mio001
20.07.10,07:24
Dobry den,

je mozne nejakym sposobom ziskavat zoznam novovzniknutych firiem zo ZR a OR?

Dakujem za odpoved.
zk24
20.07.10,05:29
Vzhladom k tomu ze kazdej novovzniknutej firme dojde domov aspon pat zivototravujucich obalok s chabou a zavadzajucou reklamou, tak ano.

Niekto ziskal tvoje udaje, ci ty chces ziskat ten zoznam?
mio001
20.07.10,05:35
Zaujimalo by ma odkial niekto ziskal moje udaje, kedze som ich nikde neuvadzal tam kde som nemusel (len v ZR)

Dakujem.
zk24
20.07.10,05:36
Zaujimalo by ma odkial niekto ziskal moje udaje, kedze som ich nikde neuvadzal tam kde som nemusel (len v ZR)

Dakujem.

Uz sme to tu raz niekde riesili, kde pravdepodobne to "rozdava" samotny zivnostensky register. Mne totizto doslo par obalok s reklamou este skor ako ma zapisali do obchodneho registra. z obalky v poste som vedela ze mam zapisanu s.r.o. skor ako to bolo oznamene mne :D
Takze v uvahu pripada jedine zivnostensky register.

hlavne nezabudni ze ked mas zalozenu zivnost, tak si na www.zrsr.sk zverejneny, takze si tam hocikto dokaze hocikoho vyhladat.
mio001
20.07.10,05:42
Toto mi je jasne ale tam nieje mozne zistit NOVE firmy cez vyhladavanie.

Toto je mi zvlastne kedze na opacnom konci SK nevie ako sa volam, ake mi pridelili ICO atd.
zk24
20.07.10,05:47
Toto mi je jasne ale tam nieje mozne zistit NOVE firmy cez vyhladavanie.

Toto je mi zvlastne kedze na opacnom konci SK nevie ako sa volam, ake mi pridelili ICO atd.

neviem ci da niekto jednoznacnu odpoved, ale kazdopadne to vynasaju urcite von "kompetentni". Robia si tym ksefty a obchody. Kazdopadne ked uz to robia by mohli aspon ponukat relevantne sluzby :D Kedze mne prisla reklama na svetelne bannery a diskogule... :D :D :D Jedine ze by som si vzdy po danovom priznani chcela spravit party :D
mio001
20.07.10,05:50
:D Tak potom mas super podnikanie :D

Ked pojdem vecer okolo aspon uvidim kde to blikaaaa :D
vmsux
14.08.10,21:30
Pokial viem, nikto zo zivnostenskeho ani z OR si na tom ksefty nerobi.
Vsetko je dostupne vo vestniku:
http://www.zbierka.sk/section/19/default.aspx
Tam sa povinne uverejnuju mimo ineho prvozapisy aj zmeny v spolocnostiach.
akina
15.08.10,07:36
Na stránke www.zrsr.sk sú prístupné údaje všetkých podnikateľských subjektov / FO, PO /, okrem osobných údajov, aktualizované sú denne.