fucikot
18.07.10,19:59
Dobrý deň. prosím o radu. Potrebujem softve do počítača kde by som mohol sledovať stav tovaru, kolko coho sa predalo v aký deň. A taktiež vkladať tovar. Chcel by som k tomu aj tlaciaren. Neviete mi niekto poradit? A najradsej by som tam chcel dať aj pc s dotykovou obrazovkou pre rýchlejšiu manipuláciu. Som v tom laik a nerozumiem sa do toho vobec. Je to do baru. Dakujem za pomoc.
Stefan2005
18.07.10,18:13
Možná by bolo vhodné obrátiť sa na špecializovanú IT predajňu; zadal by si im vstupné údaje - teda tie, ktoré potrebuješ riešiť, resp. údaje, ktoré oni budú potrebovať k návrhu riešenia - napr. velkosť tvojho skladu, doterajšia vybavenosť technikou, celkový rozpočet, ktorý hodláš investovať do riešenia, a pod....
Ina22
19.07.10,07:05
Dobry den, skuste kontaktovat spolocnost ELCOM - maju pekne dotykove pokladnice aj s fiskalom podla noveho zakona. aplikacii maju niekolko typov, podla narocnosti prevadzky
kesaj
21.07.10,07:43
Dobrý deň prajem. Ja by som Vám určite odporučil informačný systém, ktorý rieši prehľadné reporty predaja, nákupu. Samozrejmosťou sú moduly pre maloobchodnú predajňu s podporou dotykového displeja. Pre viac informácii mi môžete napísať správu.