slabikar
16.07.10,16:20
ktory mesiac odporucite Tunisko so skolkarskymi detmi? pripadne, je lepsie all inclusive alebo polpenzia? a este, ak niekto tam bol, aky hotel by ste odporucili?
Xanti
16.07.10,17:53
ktory mesiac odporucite Tunisko so skolkarskymi detmi? pripadne, je lepsie all inclusive alebo polpenzia? a este, ak niekto tam bol, aky hotel by ste odporucili?
Ja som bola v septembri,
bolo tam úžasne. More teplé, večery tiež, perfektný animačný program - pri ceste späť som len čumela na ludí ako nadávali na iné hoteli, kde sa nudili. Ja som vstávala o 7,00 a spávať som šla o 00,00 a čo je nuda som nepoznala.

Bola som v oblasti Tabarka v hoteli Abou Nawas Montazah
http://recenzie-hotelov.lastminute.sk/Tunisko/Tabarka/Hotel-Abou-Nawas-Montazah/Recenzie-Hotelov/?ID=2540
Pláž piesková, pozvolný vstup do mora, detský bazén a čo bolo úžasné, tak títo domorodci ked videli malé deti tak robota šla bokom, prihovorili sa, pohladkali a mali neskutočnú radosť ked sa dieťa na nich usmialo.

Deti ich zbožňovali, každý večer mali pre ne program, deti tancovali pri bazene fakt čosi úžasné.
Personál ovládal takú českoslovenčinu, takže im človek rozumel a oni tiež. Od hotela to nebolo daleko do mesta.

A ak je možnosť treba ísť radšej all inclusive. Akurát je tam nižší konfort ubytovania, telku , chladničku na izbe nečakaj. Ale postele tam boli :D:D:D:D to je základ. Samozrejme aj kúpelka na izbe, klíma tiež no tá mi vadila ako hučala takže som radšej spávala pri otvorených balkonových dverách a cez deň sa izba zatemnila.
Lubaba
16.07.10,20:07
Odporúčam určite all inclusive.