Proman
16.07.10,13:50
Dobry den.

Chcem otvorit obchod s oblecenim, ktore budem dovazat zo zahranicia. Co tu vsetko potrebujem vybavit na legalny zaciatok? Zacinam od nuly.

Dakujem
profesional
16.07.10,11:56
Budes potrebovat uuuuuplne vsetko. Co tak nabuduce precitat uz existujuce temy nez sem das prispevok o tom o com tu uz prebehli rozsiahle diskusie?
Proman
16.07.10,12:04
Budes potrebovat uuuuuplne vsetko. Co tak nabuduce precitat uz existujuce temy nez sem das prispevok o tom o com tu uz prebehli rozsiahle diskusie?
pretoze mi to moj casovy harmonogram neumoznuje prehladavat celu stranku
Proman
16.07.10,12:09
Budes potrebovat uuuuuplne vsetko. Co tak nabuduce precitat uz existujuce temy nez sem das prispevok o tom o com tu uz prebehli rozsiahle diskusie?
inak polozil som konkretnu otazku. cize ak nemas konkretnu odpoved, proste nereaguj.
andreaS
16.07.10,12:09
hm, a cas na podnikanie budes mat?

tieto temy su tu dookola riesene... staci dat hladat "dovoz" a vyhodi ti xy rozobranych tem...

pecene holuby tu nehladaj... nieco musis urobit aj ty sam...

este ma tak napadlo... ked nemas cas, tak si zaplat poradcu, kt. ti problem vyriesi...

vies, keby si bol na tejto stranke tak dlho a tak casto ako my, tak by ti tiez prekazalo, ze denne pribudne x tem o tom istom a ludia sa ohradzaju tym, ze nemaju cas... potom aj tato stranka tak vyzera, ze je zalozenych milion tem o tom istom... ale chybou je aj to, ze sa vzdy najde ten, kt. zodpovie napriek tomu, ze je to tu rozobrane milion krat... :(
ondrejvla
16.07.10,12:17
Stačí, ak si zadáš do vyhľadávača :http://www.porada.sk/images/buttons/add.pngPridať tému (http://www.porada.sk/newthread.php?do=newthread&f=18) : dovoz tovaru* , klikneš na hľadať a máš čo študovať. Sú tu existujúce témy a ľudia, čo ich pre trpezlivých vyhotovili.
Proman
17.07.10,21:36
hm, a cas na podnikanie budes mat?

tieto temy su tu dookola riesene... staci dat hladat "dovoz" a vyhodi ti xy rozobranych tem...

pecene holuby tu nehladaj... nieco musis urobit aj ty sam...

este ma tak napadlo... ked nemas cas, tak si zaplat poradcu, kt. ti problem vyriesi...

vies, keby si bol na tejto stranke tak dlho a tak casto ako my, tak by ti tiez prekazalo, ze denne pribudne x tem o tom istom a ludia sa ohradzaju tym, ze nemaju cas... potom aj tato stranka tak vyzera, ze je zalozenych milion tem o tom istom... ale chybou je aj to, ze sa vzdy najde ten, kt. zodpovie napriek tomu, ze je to tu rozobrane milion krat... :(
nie, nebudem mat cas na podnikanie. preto si platim osobu. len pochopitelne chcem mat svoj obraz. nesud ked nevies o co chodi. je tu milion tem zbytocnych a este viac zbytocnych komentov, ako je aj ten tvoj.