Olice
15.07.10,13:50
Ak by mal niekto záujem o malého čierneho bradáča, psíka, 3,5 mesiaca, vyrastal na dvore rodinného domu a je veľmi inteligentný.
Jedinú chybu však tento psík má, že sa nenaučil hovoriť, pretože susedom veľmi vadí, že šteká.
Psík sa nachádza v Bratislave. Ak by mal niekto záujem, kontaktujte ma prosím cez ss.
Psík sa volá Ares.
osky
16.07.10,17:13
jooooj,aj moj havino na Slovensku je cierny bradac-stredny.a tiez steka ako blazon a inteligentny je az nadpriemerne,takze to bude isto iste plemenom.
keby som mohla,okamzite by som si ho vzala-su to dobri strazcovia a este aj peknucki.
ostri psici,ale zaroven super aj k detom na pohranie,maju dve tvare.prisnu,na cudzich a votrelcov a detsku,pritulnu,hravu k rodine ktoru poznaju a veria jej.aspon moj Oskar je takyto a aj jeho mama Asta taka bola-uz jej niet:mee:mimotemyOsky nemal este ani pol roka a ked do neho sparal jeden opity pan,pohryzol ho tak do pleca,ze mu zahnisalo:eek:.no co uz,ja som ho varovala ale on tvrdil ze take malicke steniatko....haha...

takze vrelo odporucam.kto si ho vezme,neolutuje.;)dufam ze sa ho coskoro niekto ujme.
Olice
19.07.10,06:31
Dobrá správa pre Aresa, jeho majiteĺ sa predsa len rozhodol, že si ho nechá, napriek nepríjemnému susedovi. Som veľmi rada, že sa rozhodol práve takto, pretože si vzájomne prirástli k srdcu a jeden druhému by veľmi chýbali.
osky
19.07.10,17:18
Dobrá správa pre Aresa, jeho majiteĺ sa predsa len rozhodol, že si ho nechá, napriek nepríjemnému susedovi. Som veľmi rada, že sa rozhodol práve takto, pretože si vzájomne prirástli k srdcu a jeden druhému by veľmi chýbali.

huraaaaaaa!!!!
psik je ako dieta-tazko na neho zabudnes,tazko si odvyknes-no a este tazsie je to pre toho psika,co je na teba nalipnuty.....ten nezabudne nikdy...
takze chvalabohu,stastny koniec.:)