armagedon74
17.07.10,15:28
ahojte, chcel by som sa spýtať, že či neviete niekto či sa dá aktivovať O2 internet neobmedzene za 6€ mesačne aj cez dobíjateľnú O2 kartu? alebo musí byť karta len na paušál?
zdenka131
17.07.10,13:31
alla66
17.07.10,13:45
ahojte, chcel by som sa spýtať, že či neviete niekto či sa dá aktivovať O2 internet neobmedzene za 6€ mesačne aj cez dobíjateľnú O2 kartu? alebo musí byť karta len na paušál?
Balíček O2 Data Neobmedzene si môžu aktivovať všetci zákazníci O2. Aktivácia aj deaktivácia balíka je bezplatná.

*Službu O2 Data Neobmedzene si zákazník aktivuje aj deaktivuje na zákazníckej linke 949.

*aktivácia možná zaslaním SMS na skrátené číslo 99222 s textom: DATALENO2.


Nastavenia doplnkovej služby Data len v O2

Pri aktivácii balíčka O2 Data Neobmedzene bude na Vašej SIM karte automaticky a bezplatne aktivovaná doplnková služba Data len v O2, ktorá blokuje prenos dát a MMS správy v národnom roamingu v sieti T-Mobile Slovensko. Ak potrebujete využívať dátové prenosy resp. MMS správy a ste na území, ktoré je pokryté iba signálom národného roamingu T-Mobile Slovensko, môžete si službu Data len v O2 deaktivovať prostredníctvom bezplatnej SMS správy v tvare DATALENO2 D na číslo 99222. Ak máte aktivovaný balíček O2 Data Neobmedzene a deaktivovanú službu Data len v O2, je pripojenie na internet v národnom roamingu v sieti T-Mobile Slovensko spoplatňované podľa platného cenníka, ako bez aktivovaného balíka O2 Data Neobmedzene. Po návrate na územie so signálom O2 stačí zaslať SMS na skrátené číslo 99222 s textom: DATALENO2 a opäť sa nemusíte obmedzovať. Aktivácia a deaktivácia služby Data len v O2 je bezplatná.
TomasHC
18.07.10,07:15
Ide to neskutocne pomaly (EDGE = 64kbps = ako ISDN modem). Na surfovanie na optimalizovanych strankach to je fajn, pripadne na messaging (ICQ...) a stahovanie mejlov. Inak fakt bieda. Ozaj si v buducnosti radsej priplatim, ale nech to ide rychlejsie...
dalid
19.07.10,12:50
TomasHC - nezabudaj, ze je to urcene pre mobily a nie pre PC ;) .
V mobile na synchronizaciu dat s Exchange serverom, G-mail a pod + surfovanie cez Operu bohato postacuje... Aj ked je pravda, ze TV vysielanie ide lepsie cez 3G...
Na druhej strane je pravda, ze O2 stale nema postavenu 3G siet a ich testovanie LTE... No, povedzme ze je to hudba buducnosti...
minciarik
02.11.10,08:54
Ak chcete deaktivovať Dáta neobmedzene cez SMS musíte poslať SMS správu

DATANEOBMEDZENE D na č 99222

Ak pošlete text DATALENO2 D, tak službu dáta neobmedzene nezrušíte a 6€ Vám strhnú. Stane sa iba to, že Vás to pripojí na net aj cez t mobil a to už sú iné pálky
alla66
02.11.10,09:35
Balíček O2 Data Neobmedzene si môžu aktivovať všetci zákazníci O2. Aktivácia aj deaktivácia balíka je bezplatná.

*Službu O2 Data Neobmedzene si zákazník aktivuje aj deaktivuje na zákazníckej linke 949.

*aktivácia možná zaslaním SMS na skrátené číslo 99222 s textom: DATALENO2.


Nastavenia doplnkovej služby Data len v O2

Pri aktivácii balíčka O2 Data Neobmedzene bude na Vašej SIM karte automaticky a bezplatne aktivovaná doplnková služba Data len v O2, ktorá blokuje prenos dát a MMS správy v národnom roamingu v sieti T-Mobile Slovensko. Ak potrebujete využívať dátové prenosy resp. MMS správy a ste na území, ktoré je pokryté iba signálom národného roamingu T-Mobile Slovensko, môžete si službu Data len v O2 deaktivovať prostredníctvom bezplatnej SMS správy v tvare DATALENO2 D na číslo 99222. Ak máte aktivovaný balíček O2 Data Neobmedzene a deaktivovanú službu Data len v O2, je pripojenie na internet v národnom roamingu v sieti T-Mobile Slovensko spoplatňované podľa platného cenníka, ako bez aktivovaného balíka O2 Data Neobmedzene. Po návrate na územie so signálom O2 stačí zaslať SMS na skrátené číslo 99222 s textom: DATALENO2 a opäť sa nemusíte obmedzovať. Aktivácia a deaktivácia služby Data len v O2 je bezplatná.

Edit: Pre paušály aj prepaid

Služba sa aktivuje zaslaním SMS správy s textom DATANEOBMEDZENE na skrátené číslo 99222.

"Aktivácia a deaktivácia služby Data len v O2 je bezplatná" = platí sa len za odoslané SMS správy.;)
ivantt
02.11.10,13:28
Ja sa obcas potrebujem pripojit na net z notebooku niekde mimo domova, na to mi uplne postacuje O2, aj ked je fakt ze je to pomale. Ale o nepotrva dlho, bude to aj rychlejsie. Moja rada, nepouzivat tu istu kartu na telefonovanie aj na internet v notebooku alebo doma. Ono totiz ked sa pouziva internet, nie je mozne prijimat hovory a sms-ky. Vzdy sa prerusi spojenie. Ja som si vzal este jendu kartu, platim len internet a kupil som USB modem do ktoreho vlozim kartu a fachcim.. ale pomalilililinky :-(
ivantt
02.11.10,14:19
Ak ste "vernými zákazníkmi " Pomaranča, tak najlepší je mobilny Internet od Poamranča!

Ale len na surfovanie, na sťahovanie NIÉÉÉ .

Joj priatelu.. a patri k surfovaniu aj hranie online hier ?lebo ak ano tak na surfovanie tiez nie, taky ikariam zhltne neuveritelne vela dat... takisto ako dalsie online hry s dobrou grafikou....
besttracker
07.11.10,20:11
mal som moznost vyskusat net od pomaranca cez 3g aj tento od bubliniek,je fajn ze je to neobmedzene,ale kim sa clovek s PC ku niecomu dopracuje je to vecnost, ale za 6 € clovek toho moc nemoze chciet :-)
TomasHC
17.12.10,08:41
Ja by som len chcel ostatnych spolutrpitelov v O2 informovat, ze posledne 2-3 dni je problem dovolat sa na O2, minimalne teda BA, TT, HC. Po par hodinach pride SMS s info o zmeskanom hovore...
Stevo5
17.12.10,13:03
Ja by som len chcel ostatnych spolutrpitelov v O2 informovat, ze posledne 2-3 dni je problem dovolat sa na O2, minimalne teda BA, TT, HC. Po par hodinach pride SMS s info o zmeskanom hovore...
Pridám sa aj ja, mne sa to vidí viac ako 2-3 dni, asi 5 dní sa mi známi nemohli občas dovolať. Ozve sa len hláška - "Volané číslo je nedostupné". Po pakovanom volaní, aj ak je to hned po pár sekundách je už všetko v poriadku a hovor prebehne (PD).
kornelia2
17.12.10,13:18
da sa ja som mala tiez dobijaciu kartu,tam musis mat vzdy na konci mesiaca peniaze ked nebudes mat nebude ani net az kym si nekupis kredit a tak dookola.
Ja som si kupila aj usb kluc co predavaju O2 uz nepouzivam ked niekto bude chcet predam.
Stevo5
17.12.10,13:30
kornelia2
ale ja nemám dobíjaciu kartu, idem u O2 normálne na faktúry.
Nandrolon
17.12.10,13:40
Ide to neskutocne pomaly (EDGE = 64kbps = ako ISDN modem). Na surfovanie na optimalizovanych strankach to je fajn, pripadne na messaging (ICQ...) a stahovanie mejlov. Inak fakt bieda. Ozaj si v buducnosti radsej priplatim, ale nech to ide rychlejsie...

Napísal som tu jeden príspevok asi pred 3 týždňami keď som si ho dal, tak ho tu skopírujem:
*****************************************
napísané 25.11.2010 v noci:
Zdravím.

Hlásim sa z nového O2neobmedzene z môjho 18,4 palcového notebooku.:D
Dnes večer som si ho doniesol.
Ak niekto chce vyslovene internet iba na mailové schránky a surfovanie po nete, fóra a tak, vrelo doporučujem. Aj nejaká tá galéria sa dá pozrieť ale vyslovene žiadne youtube, ani download dát, na to to nie je určené.
Stránky mi načítava momentálne rýchlosťou zhruba 15-20kb/s /kilobajtov, nie kilobitov/ takže prežiť sa to dá.
Ja to aj v práci riešim tak, že otvorím fórum a mačkám koliečko myši a naotváram 10-15 tém a začnem študovať. Myslel som že to tu nepôjde, ale v pohode to stíha.

Ešte budem testovať cez víkend, ale na 90 % som rozhodnutý si ho nechať. Rýchly net mám v práci, doma potrebujem akurát maily, fóra a tak...

Sakra, za chvíľu už budem aj stavať, majte sa :---
***********************************************

dnes môžem len povedať jedno, O2 je na klasické surfovanie bez online pozerania a sťahovania pre mňa jednička.
Paradoxne ale v práci /centrum mesta/ mi to ide o polovicu pomalšie ako doma - dedina.
Doma mi to frčí normálne tak 100-250kbit /na kb=:8/ takže som spokojný...
Aj nejaké to videjko z youtube aj aktualizovať anivírus, windows je v pohode.
kornelia2
17.12.10,16:46
ci ma niekto dobijaciu kartu ci pausal je to jedno nikto sa nemoze spolahnut na rychly net musis mat trpezlivost.
Ja som bola rada ze mam net aj ked pomaly ale bol.
Stevo5
aj ked mas fakturu ti budu stahovat 6€ ked si aktivuje a ked nebudes chcet takto zrusis, len musis vediet aky mas pausal od kedy dokedy.
ivantt
17.12.10,17:24
[QUOTE=TomasHC;1593122]Ja by som len chcel ostatnych spolutrpitelov v O2 informovat, ze posledne 2-3 dni je problem dovolat sa na O2, minimalne teda BA, TT, HC. Po par hodinach pride SMS s info o zmeskanom hovore...[/QUOje pravda ze O2 ma problem, schytali nejaky virus ale uiz je to takmer odsranene... mozno to este nejaky den potrva. Co uz, konkurenica je konkurencia...
TomasHC
18.12.10,07:16
dnes môžem len povedať jedno, O2 je na klasické surfovanie bez online pozerania a sťahovania pre mňa jednička.
Paradoxne ale v práci /centrum mesta/ mi to ide o polovicu pomalšie ako doma - dedina.
Doma mi to frčí normálne tak 100-250kbit /na kb=:8/ takže som spokojný...
Aj nejaké to videjko z youtube aj aktualizovať anivírus, windows je v pohode.

Kedze O2 net je EDGE, tak v sieti GSM maju hlasove sluzby prioritu pred datami, takze v meste su BTS vytazene hlasom, takze na EDGE data sa prdi :(

Uz sa tesim kedy zmenia technologiu a zrychlia, toto je utrpenie. Hlavne Porada, kde mas kazdu jednu podstranku cca 1,2 MB. Ked sa to ciastocne nahra do cache, tak je to o chlp lepsie. Preto som urobil aj mojmu webu mobilnu verziu, kde ma stranka do 50 kB :)
marioselecky
15.01.11,01:00
ano orange je urcite rychlejsi, ale je obmedzeny.. a cena je neporovnatelna... bol som nedavno v o2 a tam mi povedali, ze pripravuju 3g, tak by som si na to pockal a nesiel by som na viazanost v orange..
medvedik21
12.02.11,20:11
ano orange je urcite rychlejsi, ale je obmedzeny.. a cena je neporovnatelna... bol som nedavno v o2 a tam mi povedali, ze pripravuju 3g, tak by som si na to pockal a nesiel by som na viazanost v orange..

nikde sa nemusis viazat ked nechces telefon za 1 Euro ;)
deane7
17.02.11,15:27
Na skype bez kamery to stačí?
alla66
17.02.11,15:37
Na skype bez kamery to stačí?

....aj s kamerou sa dá:) (vlastná skúsenosť)
deane7
17.02.11,15:51
Tak to je super, dík.
tesio
10.06.11,03:48
Zdravim.momentalne som v zahranici a nevie mi niekto poradit ako si zrusim o2 internet v mobile za 6e prostrednictvom sms.diki.:-))))
ivka70
10.06.11,05:06
Zdravim.momentalne som v zahranici a nevie mi niekto poradit ako si zrusim o2 internet v mobile za 6e prostrednictvom sms.diki.:-))))

Nemas pristup cez stranku? Tam si vies aktivovat aj deaktivovat akukolvek sluzbu ...
newmi
10.06.11,08:59
ked ti klesne kredit pod 6€ a udrzis ho tak v dobe ked sa ma obnovit tak sa ti zrusi aj sam :) ......no ale ak mas o2 na fakturu tak skus zavolat na o2 linku (ale zo zahranicia to nebude zrovna lacne)
dalid
10.06.11,12:32
zavolanie na o2 linku zo zahranicia ta vzdy vyjde lacnejsie ako nechcene prenesene data v datovom roamingu! ;)
Volal na O2 linko zo Spanielska, horov cca 3 min a na faktúre mi vyuctovali tucim nieco okolo 1,5Eura.. Zato 1MB v roamingu stoji 2Euro - pre členské štáty EÚ.

Data z Albánsko, Andorra, Bielorusko, Bosna a Hercegovina,
Britské Panenské ostrovy, Čierna Hora, Faerské ostrovy,
Chorvátsko, Kanada, Macedónsko, Moldavsko, Srbsko,
Švajčiarsko, Turecko, Ukrajina, US dokonca 9Euro na 1MB!!!!
alla66
10.06.11,15:49
Zdravim.momentalne som v zahranici a nevie mi niekto poradit ako si zrusim o2 internet v mobile za 6e prostrednictvom sms.diki.:-))))


Máš prístup k internetu, prihlásiš sa na poradu.......nevidím problém prihlásiť sa na https://www.o2.sk/prihlasenie

- Prihlásenie cez meno a heslo (si zaregistrovaný na portáli O2)

- Prihlásenie overovacím kódom v SMS (Jednorázové prihlásenie)


balíček O2 Data Neobmedzene sa deaktivuje v zóne Moje O2 (http://www.o2.sk/moje-o2) v časti Služby a balíčky / Extra balíčky (http://www.o2.sk/moje-o2/spotreba-a-balicky)


alebo SMS správou v tvare
DATANEOBMEDZENE D - na číslo 99222


PS: Kvôli bezproblémovému využívaniu služieb Telefonica odporúča vždy počkať na potvrdzujúcu SMS..... požiadavka bude zrealizovaná do 24 hodín.
j.sch
13.06.11,04:10
neobmedzene dlho trvá skoro všetko aj 3G od O2 ... som zvedavý či 15.7 niečo bude ... Vraj SC bude medzi prvými HUURRÁ
newmi
13.06.11,11:19
V Senci uz JE 3G aj HSDPA. Vyskusal som to na vitani leta na Seneckych jazerach. Chytal som tam 3G aj HSDPA signal ale neviem preco aj ked som bol na jednom mieste tak raz som ho mal a raz nie, proste striedavo naskakoval. Skusal som aj surfovat a islo to o poznanie rychlejsie ako cez EDGE.
j.sch
14.06.11,10:21
V Senci uz JE 3G aj HSDPA. Vyskusal som to na vitani leta na Seneckych jazerach. Chytal som tam 3G aj HSDPA signal ale neviem preco aj ked som bol na jednom mieste tak raz som ho mal a raz nie, proste striedavo naskakoval. Skusal som aj surfovat a islo to o poznanie rychlejsie ako cez EDGE.
to vážne ? vraj to ide len na vybrané SIM ako testovanie ..
TomasHC
14.06.11,10:39
Skusam teraz v BA a stale nic :(
newmi
14.06.11,12:05
no tiez som sa cudoval ale fakt to slo, mozno kvoli navalu ludi spristupnili 3G siet aby sa dalo volat. Lebo napr s Orange sa nedalo volat a smsky meskali polhodinu.
protector
14.06.11,13:35
3G od Telefonica Slovakia este nie je oficialne a bezne dostupna,odkladaju terminy,najnovsi je tusim 18.6. kedy 3G spustia naraz aj s nejakou akciou ale vyzera to tak ze 3G nebude za 6e ale bude upraveny cennik,rychlost limitovana na 1Mbit a 512kbit a podla toho budu aj upravene ceny
newmi
15.06.11,18:50
nie 18.6. ale 18.7. ;-)
dalid
16.06.11,06:42
čo, zas posunuli termín spustenia??? :(
newmi
16.06.11,12:34
nie zas, no teda, 2x ho zatial posunuli. Najprv to malo byt on juna a potom to dali na 18teho jula