Charon
20.07.10,06:29
Zdravím Vás všetkých,
prosím Vás, dostávate notifikáciu na mobil z aplikácie Google Calendar? Mne prestali chodiť, nedostal som ani overovací kód, keď som zmenil číslo mobilu, aby som overil, či má iba môj mobil problém, alebo celkovo.

(U Orangutánov sa mi to nepodarilo zistiť, nereagujú na emaily... veď načo, stačí ak platím, nie?)

ďakujem

Charon
otep
22.07.10,10:48
mne chodia aj majly aj smsky
Charon
23.07.10,07:37
ďakujem. Ešte jedna otázka... Máš Ornage, alebo iného poskytovateľa. Mne sa zdá, že to "blokujú" Orangutáni
Stefan2005
23.07.10,07:48
Budem mimotemy

je to bezplatná služba ?
Charon
23.07.10,08:39
Ahoj Števo. Nie si mimo témy. Je to bezplatná služba. Pripomienka na udalosť Ti prišla na mobil aj s témou. Bolo to super, lebo si nemusel mať info v mobile. A zrazu to prestalo (mne) chodiť... Mal som tam info dlhodobého charakteru - operatívu v mobile.
Stefan2005
23.07.10,17:28
ďakujem. Ešte jedna otázka... Máš Ornage, alebo iného poskytovateľa. Mne sa zdá, že to "blokujú" Orangutáni

Tak som si to nastavil.

Na Orange číslo mi vôbec nedorazil overovací kód, na T-Mobile číslo došiel v momente. Tvoje podozrenie je asi opodstatnené.
romisat
26.07.10,07:57
Musím potvrdiť, že ani mne to na Orange nejde. Zrejme to už pre Orange nebude bezplatne veď prečo aj, ich zisky sú predsa "mizerne malé".
Stefan2005
26.07.10,08:21
... pre Orange nebude bezplatne veď prečo aj, ich zisky sú predsa "mizerne malé".

Divíš sa ? Veď idú rozdať 33 luxusných Mercedesov...
Miesto toho kedy radšej znižili ceny pre všetkých svojich užívateľov, to by bola lepšia reklama.
Charon
26.07.10,15:02
Ahoj Števo... to platí Google, nie Orangutáni... a tí to z nejakého dôvodu blokujú... Myslím si, že nevedomky. V rámci nejakej novej organizačnej, samozrejme vylepšenej organizačnej štruktúry, prepustili toho, čo to vedel robiť, a teraz nejaký supermanager to už nevie nastaviť. Čo už s nimi...
romisat
26.07.10,20:57
Dnes večer som volal do Orange. Vraj oni nič neblokujú, mám sa obrátiť na služby Google.
Charon
27.07.10,08:05
Hlúposť... (nepatrí romisat) ... ak to funguje v každej inej sieti, tak prečo by práve Orange Google vyblokoval, najmä ak píše, že podporuje túto sieť... Sú to asi lamy
Stevo5
27.07.10,08:39
Práve som si to skúsil nastaviť pre O2. Overovacia SMS prišla okamžite, tak to asi bude v poriadku. Je to "prudko využiteľná funkcia" na Gmail. Diky za info.
Charon
28.07.10,11:54
Napísal som (predvčerom) reklamáciu na službu (emailom, ale bol som odhodlaný aj v papierovej forme). Dnes mi volali, že to skúšali a neprichádza do Orenge ani identifikačná sms (pri registrácii). Že to preveria keďže to v T-mobile a O2 prechádza. Bolo by veľmi dobé, ak by táto služba opäť pracovala ako má.
Charon
01.08.10,16:19
Orange to preveril ... Podľa nich nie je chyba u Orange, ale u Google. Pokúšali sa sami registrovať a sledovali na "vstupnej bráne" nejakú sms... nič. Napísal som do google, ale nerobím si nejaké nádeje, že by mi odpovedali. Teda smola...
man12
25.10.10,05:30
No neviem ci je to v Orangei. Mam prenesene cislo z orange do O2 a tiez to nefunguje. Proste ako keby koncovky predvolieb na Orange blokovalo. Netusim ako sa to da inak poriesit. Na t-mobile to ide bez problemov.