makli
15.07.10,09:58
Ahojte,
s priatelom momentalne hladame nejaku dovolenku za dobru cenu, a rozhodli sme sa pre Grecko autobusom, Olympska riviera, resp. Sarti. Vie nam niekto poradit ci Olympic Beach,Paralia alebo Sarti, kde je dobre ubytovanie (nie sme narocni, no nejake tie svaby a podobne veci fakt neznesieme) a cez aku cestovku je najlepsie? Popripade vase nazory na plaz, more a podobne :) Viem ze 100 ludi 100 chuti, ale vzdy lepsie vediet aspon nejaky nazor ako ziadny :) Na dovolenku k moru idem 1.krat tak chcem aby bola co najlepsia :)
Dakujem :)
arizona
15.07.10,08:18
Daj si do vyhľadávača (hore) "Grécko" , nájdeš veľa príspevkov;)
Luna
15.07.10,08:21
Ja som bola s Turancar, ubytko bolo fajn ale pláž bola premňa preľudnená. Boli sme v Parálii. Pokiaľ mám info., pre mladých tam boli dobré diskotéky. Druhý krát by som na tú pláž nešla.
alaya1
15.07.10,09:04
V paralii a Olymic b. je strasne vela meduz. A to po celu sezonu, velmi plytke more, nevhodne pre plavcov, strasne vela ludi na plazi. Inak pekne,ale raz stacilo.
VieraPopluharova
15.07.10,09:11
Ja osobne mam precestovane cele Grécko, Olympsku rivieru, poloostrov Chalkidiki, ak chces pokoj, nie vela ludí, dobre sa najest, oddychnut si, pripadne vecer si ist posediet do malej tichej kaviarnicky , alebo taverny jednoznacne Ti odporucam Sarti, je tam krásna dlhá pláž, nie je preludnená, len niekedy ked su velke vlny tak musis ratat s tym, ze more vyplavy to co skryva, tato plaz je vyhodna i tym, ze su tam miesta i s hlbokou vodou hned, ale i take kde si mozes zahraz vodne hry .
makli
15.07.10,10:44
Dakujem Vam za odpovede. My sme najprv premyslali nad bulharskom, ktore sme aj hned zavrhli a potom co sme videli ceny LM do Grecka sme definitivne rozhodnuti.. Len dalsou prekazkou bolo vybrat oblast, tak preto dakujem za Vase postrehy. Znama nam odporucala Paraliu- chodi tam uz vyse 8rokov, a zevraj vzdy takmer priehladne more a cista plaz... no na forach povacsine bolo pisane nieco ine... a tie meduzy hm, tak tie nas odradzaju uz dost.. no to more ktore je plytke by sa hodilo kedze som neplavec :) :) :) A to Sarti, hmm, vyzera to dobre podla vsetkych... uz len najst vyhodny LM :) :) :)
alaya1
15.07.10,11:47
Dakujem Vam za odpovede. My sme najprv premyslali nad bulharskom, ktore sme aj hned zavrhli a potom co sme videli ceny LM do Grecka sme definitivne rozhodnuti.. Len dalsou prekazkou bolo vybrat oblast, tak preto dakujem za Vase postrehy. Znama nam odporucala Paraliu- chodi tam uz vyse 8rokov, a zevraj vzdy takmer priehladne more a cista plaz... no na forach povacsine bolo pisane nieco ine... a tie meduzy hm, tak tie nas odradzaju uz dost.. no to more ktore je plytke by sa hodilo kedze som neplavec :) :) :) A to Sarti, hmm, vyzera to dobre podla vsetkych... uz len najst vyhodny LM :) :) :)
Tak ta znama poriadne zavadzala. More v Paralii urcite nie je priehladne.Mala voda to je velmi dlho a more dost teple. Ale plavali v nom aj ohorky, bolo tam vela Macedoncov.
Nasich z vypravy aj okradli, kym boli na plazi.
Paralia je velmi rusna, plne ulice den a noc. Vyhodou je, ze sa vsade dorozumies aj po slovensky, pripadne cesky, brigaduje tam vela nasich studentov. je tam asi 180 zlatnictiev a asi 200 kozusnictiev-)).
Ja som bola este aj v Leptokarii, je to trocha juznejsie od Paralie, rovno pod horou Olymp. Tam uz bolo more naozaj cistucke, priehladne, na plazi menej ludi, ale bolo to aj mensie ako Paralia. No mne sa pacilo najviac.
rickman
15.07.10,11:59
Leptokariu odporucam aj ja. Teda, odporucam, kedze je to tvoja prva cesta k moru, odporucal by som nieco insie. Autobus na dlhsie cesty je katastrofa sama o sebe. Aby to neskoncilo tak, ze sa celu dovolenku budete regenerovat len z cesty. A ked pridete domov, tak este tyzden budete potrebovat, aby ste sa spamatali. Dovolenka ma byt o niecom inom, nie o 20 hodinach v autobuse resp. kym sa tam bus dotrtka. Ale inak prajem peknu dovolenku :).
marko182
15.07.10,12:01
My sme boli pred 4 rokmi na Olympic Beach a mame iba pozitivne skusenosti. Teraz si nespomeniem, ako sa volalo to nase ubytovanie, ale bolo to ciste, priestranne a s terasou rovno do zahrady. Mali sme plnu penziu a jedlo sa podavalo v male greckej restauracii na plazi asi 200 m od hotela. Podavala sa vacsinou grecka strava a musim povedat, ze velmi chutna. Ale je moznost sa prestravovat aj v inych restauraciach, ceny boli vtedy uplne prijatelne.
Samotna plaz nie je nicim vynimocna. Klasicka piesocna, ale su tam pekne vychody Slnka. Jedine, co mi na nej trochu vadilo, boli psy bez majitelov. Voda nie je uplne cista, ale nemali sme ziadne meduzy ani nic podobne. Iba posledny den sa zdvihol vietor a vtedy privialo k brehu riasy, ale ked ich clovek preskocil, tak mohol kludne plavat dalej.
My sme tam boli na zaciatku sezony, je pravda, ze tam bolo vela Cechov a Slovakov, ale plaz nebola nejaka preplnena.
Suma sumarum, my sme vedeli, ze ideme na nizkonakladovu dovolenku a ta bola nad ocakavania. Ale to naozaj zalezi od narokov a predstav kazdeho cloveka. Tiez sme boli autobusom a dalo sa to v pohode vydrzat.
alaya1
15.07.10,12:19
Leptokariu odporucam aj ja. Teda, odporucam, kedze je to tvoja prva cesta k moru, odporucal by som nieco insie. Autobus na dlhsie cesty je katastrofa sama o sebe. Aby to neskoncilo tak, ze sa celu dovolenku budete regenerovat len z cesty. A ked pridete domov, tak este tyzden budete potrebovat, aby ste sa spamatali. Dovolenka ma byt o niecom inom, nie o 20 hodinach v autobuse resp. kym sa tam bus dotrtka. Ale inak prajem peknu dovolenku :).
My sme isli tiez do Leptokarie busom, v pohode, bus luxusny, so zachodom. Bez problemov.
makli
15.07.10,13:17
Leptokariu odporucam aj ja. Teda, odporucam, kedze je to tvoja prva cesta k moru, odporucal by som nieco insie. Autobus na dlhsie cesty je katastrofa sama o sebe. Aby to neskoncilo tak, ze sa celu dovolenku budete regenerovat len z cesty. A ked pridete domov, tak este tyzden budete potrebovat, aby ste sa spamatali. Dovolenka ma byt o niecom inom, nie o 20 hodinach v autobuse resp. kym sa tam bus dotrtka. Ale inak prajem peknu dovolenku :).


Nuz, ja by som tiez brala nieco lepsie, no bohuzial si to nemozme s priatelom dovolit kedze studujeme na VŠ, a od rodicov by bolo dost drze pytat si na dovolenku cca 1000 Eur, teda podla mna :)) Uskromnit sa mi nerobi problem. Len ked uz tak ceny na Olympsku rivieru a Sarti su cca rovnake, tak ked uz mam zaplatit nejaku tu cenu, preco si nevybrat lepsiu alternativu :))
Teraz po Vasich prispevkoch sa mi zacala pozdavat aj ta Leptokaria, och, aj Sarti, no fakt neviem... ale vidim to tak ze ked dojdeme do cestovky tak budeme dost limitovani volnymi miestami, no dufam ze najdeme daco fajn :)

A Alaya, prosim Ta, akou cestovkou si cestovala?... Lebo co som sa docitala na roznych forach tak niektore pokytuju take autobusy ze az, pritom v cestovke im naslubuju hory- doly, WC, klima a podobne, a nakoniec cestuju nejakymi starymi rozheganymi busmi... ;)

Takze tak :)
rickman
15.07.10,13:59
Nuz, ja by som tiez brala nieco lepsie, no bohuzial si to nemozme s priatelom dovolit kedze studujeme na VŠ, a od rodicov by bolo dost drze pytat si na dovolenku cca 1000 Eur, teda podla mna :)) Uskromnit sa mi nerobi problem. Len ked uz tak ceny na Olympsku rivieru a Sarti su cca rovnake, tak ked uz mam zaplatit nejaku tu cenu, preco si nevybrat lepsiu alternativu :))

Takze tak :)

To mi je jasne :).

Inak pri Grecku plati to iste co pri Chorvatsku - sever nic moc, juh perfektny.
VieraPopluharova
15.07.10,14:29
Nuz, ja by som tiez brala nieco lepsie, no bohuzial si to nemozme s priatelom dovolit kedze studujeme na VŠ, a od rodicov by bolo dost drze pytat si na dovolenku cca 1000 Eur, teda podla mna :)) Uskromnit sa mi nerobi problem. Len ked uz tak ceny na Olympsku rivieru a Sarti su cca rovnake, tak ked uz mam zaplatit nejaku tu cenu, preco si nevybrat lepsiu alternativu :))
Teraz po Vasich prispevkoch sa mi zacala pozdavat aj ta Leptokaria, och, aj Sarti, no fakt neviem... ale vidim to tak ze ked dojdeme do cestovky tak budeme dost limitovani volnymi miestami, no dufam ze najdeme daco fajn :)

A Alaya, prosim Ta, akou cestovkou si cestovala?... Lebo co som sa docitala na roznych forach tak niektore pokytuju take autobusy ze az, pritom v cestovke im naslubuju hory- doly, WC, klima a podobne, a nakoniec cestuju nejakymi starymi rozheganymi busmi... ;)

Takze tak :)

Ja som bola v Grecku asi 8 x autobusom, dokonca pamätam este i casy ked, sa islo cez Rumunsko, Bulharsko - 38 hodin, prezili sme, ak chces ist na dovolenku nizkonakladovu naozaj odporucam Grecko, strava je tam výborná, my sme chodili vzdy do apartmanov bez stravy, nakolko v obchodoch je dostat kpit vsetko co u nas a ak som mala chut na nieco ich, tak sme jenoducho isli na veceru do restauracie. Este by som Ti odporucila Olympic Beach, kde sme s dcerou parvidelne travili kazdy rok 3 tyzdne, jednoducho sme si zobrali 2 turnusy po sebe.Teraz ponukaju na invii apartmanovy dom STELLA, ten poznam je dobrý, ale pri takychto pobytoch sa treba pripravit nato, ze nejde o ziadny luxus, ale primerane cene ubytovanie, no tu som bola velmi spokojna, nie je to ani rusne stredisko ani velmi tiché a je tam moznost peknych vyletov do okolia.
Prajem peknu dvolenku.
alaya1
15.07.10,15:05
Nuz, ja by som tiez brala nieco lepsie, no bohuzial si to nemozme s priatelom dovolit kedze studujeme na VŠ, a od rodicov by bolo dost drze pytat si na dovolenku cca 1000 Eur, teda podla mna :)) Uskromnit sa mi nerobi problem. Len ked uz tak ceny na Olympsku rivieru a Sarti su cca rovnake, tak ked uz mam zaplatit nejaku tu cenu, preco si nevybrat lepsiu alternativu :))
Teraz po Vasich prispevkoch sa mi zacala pozdavat aj ta Leptokaria, och, aj Sarti, no fakt neviem... ale vidim to tak ze ked dojdeme do cestovky tak budeme dost limitovani volnymi miestami, no dufam ze najdeme daco fajn :)

A Alaya, prosim Ta, akou cestovkou si cestovala?... Lebo co som sa docitala na roznych forach tak niektore pokytuju take autobusy ze az, pritom v cestovke im naslubuju hory- doly, WC, klima a podobne, a nakoniec cestuju nejakymi starymi rozheganymi busmi... ;)

Takze tak :)
Ja som cestovala presovskou CK VVtour, ona je zamerana na Leptokariu. teraz maju lastku za 189 euro, ubytovanie a cesta.Leptokária - Apartmány Tsituridis
Aky je autobus by si mala vidiet aj v ich katalogu a typ a SPZ by ti mali napisat do rezervacneho formulara pri kupe dovolenky. My sme tak mali. Ubytovanie sme mali nadherne, ako obrovsky 2 izbovy byt. Nebola klima, ale ventilator a TV, vana, fen, zehlicka a doska na zehlenie.My sme tam aj tak len prespavali, cely den sme boli pri mori.Len upozornujem, ze v Leptokarii je vstup do mora pieskovo-strkovy, no v mori je uz len piesok. Plaz je siroka, tiez piesok. Voda nie je az tak plytka, ale je tiez vhodna pre neplavcov.Ale ak by som mala vybrat medzi Paraliou a Leptokariou, beriem Leptokariu.
Jedina nevyhoda tejto dovolenky bola, ze ubytko bolo hned vedla pravoslavneho chranu. Na prizemi apart.domu bola ambulancia, no vdaka Bohu, sme nemali ziadne problemy.
220870
15.07.10,17:08
V Sarti sme boli v 96 .Zatial bezkonkurenčne naša najlepšia dovolenka a ktorú stále spomíname.Sarti je krásne pohodové mestečko so všetkým čo turista potrebuje.Nádherné čistučké more .Za celý čas dovolenky tam nikto žiadnu medúzu nevidel(dva plné autobusi).Tento rok tam odchádzame znova,jednoducho je to miesto kam sa chce človek vrátiť a ak sa tam vyberiete aj vy možno sa stretneme..Neviem ako je to na iných letoviskách ale na Sarti som ešte nepočul nikoho nadávať.
Lilka 1
15.07.10,17:44
Ja som bola pred pár rokmi v Nei Pori, nachádza sa asi 40 km od Paralie. Bývali sme v apartmánovom dome s výhľadom na more, ktoré bolo od nás vzdialené asi 200 m. Pláže boli čisté, široké, piesočnaté, pozvolna klesajúce. Takisto more bolo čisté a bez medúz. Dovolenka to bola pekná, ale už by som si ju nezopakovala, odrádza ma dlhá cesta autobusom :rolleyes:.
mona091
15.07.10,18:11
ja by som sa do NEI PORI velmi rada vratila, krasne siroke plaze, zaludnene iba cez vikend, malicke utulne mestecko, cistucke priesvitne more, vyhlad na vychod slnka a na Olymp, ciste restauracie, moznost roznych vyletov
alaya1
15.07.10,19:13
Nuz, ja by som tiez brala nieco lepsie, no bohuzial si to nemozme s priatelom dovolit kedze studujeme na VŠ, a od rodicov by bolo dost drze pytat si na dovolenku cca 1000 Eur, teda podla mna :)) Uskromnit sa mi nerobi problem. Len ked uz tak ceny na Olympsku rivieru a Sarti su cca rovnake, tak ked uz mam zaplatit nejaku tu cenu, preco si nevybrat lepsiu alternativu :))
Teraz po Vasich prispevkoch sa mi zacala pozdavat aj ta Leptokaria, och, aj Sarti, no fakt neviem... ale vidim to tak ze ked dojdeme do cestovky tak budeme dost limitovani volnymi miestami, no dufam ze najdeme daco fajn :)

A Alaya, prosim Ta, akou cestovkou si cestovala?... Lebo co som sa docitala na roznych forach tak niektore pokytuju take autobusy ze az, pritom v cestovke im naslubuju hory- doly, WC, klima a podobne, a nakoniec cestuju nejakymi starymi rozheganymi busmi... ;)

Takze tak :)
Ak mas k dispozicii 1000euro na dovolenku, preco nezvolis inu destnaciu. Ja by som asi aj po dnesnych TV novinach toho roku Grecko nevolila.
rickman
16.07.10,04:33
Ja by som asi aj po dnesnych TV novinach toho roku Grecko nevolila.

Ale no, hadam nehltate vsetko co davaju v tom bulvari nazyvanom tak honosne ze televizne noviny :rolleyes:. Mam niekoho momentalne v Grecku, vsetko ok.
jaja99
16.07.10,05:05
Švagrovci sú práve na Parálii - more tento rok bez medúz. Na okraji pláže postavili prístav, ktorý asi odokryl podložie a na okraji pláže je pás štrku. Minulý rok plávali medzi špakmi a vložkami. Bŕŕŕŕ. Fontána pri kostole nefunguje, fontána v meste, oproti hotelu kde bývajú plná zelenej vody - ale strieka. Podľa mňa je lepší Olympic Beach, minulý rok tam boli naťahané siete proti medúzam a bolo to tam oveľa kultúrnejšie a kľudnejšie - zalievanie trávy, ciest, denné čistenie pláže. Je to menšie stredisko, ale všetko tam lepšie funguje. Sarti nepoznám.
Inak cesta busom - jedna katastrofa - prišli tam v sobotu a neteri je stále ešte zle (dnes je piatok) - pokazená klíma, zo záchodu neskutočný smrad celú cestu, všade čakanie na hraniciach. Neviem, ako zvládne cestu späť.
Počasie je teplé - až príliš, aspoň chvíľami.
Vedeli však do čoho idú, chodia tam pravidelne. Ceny až tak prevratne nešli dole.
VieraPopluharova
16.07.10,05:34
Ak mas na osobu 1000 € tak suhlasim zvol si ak je to Tvoja prva dovolenka, napr. Turecko, Egypt - slusnejsi hotel Al inclusive vyjde okolo 700,-€ aj s poplatkami - LM a ak nebudes kupovat darceky a pod. mas o vsetko postarane a nic nerobis len oddychujes .Zalezi vsak aky typ dovolenky je pre Teba vhodny ci oddychovy, alebo aktivny. Ja som boa pred rom v Turecku za cca 680,-€ v Side , bola to krasna dovolenka, jedine co bolo trosku , ze plaz bola cca 6 minut cesty, ale cez pekne prostredie, a chodil tam i hotelovy mikrobus, vsetko bolo v cene lehatka, napoje ako na hoteli tak i na plazi, naozaj super. Minulorocny Egypt tiez.
No najskor kym pojdes : stanov si rozpocet aky presne mas na osobu, aky typ dovolenky Ti vyhovuje ci aktivy, alebo oddychovy, ak som dobre rozumela vyhovuje Ti plytsia voda, to vsetko mozes pozistovat tu na nete medzi recenziami hotelov i tu na porade.
alaya1
16.07.10,06:00
Myslim, ze ma 1000eur na vsetko. Ale za take peniaze sa daju kupit na lastky aj letecke zajazdy na gr.ostrovy.
Alebo, by som isla do Talianska. More podobne ako v Gr. piesok, pekne plaze, zajazdy su prevazne aj so stravou a cesta ovela kratsia.

Inak bola som aj v Polichrone na Chalkidikach, tak je to tiez celkom fajn.
rickman
16.07.10,08:29
Alebo, by som isla do Talianska. More podobne ako v Gr.

Nesranduj :), sever mozno, juh a ostrovy urcite nie.
alaya1
16.07.10,17:00
Pisala som o dovolenke za 1000e.pre dvoch, takze urcite nie ostrovyv Taliansku.
Co sa tyka gr.ostrovou, u nas bolo Korfu za 99 euro, lastka. Kolko som ja za to iste dala minuly rok:mad:
VieraPopluharova
16.07.10,17:08
Pisala som o dovolenke za 1000e.pre dvoch, takze urcite nie ostrovyv Taliansku.
Co sa tyka gr.ostrovou, u nas bolo Korfu za 99 euro, lastka. Kolko som ja za to iste dala minuly rok:mad:

Ak ide o 1000,-€ pre 2-och tak ak bude mat stastie da sa kupit lastka Turecko, ale velmi by som na to nespoliehala, ale naozaj za tieto peniaze Ti mozem odporucit bud Olympic Beach, je to krasne letovisko, nie prilis rusne, ani prilis tiche, bola som tam 3 x a rada by som sa tam este vratila, len letecky sa neviem preco od urcitej doby nelieta a autobusom nemozem.
Odporucam i poloostrov Chalkidiki - Sarti, a pri tomto financnom rozpocte, ak pojdes do apartmanov bez stravy mozno Ti vydu i vylety. Strava sa tam naozaj da zadovazit za celkom slusne peniaze, v rusnejsich letoviskach je to drahsie, ak Ti teda nevadi obcas nieco ukuchtit,da sa i prestravovat v tavernach.
alaya1
16.07.10,18:55
Ak ide o 1000,-€ pre 2-och tak ak bude mat stastie da sa kupit lastka Turecko, ale velmi by som na to nespoliehala, ale naozaj za tieto peniaze Ti mozem odporucit bud Olympic Beach, je to krasne letovisko, nie prilis rusne, ani prilis tiche, bola som tam 3 x a rada by som sa tam este vratila, len letecky sa neviem preco od urcitej doby nelieta a autobusom nemozem.
Odporucam i poloostrov Chalkidiki - Sarti, a pri tomto financnom rozpocte, ak pojdes do apartmanov bez stravy mozno Ti vydu i vylety. Strava sa tam naozaj da zadovazit za celkom slusne peniaze, v rusnejsich letoviskach je to drahsie, ak Ti teda nevadi obcas nieco ukuchtit,da sa i prestravovat v tavernach.


Olympska riviera lieta toho roku z BA. CK Globtoutr. No ja by som letecky urcite nesla na Olymp. Radsej na nejaky gr.ostrov. Ja som si zamilovala Korfu, nebavi ma uz vysedavat na jednej plati 12 dni. My sme si tam pozicali auto a prssli sme cely ostrov,Kazdy den ina plaz.

Presla som v Gr. toho uz dost, no tu Olymp.rivieru by som urcite nepreferovala.
VieraPopluharova
16.07.10,19:43
Olympska riviera lieta toho roku z BA. CK Globtoutr. No ja by som letecky urcite nesla na Olymp. Radsej na nejaky gr.ostrov. Ja som si zamilovala Korfu, nebavi ma uz vysedavat na jednej plati 12 dni. My sme si tam pozicali auto a prssli sme cely ostrov,Kazdy den ina plaz.

Presla som v Gr. toho uz dost, no tu Olymp.rivieru by som urcite nepreferovala.

Nuz ja som napisala z hladiska ceny, a toho co poznam, ja nepreferujem ostrovy nakolko mi to zdr, stav nedovoluje, tak preferujem dovolenku neaktivnu, ale to som sa uz pytala, ze si musi rozmysliet co od dovolenky ocakava, ak aktivnu tak si musi preverit na internete co ake letovisko ponuka, ale to sa uz opakujem, treba citat prispevky poriadne a i prechadzajuce.Kazdy pise o tom co mu vyhovuje, ja ostrovy neodsudzujem, a myslim, ze ani pevnina nie je zla.A tu nejde o to co koho z nas baví, ale o to co poradit druhemu, podla jeho ci uz financnych moznosti, alebo aktivit.
alaya1
17.07.10,03:55
Snazila som sa poradit, vyslovit svoj nazor na destinacie, kde som bola a co poznam, no myslim si,ze uz to asi ani nie je aktualne.
katike
18.07.10,12:58
Oblasť od Paralie, Olympic Beach,Leptokárie pokračuje ďalej letoviskom NEI PORI. Vo všetkých letoviskách som bola už niekoľkokrát ale najviac sa mi páčilo v Nei Pori, kde sú čisté široké pláže, pozvoľný vstup do mora, mestečko kľudné. Je vzdialené od Leptokária asi 14 km. Minulého roka som bola v Leptokárii prvykrát a dosť, nakoľko pláž je úzka a špinavá,tlačí sa tam veľa ľudí, hlava na hlave, žiadne súkromie.Mestečko je rozdelené železničnou traťou. Ubytovaní sme boli neďaleko trate, ktorá rozdeľuje mestečko na dve časti a tak aj v noci sme mali prehľad o cestovnom poriadku gréckých železníc. Vzhľadom na to, že na dovolenky chodíme individuálne - autom, každý deň sme chodili na pláž do Nei Pori. T.r. sme dovolenku absolvovali v Nei Pori v júni, bolo super .Cestovka Turancar. alebo Solartour je potrebné vychytiť last minute a dovolenka sa určite vydarí.
rickman
18.07.10,14:36
^^ Na zeleznicu by som skoro zabudol :), pravda :D.
alaya1
18.07.10,15:15
Ake ten pravoslavny chram za oknom apartmanu je urcite lepsi, ako vlaky. Rano o pol 8 -
sok a potom krasny den.-))
makli
21.07.10,06:43
Poradaci prepacte ze som sa dlho neozyvala, boli sme v Tatrach, takze o nete som len snivala :D vlastne, ani mi nenapadlohladat internet lebo bolo super :D
Nuz, to o tych 1000 eurach, bolo to pisane obrazne " bolo by drze pytat od rodicov"...cize z toho vyplyva ze 1000eur ani zdaleka na dovolenku nemam, preto hladam co najlacnejsiu alternativu :))
Alaya, prosim ta, a cez aku cestovku bolo korfu za 99eur? :-O :D
A dost casto ste spominali jedlo, chceme ist bez stravy, pretoze ani ja a ani priatel niesme velki jedáči, takze nas to vyjde lepsie ako si priplacat v cestovke za stravu, a ak by nas chyptil hlad, budeme ho riesit v tavernach, resp. budeme si varit sami :D
A Este, dakujem Vam vsetkym za odpovede, moc ste ma potesili :) ked uz budeme mat nieco vybrane a kupene, isto napisem pre aku destinaciu sme sa rozhodli :D
mipek
21.07.10,07:56
Ja mám za sebou tiež dovolenku v Parálii, a bolo tam na mňa tiež rušno, došiel som domov fakt unavený a nevyspatý, noci to mestečko žije naplno a pri otvorených oknách sa fakt nedá, ale absolvoval som aj dovolenku v Nei Pori a vrelo odporúčam, menšie , kľudné mestečko a pritom so všetkým čo má mať..v nedeľu tam odchádzam znovu..vrelo odporúčam :) stálo ma to pre dve osoby 520 eur aj s dopravou , miestenkami , poistením bez stravy na 12 dní...CK TURANCAR..
mipek
21.07.10,07:58
Korfu za 99 eur??? tie ceny uverejnované v katalogoch a na nete bývajú bez dopravy a vačšinou bez stravy..ja tiež chodím bez stravy a najesť sa dá bez problémov aj na mieste
alaya1
21.07.10,18:20
Korfu za 99 euro bolo v prvej polovici jula v jednej KE cestovke. My sme s nou bolo tam pred 2 rokmi za ovela, ovela vyssiu cenu, ubytovanie na vysokej urovni a aj vsetky sluzby.Nebola to ziadna katalogova cena, ale konecna cena ultra last minute. bez stravy. V Grecku len blazon si zajednava stravu cez cestovku.
makli
22.07.10,07:42
Korfu za 99 euro bolo v prvej polovici jula v jednej KE cestovke. My sme s nou bolo tam pred 2 rokmi za ovela, ovela vyssiu cenu, ubytovanie na vysokej urovni a aj vsetky sluzby.Nebola to ziadna katalogova cena, ale konecna cena ultra last minute. bez stravy. V Grecku len blazon si zajednava stravu cez cestovku.

Prosim ta, v ktorej KE cestovke? pretoze som z KE cize ked budeme obehavat cestovky aby sme vedeli kam zavitat najprv :) :) :) :)
mipek
22.07.10,10:14
Korfu za 99 euro bolo v prvej polovici jula v jednej KE cestovke. My sme s nou bolo tam pred 2 rokmi za ovela, ovela vyssiu cenu, ubytovanie na vysokej urovni a aj vsetky sluzby.Nebola to ziadna katalogova cena, ale konecna cena ultra last minute. bez stravy. V Grecku len blazon si zajednava stravu cez cestovku.

nehovr mi, že v cene 99 eur bola aj doprava, to pochybujem!!!! lepšie si to pozri aj v last minute su ceny bez dopravy a na Korfu to bude určite min 100eur na osobu...
alaya1
22.07.10,12:54
nehovr mi, že v cene 99 eur bola aj doprava, to pochybujem!!!! lepšie si to pozri aj v last minute su ceny bez dopravy a na Korfu to bude určite min 100eur na osobu...
Prepac, myslim si, ze viem citat, inak volala mi ich pracovnicka, lebo sa dost dobre pozname, ci nechcem ist, ze maju par neobsadenych miest za 99.Odlet bol na druhy den. Asi isli pod nakupnu cenu alebo co.Pisla som, ze to bolo zaciatkom jula, vtedy sa asi ludia bali kupovat Grecko, ci co.
Nemam dovod tu klamat a zavadzat:mad::mad::mad:
P.S. Tie vykricniky si si mohol odpustit, normalne si ma vytocil.
makli
10.08.10,09:18
Dilema vyriesena.. zajtra odchadzame do Polychrona... sice nepatrilo medzi nase plany no super cena za last minute nas presvedcila.. ved koniec koncov, co usetrime teraz, mozme minut tam :)) a inac, bol nahodou niekto v apart. dome Pepi?? pretoze recenzie o nom hladame marne.. a nahodou, nejde tam niekto zajtra s nami s CK Aeolus? :)
alaya1
10.08.10,13:59
Dilema vyriesena.. zajtra odchadzame do Polychrona... sice nepatrilo medzi nase plany no super cena za last minute nas presvedcila.. ved koniec koncov, co usetrime teraz, mozme minut tam :)) a inac, bol nahodou niekto v apart. dome Pepi?? pretoze recenzie o nom hladame marne.. a nahodou, nejde tam niekto zajtra s nami s CK Aeolus? :)
http://www.recenzie-hotelov.sk/minirecenze.php?akce=detail&hotel=3340

http://www.recenzie-hotelov.sk/usage3.php?id=845
greco
10.08.10,14:50
Dilema vyriesena.. zajtra odchadzame do Polychrona... sice nepatrilo medzi nase plany no super cena za last minute nas presvedcila.. ved koniec koncov, co usetrime teraz, mozme minut tam :)) a inac, bol nahodou niekto v apart. dome Pepi?? pretoze recenzie o nom hladame marne.. a nahodou, nejde tam niekto zajtra s nami s CK Aeolus? :)
V polychrone som bol no bol som ubytovaný v apartmánoch Thanasis a náhodou na večernej prechádzke som išiel okolo apatmánov Pepi vyzeral pekne no videl som ho len zvonku, je tam veľký dvor no pre mňa negatívum je dosť ďaľeko od pláže a keď pôjdete od mora tak je to aj do kopca. Ináč je tam pekne prajem príjemnú dovolenku. Ja som sa momentálne vrátil zo Sarti tam sa nám veľmi páčilo.
makli
10.08.10,15:02
Dakujem za info, tieto 2 recenzie som nasla, a este jednu, len aj tak oproti ostatnym zariadeniam je tych recenzii na Pepi malo, no horsie este je, ze si vo vsetkom odporuju... nuz, nevadi :) ked sa vratime, prispejem recenziou aj ja :)))

Uf, takze na vecer prechadzka..parada :) neuskodi po celodennom vylihovani :) A toSarti vam teda zavidim, ja cim viac info a fotiek a for som o nom precitala, tym viac som bola do neho zamilovana :D :D :D dufam ze o rok vsetko vyjde a pojdeme aj my :)
220870
11.08.10,15:06
ja som momentalne v sarti ak mozem len a len odporucit chodte sem do sarti je to uzasna dovoleka na uzasnom mieste v nadhernom prostredi skoda ze sa mi nedaju pridat fotografie
petmar
11.08.10,20:44
ja som momentalne v sarti ak mozem len a len odporucit chodte sem do sarti je to uzasna dovoleka na uzasnom mieste v nadhernom prostredi skoda ze sa mi nedaju pridat fotografie

To už hej... teraz 15. aug, prakticky celý týždeň tam budú mať nejaké slávnosti či hody, stánky, slávnosti, aj cirkevné ,. Tam za kostolom je taká budova, asi škola, tak na dvor vynesú stoly a stoličky (aspoň to tak bolo keď sme tam naposledy boli) a robia tam programy ich folklorne súbory. Ale bola tam aj vynikajúca skupina , hrala nádherné grécke pesničky. Tak som si to pred chvíľou doma púšťal.....:mee:. Držím palce.;):)
220870
12.08.10,12:40
koda 15- idem het:mee:
petmar
12.08.10,13:25
Možnože niečo dajú v piatok, v sobotu, treba pokukať. Bolo to tak po západe slnka, aby sa tak nepotili, hlavný program o 21,00. Zaujímavé, že rozdávali nápoje zadarmo všetkým, v tých horúčavách
220870
13.08.10,13:00
Na plazi ,napoje sprite ,fanta atd predavaju za 3E= 3dcl obycajnu vodu v ktorej by som doma na slovensku ani ponozky nepral tu predavaju za 1.5E 3 dcl.0.5L kvalitneho capovaneho piva -za 2.5 E,nechapem tie cenove rozdieli, v obchode kupim tu istu vodu 1.5L za 0.2 cent
Ale dnes som bol na orange beach ,a to bola ina fantazia,az na tych uchylakov co tam behali holimi ko ...mi,:mad: nastastie len v jednej casti.:o
220870
19.07.11,17:38
Oživím minuloročnú tému.Zo Sarti sme docestovali v pohode .Bolo super .
Tento rok znova Grécko len ešte neviem kam!Čítam všetky možné fóra.Podľa recenzií ktoré tu čítam možno NeiPori, Olympyjská riviéra,neviem.
Viete mi tý, ktorý ste tam boli odporučiť nejaké výlety z týchto destinácií ,alebo niečo čo by som tam mal vidieť.
Idem svojim autom všetko do 200 km od letoviska čo sa oplatí vidieť v okolí.Poprípade doporučte nejaké iné letovisko najlepšie aj zo vodnými atrakciami.
Ďakujem
greco
19.07.11,18:30
Prešiel som oblasť Olympskej riviéry, no môžem potvrdiť, že najviac sa nám páčili Chalkidiky. Chalkidiky som prešiel aj Kasandru aj Sithoniu, proste odborník na Grécko. Momentálne som na Thassose a obchádzam celý ostrov. Prajem šťastný výber.
220870
19.07.11,18:57
Po Kasandre sa aj ja obzerám.Nepoznáte náhodou Neos Marmaras alebo Nikiti?Prechádzal som tade z diaľky to vyzeralo veľmi dobre.Mám tam zopár vytipovaných hotelíkov.Len neviem ako je to tam s plážami teplotou vody! atd.Ďakujem za akékoľvek info.
Kelmont
27.02.14,19:08
Minulý rok sme boli na dovolenke v Grécku v meste Nei Pory. More krásne, čisté, bez medúz. Pláž čistá piesočnatá. Oddych výborný. Môžem len odporúčať.:) Autobusom by som tam asi nešiel. Dopravu som riešil svojím autom. Odrádzali ma ale moji známi tam takto chodia už 5 rokov, a musím povedať, že to nie je o dosť náročnejšie ako ísť do Chorvátska. Pri 4 osobách ušetríte. Ubytovanie a cesta s poplatkami ma stála na 15 nocí 1100 EUR. Tento rok idem zas.