a rodičia by sa tam mohli s nimi bavkať ak budú vládať tak aj celý deň :). Takéto párty by sa organizovali v intervaloch 1 až 2x do mesiaca s tým, že by sa vyberalo vstupné a väčšina atrakcii by bola v cene. K dispozícii mám ideálne priestory spolu s veľkým pozemkom a už aj nejaké atrakcie. V zime by sa to riešilo viac menej v priestoroch budovy. Zháňam niekoho, kto by mi pomohol s vypracovaním žiadosti o nejaký príspevok či už z nejakej nadácie prípadne z EU fondov. Prípadne ak viete o niekom, kto by sa do takéhoto projektu chcel zapojiť v akejkoľvek forme dajte mi vedieť.

Za akúkoľvek radu budem vďačná. Ďakujem
skerina
05.08.10,13:56
tak toto by som chcela aj ja...mam pedagogicku školu ale ani za toho pána neviem v čom začat podnikat, lebo nechcem učit v škole. A toto je krásny nápad, ale k tomu iste treba veeeela vybavovačiek
Danielle369
07.08.10,11:45
makiki
07.08.10,12:01
podla teba je vodny futbal to prave pre deti !???
ak myslis ten vodny futbal ze nafukovacka a v nej voda tak to neni pre deti hral so mto 2x a boli tam take pady ze to ani dospely nezvladli a bolo tam par polamanych rebier ci ruk
anela222
06.12.10,12:51
no už som sa zúčastnila jednej akcie kde sme mali aj vodný futbal a nebolo to také dramatické. Vody bolo asi len 5 cm a hrali to tak 10 - 15 ročné decká. A hlavne to celé malo aj detské rozmery a bolo tam max 6 detí. Nikomu sa nič nestalo :)
anela222
06.12.10,12:53
Určite to nebude jednoduché, ale za vyskúšanie nič nedám. No nie? Ak sa mi to podarí rozbehnúť dám vedieť :)