AndrejOremus
14.07.10,12:18
Možno sa vám dostala do rúk brožura o produkte menom Zapper alebo Zapikator pripadne Syncrometer(jedna vec pod zazračťne znejucimi nazvami). Jedná sa o ponuku o kupu zariadenia za 120-150 eur. Slubujú vyliečenie viac ako 50 chorôb mimoto aj rakoviny.
JEDNÁ SA O PODVOD. avšak nemocný sa aj slamky chytí.
PODVODNE KONANIE JE NATOLKO .... že zavolaju ludi na prezentaciu ineho produktu a prezentuju toto.
nachytalo sa už 550 ludi zo SR a ČR.
(Jedna sa o oscilator o f=1kHz, takato frekvencia sa vzduchom šíri iba pri velkych vykonoch, a na bunky, bakterie ,virusy v žiadnom pripade NEPOSOBI. 1kHz = dlzka vlny 300km. , na porovnanie RTG žiarenie ma okolo 1nm - porovnatelne s velkostou buniek.)
Skoro na to dostali aj moju mamu - dokazu to zabalit do velmi lakavych a peknych slov.
Preto este raz pozor.
Dakujem. Oremus.
arizona
14.07.10,10:22
Komu má teda obyčajný človek veriť? :confused::rolleyes:

Máš svoje tvrdenie nejak podložené? Odkiaľ čerpáš údaje?
AndrejOremus
14.07.10,10:26
Udaje čerpám zo školy (elektrotechnicka) a z knihy Vysokofrekvenčna elektrotechnika J.Stransky. A ak by to fungovalo používali by to predsa UPLNE VŠADE.
AndrejOremus
14.07.10,10:29
A uplne zavšetko hovori že Dr.Clarkova ktora sa tam spomina ako objavitelka toho celeho ma velmi divny diplom z univerzity ktora nikdy nemala akreditaciu. A zrejme to jej študium bol len nejaky kurz.
viola55
08.04.12,02:50
Zaper mame uz niekolko rokov doma a pouzivame ho ,ked nas chyta angina,chripka,bolesti chrbta ....a zatial chvalabohu vzdy pomohol. Neviem skade niekto berie tolku drzost ,ze bez toho ,aby o veci nieco naozaj vedel,ju hned zavrhne.Nedavno som bola na vysetreni nejakym pristrojom Green Worldu...cakali,ze to bude zle a budem uzivat tie ich preparaty rad-radom,lebo skoro kazdemu na zaciatku namerali parazity ,ale mne nie-ja si ich uz davno riesim zaperom -prevencia.Faktom je,ze kto toto chce pouzivat ,nemusi vediet skoro nic o mikroboch ,ale ked chce tomu rozumiet ,to uz je ine...ja myslim,ze by to najviac vedeli vyuzit lekari,pokial teda chcu liecit pricinu ochorenia a nie len potlacat priznaky.Poznala som ten pristroj u jednej lekarky v KE a ked som nan natrafila ,nik ma nemusel presviedcat,hned som si ho objednala.Je bezpecny na domace pouzitie a hlavne ucinny.Mimochodom vyuziva poznatky N.Teslu ,ked teda by niekto chcel....Dr.Clarkova to v tej knihe dost polopatisticky vysvetluje... No ale z coho by zili farmaceuti,keby sme sa vsetci liecili sami? To len tak teoreticky....majte sa:)