anicka29
19.07.10,11:44
Vie mi niekto poradiť?Uzavreli sme zo zamestnancom dohodu o vykonaní práce na 3 mesiace ale tých 350 hodín stanovených zákonom ešte nevyčerpal.Mohli by sme to predlžiť nejakým dodatkom?
petacuckova
19.07.10,09:52
skôr urobiť novú dohodu na ďalšie obdobie.
Tweety
19.07.10,09:53
Vie mi niekto poradiť?Uzavreli sme zo zamestnancom dohodu o vykonaní práce na 3 mesiace ale tých 350 hodín stanovených zákonom ešte nevyčerpal.Mohli by sme to predlžiť nejakým dodatkom?
Ak dohoda ešte trvá, stačí urobiť jej dodatok.
anicka29
19.07.10,09:57
a to sa môže u toho istéto zamestnávateľa?Musí byť nejaký čas pauza/aspoň 1 deň alebo nie.
Vďaka.Si pre mňa veľká pomoc a šetríš mi veľa času.
drobeceva
19.07.10,09:59
a to sa môže u toho istéto zamestnávateľa?Musí byť nejaký čas pauza/aspoň 1 deň alebo nie.
Vďaka.Si pre mňa veľká pomoc a šetríš mi veľa času.
Dá sa dodatkom predĺžiť. Ak by sa urobila pauza, bolo by potrebné odhlášku RLFO a znova prihlášku. Zbytočná papierova vojna.
anicka29
19.07.10,10:02
pardon tá odpoveď patrila pre Petacuckova
Johanka
19.07.10,11:01
Vie mi niekto poradiť?Uzavreli sme zo zamestnancom dohodu o vykonaní práce na 3 mesiace ale tých 350 hodín stanovených zákonom ešte nevyčerpal.Mohli by sme to predlžiť nejakým dodatkom?
Nerozumiem podčiarknutému ...
Pracovnú úlohu, na ktorú bola dohoda uzatvorená nevykonal v dohodnutom období ?
anicka29
19.07.10,17:19
to obdobie bolo len tak odhadom.Keďže u jedného zamestnávateľa môže odpracovať ročne len 350 h tak sme chceli ušetriť na odvodoch aspoň za nejaké obdobie v roku/dohoda bola na 3 mesiace/.Je vodič a prácu nemal nepretržite niečo bol aj doma tak mu ešte ostalo 50 hodín,ktoré môžeme využiť.
gabiga
20.07.10,12:33
Vie mi niekto poradiť?Uzavreli sme zo zamestnancom dohodu o vykonaní práce na 3 mesiace ale tých 350 hodín stanovených zákonom ešte nevyčerpal.Mohli by sme to predlžiť nejakým dodatkom?
350 hodin nevycerpal? Dohoda o vykonani prace sa uzatvara na konkretnu ulohu, ktora je jasne vymedzena. Pokial tuto ulohu este nedokoncil, radsej by som pripravila dodatok k existujucej dohode o vykonani prace. Nebolo by v poriadku robit novu dohodu o vykonani prace s tou istou pracovnou naplnou tomu istemu cloveku.
Ked sa ukonci jedna dohoda o vykonani prace, je prirodzeny predpoklad, ze bud bola praca uz vykonana/dokoncena alebo ju nestihol v dohodnutej dobe vykonat a vtedy zamestnavatel od nej odstupil.
veronikasad
20.07.10,12:46
to obdobie bolo len tak odhadom.Keďže u jedného zamestnávateľa môže odpracovať ročne len 350 h tak sme chceli ušetriť na odvodoch aspoň za nejaké obdobie v roku/dohoda bola na 3 mesiace/.Je vodič a prácu nemal nepretržite niečo bol aj doma tak mu ešte ostalo 50 hodín,ktoré môžeme využiť.
Ide vôbec o výkon práce, na ktorú môže by uzatvorená dohoda o vykonaní práce ? Nemala byť s pracovníkom uzatvorená dohoda o pracovnej činnosti (opakovaná činnosť) ?
anicka29
21.07.10,15:31
nie som expert na zmluvy a keď sa nemýlim dohoda o pracovnej činnosti už nieje,ale nech povedia skúsenejší ja to nejak nesledujem, pretože zamestnávame na prac.zmluvu len toto bola taká výnimka.
Tweety
21.07.10,15:36
nie som expert na zmluvy a keď sa nemýlim dohoda o pracovnej činnosti už nieje,ale nech povedia skúsenejší ja to nejak nesledujem, pretože zamestnávame na prac.zmluvu len toto bola taká výnimka.
Istý čas nebola, ale už dávnejšie je v ZP naspäť.
vieraaaa
21.07.10,15:37
nie som expert na zmluvy a keď sa nemýlim dohoda o pracovnej činnosti už nieje,ale nech povedia skúsenejší ja to nejak nesledujem, pretože zamestnávame na prac.zmluvu len toto bola taká výnimka.
viď § 228a ZP
Dohoda o pracovnej činnosti
(1) Na základe dohody o pracovnej činnosti možno vykonávať pracovnú činnosť v rozsahu najviac 10 hodín týždenne.
(2) Dohodu o pracovnej činnosti je zamestnávateľ povinný uzatvoriť písomne, inak je neplatná. V dohode o pracovnej činnosti musí byť uvedená dohodnutá práca, dohodnutá odmena za vykonávanú prácu, dohodnutý rozsah pracovného času a doba, na ktorú sa dohoda uzatvára. Jedno vyhotovenie dohody o pracovnej činnosti je zamestnávateľ povinný vydať zamestnancovi.
(3) Dohoda o pracovnej činnosti sa uzatvára na určitú dobu alebo na neurčitý čas. V dohode možno dohodnúť spôsob jej skončenia. Okamžité skončenie dohody možno dohodnúť len na prípady, v ktorých možno okamžite skončiť pracovný pomer. Ak spôsob skončenia nevyplýva priamo z uzatvorenej dohody, možno ju skončiť dohodou účastníkov k dohodnutému dňu a jednostranne len výpoveďou bez uvedenia dôvodu s 15-dennou výpovednou dobou, ktorá sa začína dňom, v ktorom sa písomná výpoveď doručila.
gabiga
22.07.10,05:31
nie som expert na zmluvy a keď sa nemýlim dohoda o pracovnej činnosti už nieje,ale nech povedia skúsenejší ja to nejak nesledujem, pretože zamestnávame na prac.zmluvu len toto bola taká výnimka.
dohoda o pracovnej cinnosti bola opatovne "zavedena" este v septembri 2007!!!
anicka29
26.07.10,09:21
Ďakujem všetkým za odpovede