zacinajuci
19.07.10,23:07
Dobrý deň Poraďáci,
Potreboval by som poradiť ohladom stravovania vo firme.
So sestrou som mal rozhovor,o stravovaní v jej práci,v jednej nemenovanej firme v priemyselnom parku.Nechávajú si donášať jedlo z jednej firmy,ktorá im vôbec nevyhovuje z toho dôvodu že ich jedlá su vraj dosť "nejedlé" a aj po niekolko násobnom upozornovaní vedenia jedálne sa nič neudialo.
Podla jej slov si tuto jedálen nechali len ztoho dôvodu,ze ich firma je
cca 20 km od mesta,a v meste je tazké zohnat jedálen ,ktorá by pre 150 zamestnacov donášala obed.
Preto som sa chcel Vás milí poradáci opytat aké máte skusenosti s donáškou jedla,alebo s prípadnými náhradnými riešeniami.
Myslím tím riešenia typu,nechat si variť v obyčajnej reštaurácie a jedlo nosiť do firmy na "taxiku",prípadne neakou firmou čo niečo podobné zabezpečuje,alebo či máte skusenosti s donášaním jedla na vlastnom aute do firmy,a aké su prípadné zákony ohladom tej donášky jedla,prípadného stravovania vo firemných závodoch a tak.
Za rôzne nápady,tipy a triky som Vám vopred povdačný :D
rickman
20.07.10,06:38
Zaujimave, trochu protichodne. Ak mas zaujem sa v tom angazovat, tak skus napisat business plan a predlozit ho priamo nespokojnemu manazmentu. Pokial ide o 150 zamestnancov, tak je donaska trochu mimo uvazovania. Oplati sa spravit mensiu kuchynku priamo vo firme a ak nebude jedalen, tak im jedla nosit priamo do kancelarii, pripadne sa po nich zastavia sami. Ak sa v parku nachadza viacero firiem s podobnym problemom, tak potom by mozno stalo za uvahu kuchyna s jedalnickou niekde v strede parku, aby tam mal kazdy na rovnako. Ale skor by som volil tu prvu verziu s tym, ze ak sa to bude firme pacit a podlozis to priaznivymi no realnymi cislami, tak to urcite aj radi zafinancuju (predpoklad - bude ich to stat menej, vrati sa im to po roku, atd). Akurat sa mi na tom nezda to, ze nieco nevymysleli sami. 150 ludi je dost na to, aby sa tam nasiel 1, ktory by to vedel zmanazovat.
zacinajuci
20.07.10,09:05
Zaujimave, trochu protichodne. Ak mas zaujem sa v tom angazovat, tak skus napisat business plan a predlozit ho priamo nespokojnemu manazmentu. Pokial ide o 150 zamestnancov, tak je donaska trochu mimo uvazovania. Oplati sa spravit mensiu kuchynku priamo vo firme a ak nebude jedalen, tak im jedla nosit priamo do kancelarii, pripadne sa po nich zastavia sami. Ak sa v parku nachadza viacero firiem s podobnym problemom, tak potom by mozno stalo za uvahu kuchyna s jedalnickou niekde v strede parku, aby tam mal kazdy na rovnako. Ale skor by som volil tu prvu verziu s tym, ze ak sa to bude firme pacit a podlozis to priaznivymi no realnymi cislami, tak to urcite aj radi zafinancuju (predpoklad - bude ich to stat menej, vrati sa im to po roku, atd). Akurat sa mi na tom nezda to, ze nieco nevymysleli sami. 150 ludi je dost na to, aby sa tam nasiel 1, ktory by to vedel zmanazovat.
problém je v tom že u nich zamietli tu vlastnu kuchynu ,pretoze by stím bolo vraj viac roboty ako osohu z dôvodu vybavovania hygieny a inych zákonov/tak mi bolo povedané/skôr hladám spôsob,bez vlastnej kuchyne,spôsob ako donášať jedlo z neakej reštaurácie,tak aby to bolo legálne kôli hygiene a tak.
Zewa
23.07.10,18:17
ak to chces robit legalne, hygienu budes musiet riesit vzdy...ci uz to bude dovoz z inej prevadzky alebo kuchyna v priestoroch firmy kde robi tvoja sestra....auto by si mal mat schvalene hygienikom na prevoz potravin, ludia co budu manipulovat s jedlom zdravotne testy, HACCP..atd.. zavolaj si na prislusnu potravinarsku a veterinarnu spravu a spytaj sa na podmienky priamo tam, poradia ti aj zakony ktore platia.
arizona
23.07.10,18:31
problém je v tom že u nich zamietli tu vlastnu kuchynu ,pretoze by stím bolo vraj viac roboty ako osohu z dôvodu vybavovania hygieny a inych zákonov/tak mi bolo povedané/skôr hladám spôsob,bez vlastnej kuchyne,spôsob ako donášať jedlo z neakej reštaurácie,tak aby to bolo legálne kôli hygiene a tak.
Ak budete jedlo voziť z nejakej reštaurácie, aj tak musíte riešiť vlastnú jedáleň, takže hygiene sa nevyhnete