erik.aragorn
17.07.10,11:01
Pred pol rokom som si kupil netbook Sony Vaio. Po troch tyzdnoch pouzivania sa mi poskodil pant pri otvarani. Zaniesol som ho do Nay, kde som ho kupil, vypisal sa protokol. A poslal sa do servisneho strediska Sony. Pravdaze prislo vyrozumenie ze mam zaplatit 256€ aj nejake drobne. Vyziadal som si od slecny na reklamacnom stredisku mail adresu do sony. Napisal som im, ze nech objasnia preco mam zaplatit 256€ za jeden poondiaty pant. dovtedy to poslali spat a poslal som im ho tam naspat. Ze nech to opravia, teda zaplatim, aj ked to nei je moja chyba. Po mesiaci aj nieco prisiel naspat, opraveny ale vzinkli nove vady a oprava nebola korektne opravena. Poskodene plasty, dovrety kryt, osuchane plasty, nevymenili vsetko, neposlali vymeny material. Tak som im ho tam poslal naspat. Uz sa to taha skoro pol rok. A to som za netbook dal 420€.
Ako dlho ma byt vlastne servisna doba, kedy mam narok na vratenie penazi. Ako to vsetko okolo toho funguje co sa tyka servisov.
Dakujem za odpoved.
Fero11
17.07.10,09:45
Ak ho mas v zaruke, tak ti ho musia opravit, alebo dat novy kus do 30 dni uplne zadarmo.
Samozrejme pant sa len tak sam od seba po troch tyzdnoch nedohuka, takze je mozne, ze si ho poskodil vlastnou vynou a na to sa samozrejme zaruka nevztahuje
Vlado40
17.07.10,09:56
Reklamačné podmienky
jojom
17.07.10,14:37
mimotemy Trošku moc za pokazený pánt nie? A netbook celý stojí 420€. Niečo je choré.
TomasHC
18.07.10,07:13
mimotemy Trošku moc za pokazený pánt nie? A netbook celý stojí 420€. Niečo je choré.

To je bezna vec, aj ked nelogicka. Keby si skusal vystavat auto (TV, notebook...) z nahradnych dielov, tak ho preplatis 10-nasobne :(
salvosko
19.07.10,07:50
Tak ako bolo napisane, opravy NB su priserne drahe hlavne a oficialnych servisoch ktore maju:
1. nehorazne predrazene nahradne diely
2. velmi drahu robotu
Zlomeny pant nevyzera na zarucnu opravu a tym padom sa to riadi pravidlami vyrobcu/predajcu s ktorymi defakto suhlasis ked to kupujes.
Mozno ti prehodili cely vrchny panel aj s diplejom a tym padom ta cena tomu zodpoveda.
Smola na celom je ze kedze to bolo v zaruke tak do ineho servisu si to ani nemohol dat lebo by si stratil zaruku.
Jedine to zplatit a davat si pozor na taketo veci a nelamat panty.