Aankaa
16.07.10,07:56
"Túžim" po jednej doméne, ktorej platnosť je do 16.8. , avšak už v júni bola deaktivovaná. Áno, sledujem JU už dlhšie :)
Ako sa k nej môžem dostať??
Od skončenia platnosti - a teda v prípade, že si ju majiteľ nezaplatí naďalej, je podržaná cca 30 dní ?
Možno si ju už nezaplatí - a možno sa nový záujemca má možnosť o ňu uchádzať, ako ? .... vďaka za rady.
Dantess
16.07.10,06:07
"Túžim" po jednej doméne, ktorej platnosť je do 16.8. , avšak už v júni bola deaktivovaná. Áno, sledujem JU už dlhšie :)
Ako sa k nej môžem dostať??
Od skončenia platnosti - a teda v prípade, že si ju majiteľ nezaplatí naďalej, je podržaná cca 30 dní ?
Možno si ju už nezaplatí - a možno sa nový záujemca má možnosť o ňu uchádzať, ako ? .... vďaka za rady.
Kontaktuj https://www.sk-nic.sk, patria im všetky Slovenské domény. U nich si to musíš rezervovať
Aankaa
16.07.10,06:47
Kontaktuj https://www.sk-nic.sk, patria im všetky Slovenské domény. U nich si to musíš rezervovať

Vďaka, napadlo ma to v pondelok, no dodnes sa tam nemôžem dostať - stále mi hlási nedôveryhodné pripojenie.... to je akože nejaká reorganizácia, alebo "návštevný nápor" ?
camozzi
16.07.10,06:59
SK-NIC pouziva na zabezpecenie spojenia certifikat spolocnosti, ktory vyhladavace nepoznaju a preto ti hlasi, ze je stranka nedoveryhodna. Kludne nechaj prehlidac, aby pokracoval v prehliadani a to kliknutim na "Pokracovat v prehliadani tejto webovej lokality". Alebo ak pouzivas ine prehliadace, tak tlacidlo pridat vynimku a ziskat certfikat alebo nieco v tomto zmysle.
Je to proste SK-NIC...
Aankaa
16.07.10,07:17
SK-NIC pouziva na zabezpecenie spojenia certifikat spolocnosti, ktory vyhladavace nepoznaju a preto ti hlasi, ze je stranka nedoveryhodna. Kludne nechaj prehlidac, aby pokracoval v prehliadani a to kliknutim na "Pokracovat v prehliadani tejto webovej lokality". Alebo ak pouzivas ine prehliadace, tak tlacidlo pridat vynimku a ziskat certfikat alebo nieco v tomto zmysle.
Je to proste SK-NIC...

jasné, blondína som :):D

Vďaka, už som sa kontaktovala - nie je v možnostiach sk-nic rezervovať alebo objednať - proste čakať, alebo poveriť "zabeštelovaním" nejakého registrátora.
Takže zase niečo nové viem.;)
dragan.michal
16.07.10,07:44
Kontaktuj https://www.sk-nic.sk, patria im všetky Slovenské domény. U nich si to musíš rezervovať

SK-nic.sk neumožňuje si zarezervovať doménu.

Jediné čo môžeš je buď čakať že doména bude voľná a potom si ju zaregistruješ. Alebo požiadaš registratora domen o odchyt. Skus napriklad elbia.sk - maju dobru uspesnost odchytu domen. Moze sa kludne stat, ze domenu vlastni nejaky spekulant, ktori ma domenu zaregistrovanu, po jej uvoleni su ju znova odchyti a takto sa to toci dookola. Totiz na Slovensku si mozes domenu objednat, a ked ju neuhradis nic sa nedeje. preto mnozstvo domen vlastnia spekulanti, ktore si domeny dookola obmenaju cez inych registratorov
Aankaa
04.08.10,06:02
Tak už ju mám :) vytúženú doménu.
Ďakujem za rady - urobila som teda tak,
že som si overila platnosť a presný čas skončenia platnosti,
požiadala som svojho registrátora o bloknutie - zaradenie do skripta,
no a už ju mám.
chcete vedieť aká? ;) ááále srandujem.