barbora185
15.07.10,21:59
dobry mam otazky chcela by som naist velkoobchody s detskym tovarom komplet oblecenie , flasky , vsetko co treba pre deti na internete som nic take nenasla. Viete mi poradit. A este sa chcem spytat ci neviete kolko tovaru sa musi minimalne objednat z takeho velkoobchodu ci je to jedno alebo to maju od volakej sumy. Dakujem
Danielle369
16.07.10,02:06
Daj si do googla...velkosklad detského textilu a uvidíš kolko skladov ti to vyhodí...
http://www.porada.sk/archive/index.php/t-61787.html
Jano69
16.07.10,04:37
Každý veľkoobchod a veľkosklad má svoje vlastné podmienky čo sa týka množstva odoberaného tovaru. Ak by si robila väčšie zákazky tak ťa to vyjde lacnejšie väčšinou. Niektorí ponúkajú napríklad doručenie tovaru zdarma.
barbora185
16.07.10,07:16
Dakujem za rady len ja by som potrebovala sklady kompet tovaru pre deti a ked si dam do googla len textil tak mi vyhodi len textilne sklady a ja chcem vsetok tovar pre deti ale aj tak dakujem este sa popozeram.
Danielle369
16.07.10,09:06
Barbora ked chceš podnikať tak sa musíš aj starať a zdokonalovať aj v hladaní skladov. Ved si daj do googla textil, hračky, cumle, plienky a pod...googl ti všetko vyhodí a ty si zober ceruzku a papier a zapisuj web.stránky.
Ani jeden sklad nemá všetko komplet pre deti na jednom mieste.
barbora185
16.07.10,09:21
ja viem ja si hladam skusala som davat do googla vsetko mozne aj som nieco nasla len som chcela vyuzit tuto stranku ci mi niekto nieco neporadi ale ked som tu niekoho obtazovala tak sa ospravedlnujem.
Proman
16.07.10,11:58
a toto si skusala? webareal.sk
linko1
16.07.10,12:08
presne ako písali vyššie, treba hľadať hladať, pretože nikto ti len tak neprezradí svoje kontakty na veľkoobchody....
Proman
16.07.10,12:10
presne ako písali vyššie, treba hľadať hladať, pretože nikto ti len tak neprezradí svoje kontakty na veľkoobchody....
na slovensku nie, co je smutne
linko1
16.07.10,12:13
na slovensku nie, co je smutne

práveže na slovensku... pretože trh je tu veľmi malý... a každý sa bojí konkurencie... a je to jedno v akom odbore to je...a na druhej strane, keď som si informácie dokázala nájsť ja sama čo som potrebovala cen net a iné tak prečo by som ich mala niekomu podať na tácke... /obrazne povedané/
barbora185
16.07.10,13:19
dobre tak dakujem za rady keby som vedela ze tu zo mna spravite somara tak kaslem na to
barbora185
16.07.10,21:21
a toto si skusala? webareal.sk
dakujem za radu
Proman
17.07.10,21:44
práveže na slovensku... pretože trh je tu veľmi malý... a každý sa bojí konkurencie... a je to jedno v akom odbore to je...a na druhej strane, keď som si informácie dokázala nájsť ja sama čo som potrebovala cen net a iné tak prečo by som ich mala niekomu podať na tácke... /obrazne povedané/
pretoze je to normalne? preco si tu zaregistrovana? asi lebo potrebujes radu, alebo chces poradit. ci len potrebujes poradit ale sama neporadis, lebo to nebudes davat nikomu na tacke?
Proman
17.07.10,21:46
dobre tak dakujem za rady keby som vedela ze tu zo mna spravite somara tak kaslem na to
to vies, slovenska povaha. radsej budu vypisovat milion hluposti okolo, ako dat jednu radu
Danielle369
18.07.10,02:25
to vies, slovenska povaha. radsej budu vypisovat milion hluposti okolo, ako dat jednu radu

Proman o čom to tu píšeš? Ved dostala radu kde hladať a ako hladať. Ani jeden sklad nemá komplet všetko ako to chce ona. Treba postupne v googli hladať , ved ide podnikať tak musí si pozisťovať kde bude nakupovať.
barbora185
18.07.10,13:44
dan ja si zistujem a prave preto som sa zaregistrovala na tuto stranku lebo sa VOLA PORADA nemusis tu zo mna robit hlupanu ze napisem na jednu stranku a cakam ze mi das vsetko a ja si sadnem doma a otvorim obchod ja som neni debil a do googla si viem hodit slovicka aj ja.
barbora185
18.07.10,13:44
to vies, slovenska povaha. radsej budu vypisovat milion hluposti okolo, ako dat jednu radu
Dakujem ze si sa ma zastal niektory ludia asi nechapu vyznam tejto stranky
marjankaj
18.07.10,14:07
Dakujem ze si sa ma zastal niektory ludia asi nechapu vyznam tejto stranky

Jasné. Zadáš otázku a všetci si to zadajú do googla, vyberú ti čo potrebuješ a tebe dajú iba výcuc. A ty iba povieš toto sa mi hodí, toto mi je na nič. :rolleyes:
Že som na to ja sám neprišiel.:eek: