nika.sum
20.07.10,10:21
Ahoj, teraz sa mi ozvali z firmy MEDIVIT, raz sme doma robili seansu s dalsim manzelskym parom, dostali sme za to 2x paplon a mozem povedat celkom fajn. Ale uz som si po tom co nam volali vselijake firmy, povedala, ze dost. Lenze dnes sa mi ozvali mila pani (ved to je samozrejme), ze mame moznost ziskat zajazd poznavaco-relaxacny do Turecka pre 2 osoby na 7 dni v hodnote 1000 EUR do 5 hviezd.hotela. Kedze nam tento rok vdaka pozicka dovolenka nevysla, potesilo by to. Pytala som sa aj na nejaky zadrhel, ale jedina podmienka, je zase seansa tusim z 3 manzelskymi parmi a chcu poznat nazor na ich vyrobky. Co by sme nejako prezili, aj ked kupovat urcite nebudeme. Nemate niekto s tym skusenost? Neviete ci v tom naozaj nie je nejaky chytak? Ci do nas nechcu celych 7 dni hucat o ich vyrobkoch?
doktor23
20.07.10,08:25
7 dní to ani oni nevydržia, ja by som to na Vašom mieste skúsil ....
veronikasad
20.07.10,08:30
Ahoj, teraz sa mi ozvali z firmy MEDIVIT, raz sme doma robili seansu s dalsim manzelskym parom, dostali sme za to 2x paplon a mozem povedat celkom fajn. Ale uz som si po tom co nam volali vselijake firmy, povedala, ze dost. Lenze dnes sa mi ozvali mila pani (ved to je samozrejme), ze mame moznost ziskat zajazd poznavaco-relaxacny do Turecka pre 2 osoby na 7 dni v hodnote 1000 EUR do 5 hviezd.hotela. Kedze nam tento rok vdaka pozicka dovolenka nevysla, potesilo by to. Pytala som sa aj na nejaky zadrhel, ale jedina podmienka, je zase seansa tusim z 3 manzelskymi parmi a chcu poznat nazor na ich vyrobky. Co by sme nejako prezili, aj ked kupovat urcite nebudeme. Nemate niekto s tym skusenost? Neviete ci v tom naozaj nie je nejaky chytak? Ci do nas nechcu celych 7 dni hucat o ich vyrobkoch?
Pre istotu si ešte zisti, čo je zahrnuté v cene tohto relaxačno poznávacieho zájazdu.

Mne prišla výhra plavby po Níle - bez dopravy (samozrejme, že takéto výhodné "ponuky" hádžem do koša). Bližšie informácie som mala dostať ať pri osobnom prebratí výhry - zaďakovala som ...
nika.sum
20.07.10,08:31
7 dní to ani oni nevydržia, ja by som to na Vašom mieste skúsil ....

No pri nasom malom nas vyzenu urcite niekam von. Len som chcela vediet, ci uz niekto neprijal ich ponuku a nebolo mu nieco blizsie povedane o tom zajazde. Ale asi to tiez skusime, vydrzime nejake 2 hodinky a nahovorime nejakych znamych:D, dufam, ze sa nad nami zlutuju.:)
nika.sum
20.07.10,08:33
Pre istotu si ešte zisti, čo je zahrnuté v cene tohto relaxačno poznávacieho zájazdu.

Mne prišla výhra plavby po Níle - bez dopravy (samozrejme, že takéto výhodné "ponuky" hádžem do koša). Bližšie informácie som mala dostať ať pri osobnom prebratí výhry - zaďakovala som ...

To bolo prve co som sa pytala, ci je to komplet cely zajazd alebo si budem musiet nieco doplacat. Vraj je to komplet, ale urcite chcem vediet viac, prinajhorsom ma to bude stat len to jedno zorganizovane stretnutie so znamymi a ich vyrobkami.
Juraj91
20.07.10,09:15
To bolo prve co som sa pytala, ci je to komplet cely zajazd alebo si budem musiet nieco doplacat. Vraj je to komplet, ale urcite chcem vediet viac, prinajhorsom ma to bude stat len to jedno zorganizovane stretnutie so znamymi a ich vyrobkami.

Ahojte, ja som to isté dostal včera. Zistoval som to a zistil som nasledovné. Ide o poznávací zájazd: 4 dni chodíš po pamiatkach v Turecku, 2 dni si pri mori. Platíš si letenku ktorá stojí od 250 Eur do 325Eur za osobu. Máš len raňajky, keď si chceš dokúpiť večeru platíš 75 eur/osobu. Rátal som to pre dve osoby vychádza to okolo 800Eur doplatiť. Sám neviem čo mám robiť a dnes chcú ku nám prísť.
Stanislav 1975
20.07.10,09:15
Ahoj, teraz sa mi ozvali z firmy MEDIVIT, raz sme doma robili seansu s dalsim manzelskym parom, dostali sme za to 2x paplon a mozem povedat celkom fajn. Ale uz som si po tom co nam volali vselijake firmy, povedala, ze dost. Lenze dnes sa mi ozvali mila pani (ved to je samozrejme), ze mame moznost ziskat zajazd poznavaco-relaxacny do Turecka pre 2 osoby na 7 dni v hodnote 1000 EUR do 5 hviezd.hotela. Kedze nam tento rok vdaka pozicka dovolenka nevysla, potesilo by to. Pytala som sa aj na nejaky zadrhel, ale jedina podmienka, je zase seansa tusim z 3 manzelskymi parmi a chcu poznat nazor na ich vyrobky. Co by sme nejako prezili, aj ked kupovat urcite nebudeme. Nemate niekto s tym skusenost? Neviete ci v tom naozaj nie je nejaky chytak? Ci do nas nechcu celych 7 dni hucat o ich vyrobkoch?

Nika, Nika, ty taká "stará" skúsená poraďáčka sa dáš na niečo také nahovoriť? :mad::confused::confused::confused:-nič nebude za tú konečnú cenu a určite tam budeš mať v lepšom prípade doplatky navyše a vyjde vás to tak ako normál dovolenka a v horšom prípade? Radšej som ticho...
veronikasad
20.07.10,09:28
Ahojte, ja som to isté dostal včera. Zistoval som to a zistil som nasledovné. Ide o poznávací zájazd: 4 dni chodíš po pamiatkach v Turecku, 2 dni si pri mori. Platíš si letenku ktorá stojí od 250 Eur do 325Eur za osobu. Máš len raňajky, keď si chceš dokúpiť večeru platíš 75 eur/osobu. Rátal som to pre dve osoby vychádza to okolo 800Eur doplatiť. Sám neviem čo mám robiť a dnes chcú ku nám prísť.
Pošli ich do kelu. Ak chceš lacnú dovolenku, hľadaj cez cestovky last-minute..., napr. tu

http://www.fifo.sk/ultra-last-minute/
nika.sum
20.07.10,09:44
Ahojte, ja som to isté dostal včera. Zistoval som to a zistil som nasledovné. Ide o poznávací zájazd: 4 dni chodíš po pamiatkach v Turecku, 2 dni si pri mori. Platíš si letenku ktorá stojí od 250 Eur do 325Eur za osobu. Máš len raňajky, keď si chceš dokúpiť večeru platíš 75 eur/osobu. Rátal som to pre dve osoby vychádza to okolo 800Eur doplatiť. Sám neviem čo mám robiť a dnes chcú ku nám prísť.

Toto som chcela vediet, este som sa nedohodla a ked budu volat odmietnem. Len som na jeden okamih myslela, ze sa stastie unavilo...ale tesim sa ze sme zdravi a na poriadnu dovolenku radsej nasetrime a pockame, mozno aj o rok.:)



Nika, Nika, ty taká "stará" skúsená poraďáčka sa dáš na niečo také nahovoriť? :mad::confused::confused::confused:-nič nebude za tú konečnú cenu a určite tam budeš mať v lepšom prípade doplatky navyše a vyjde vás to tak ako normál dovolenka a v horšom prípade? Radšej som ticho...

Praveze nenaletela, vzdy kazdeho hned zrusim, len som na maly okamih zavahala. Takze stretko so znamymi zorganizujeme inokedy a bez matracov a inych vyrobkov. Dakujem za nazory.:)
moska
27.07.10,05:58
Tak mne volali včera a tiež som im povedala, že tomu neverím. Ale nahlodalo ma to a našla som toto:
http://www.medivit.sk/web/exposition/zoznam?asset=pravidla_april2010l.pdf
je to len o šťastí. Seansu absolvujeme a potom sa bude losovať. Nemusí sa asi doplácať, ale zaplatí sa daň...
Takže, kto chce nech sa zapojí. Mne sa nechce, tak to nechám pre iných - ako všetky takéto ponuky odmietam, aj keď moje kolegyne si takto prišli k nejakým veciam ako sú deky a iné...
Tak držím palce
Braňo
27.07.10,06:24
Tento rok to teda nebude, nakoľko žrebovanie je 27.10.2010.
nika.sum
27.07.10,08:07
Tak mne volali včera a tiež som im povedala, že tomu neverím. Ale nahlodalo ma to a našla som toto:
http://www.medivit.sk/web/exposition/zoznam?asset=pravidla_april2010l.pdf
je to len o šťastí. Seansu absolvujeme a potom sa bude losovať. Nemusí sa asi doplácať, ale zaplatí sa daň...
Takže, kto chce nech sa zapojí. Mne sa nechce, tak to nechám pre iných - ako všetky takéto ponuky odmietam, aj keď moje kolegyne si takto prišli k nejakým veciam ako sú deky a iné...
Tak držím palce

Ja som ich tiez odmietla. Ale ked mi vtedy volali, pani povedala, ze ziadne zrebovanie nebude, ked seansu absolvujeme tak dostaneme certifikat. Tiez sme uz vdaka nim ziskali paplony (to som uz pisala) a nezakupili sme si nic. Mozno keby ta ponuka neprisla v tomto case, tak by sme seansu absolvovali aspon zo zvedavosti.:)
gabca888
27.07.10,08:29
mne volali tuším v pondelok a hneď som sa pýtala čo je za tým - a povedala vraj platia len ubytovanie. cestu a všetko ostatné si platí každý sám.
možno sa to aj tak oplatí, ale mňa už vôbec ale vôbec nebavia tieto "seansy" ako píšete. "bude to len pol hodinu trvať" a potom stále zistíme že prešla už jeden a pol hodina a ešte zďaleka nepovedali všetko :(
okrem tupperware odmietam už zásadne všetko.
nika.sum
27.07.10,18:36
mne volali tuším v pondelok a hneď som sa pýtala čo je za tým - a povedala vraj platia len ubytovanie. cestu a všetko ostatné si platí každý sám.
možno sa to aj tak oplatí, ale mňa už vôbec ale vôbec nebavia tieto "seansy" ako píšete. "bude to len pol hodinu trvať" a potom stále zistíme že prešla už jeden a pol hodina a ešte zďaleka nepovedali všetko :(
okrem tupperware odmietam už zásadne všetko.

my sme tak organizovali u tejto firmy jednu za ktoru boli tie spominane paplony. Bola u nas kamaratka aj s mamou a s jej vtedy 2 rocnym synom a tiez sme mali nasho dvojrocneho doma. Ja som tu pani co volala na to upozornila. Mysleli sme ze ich tak skor vystveme. Bolo dost teplo, prisiel panko celkom mily so svojimi tovarmi na predvadzanie. Trvalo to asi dve hodiny. Nase deti si to celkom uzili, najviac sa im pacil matrac, ktory riadne otestovali. Len chudak panko, odchadzal spoteny ako mys a bez obratu, lebo aj ked matrac bol super, cena bola tiez supeeer-vysoka.:D Verila som, ze po tom zazitku sa uz nikdy neozvu.
oldo325i
02.08.10,19:58
Ak uz niekto absolvoval tuto seansu PROSIM napiste sem ako to presne je s tym zajazdom do Turecka. Dakujem moc.
gabca888
03.08.10,09:30
pozri príspevky vyššie - je to tu popísané kto čo vedel
meggan
06.11.10,14:34
Vcera som sa vratila z dovolenky v Turecku, ktoru zabezpecovala firma Medivit. Mozem povedat, ze apsolutna spokojnost. Sestra zorganizovala seansu na ktorej si zakupila madrace a jej znami nejaku vyhrievaciu podlozku. Tym ziskala narok na dovolenku v Turecku a jej znami tym,ze urobili obrat tiez. Neviem posudit kvalitu vyrobkov, lebo som ich nevidela, ale vacsina ludi co cestovali s nami si chvalili. ja nie som na take seansy, skor to zavrhujem a nikdy som nic take nerobila, ale dovolenka bola fantasticka a to som toho uz dost precestovala. Platili sme si letenku a doplacali vecere.Ranajky aj vecere boli formou svedskych stolov. Byvali sme v 5* hoteloch, kde sme vyuzivali zadarmo sauny,vnutorne bazeny......Bolo organizovanych kopa vyletov,ktore sme neplatili. Nadherny zazitok bol navsteva Pammukale a kopa, kopa ineho. Taku skvelu delegatku ako tam som este nezazila. Hadam som niekomu pomohla zorientovat sa, lebo ani ja na take veci ako dovolenka zadarmo moc neverim, jasne, ze to bolo za tu cenu letenky, ale tie sluzby co boli poskytnute boli za daleko viac penazi.
misicka86
18.11.10,18:05
Vcera som sa vratila z dovolenky v Turecku, ktoru zabezpecovala firma Medivit. Mozem povedat, ze apsolutna spokojnost. Sestra zorganizovala seansu na ktorej si zakupila madrace a jej znami nejaku vyhrievaciu podlozku. Tym ziskala narok na dovolenku v Turecku a jej znami tym,ze urobili obrat tiez. Neviem posudit kvalitu vyrobkov, lebo som ich nevidela, ale vacsina ludi co cestovali s nami si chvalili. ja nie som na take seansy, skor to zavrhujem a nikdy som nic take nerobila, ale dovolenka bola fantasticka a to som toho uz dost precestovala. Platili sme si letenku a doplacali vecere.Ranajky aj vecere boli formou svedskych stolov. Byvali sme v 5* hoteloch, kde sme vyuzivali zadarmo sauny,vnutorne bazeny......Bolo organizovanych kopa vyletov,ktore sme neplatili. Nadherny zazitok bol navsteva Pammukale a kopa, kopa ineho. Taku skvelu delegatku ako tam som este nezazila. Hadam som niekomu pomohla zorientovat sa, lebo ani ja na take veci ako dovolenka zadarmo moc neverim, jasne, ze to bolo za tu cenu letenky, ale tie sluzby co boli poskytnute boli za daleko viac penazi.
ahoj meggan a kolko si doplacala? my sme mali takuto prezentaciu predvcerom a mame certifikat na zajazd do turecka a vahame s manzelom ci ist alebo nie,pre nas je dost podstatna aj cena za doplatok. dakujem za info.
meggan
25.11.10,12:52
Misicka za letenku som platila okolo 290 euro a doplacala som si vecere 75 euro,tie vecere nie su povinne, ale fakt stali za tie prachy. Tam sme apsolvovali rozne vylety co boli zadarmo, ale dali sa dokupit aj ine, ak mal niekdo zaujem. A cena letenky sa odvija od terminu kedy sa rozhodnete ist.
azuritko113
12.03.11,22:04
Ahoj ty nemusis prijat ten pobyt v Turecku ale mozes si vybrat paplon.Mne tiez takto volali a ponukli pobyt ale som im hned povedala ze ja na letenky nemam tolko penazi tak mi ponukli paplon.Povedal,ze staci zohnat dva manzelske pary alebo niekoho z rodiny alebo kamaratky a paplon je nas.Ja som zohnala 3 kamaratky a jedneho kamarata a ked prisiel takp ovedal ze darcek nedostanem pretoze to su neni manzelske pary.Na rovinu som mu povedala ze keby to povedal hned do telefonu tak to hned aj zrusim,pretoze maloktory chlap (cize manzel) by prisiel na taketo nieco co trva minymalne 2 hodiny.No ale nakoniec z nich spravil manzelske pary a paplon sme dostali a mozem povedat ze je perfektny,lahucky ako pierko.Len sa netreba dat zaskocit.
lubko6394
16.03.11,13:13
Mne sa zdá, že všetky takéto superkšefty aj tak pomôžu akurát TV Markíza, aby mali o čom natáčať Lampáreň.
33filo3
16.03.11,13:20
Mne sa zdá, že všetky takéto superkšefty aj tak pomôžu akurát TV Markíza, aby mali o čom natáčať Lampáreň.


No dnes mi to akurat doviezli tak som zvedavy ci to bude pomahat,dakujem za odpoved.
fida
21.03.11,08:29
Je tu popisane vselico...ja len skratka..ja som tu poukazku vyuzil a tento piatok 18.3.2011 some sa vratil z toho zajazdu v Turecku. A co k tomu poviem..super dovolenka. Aj moja zena mala z toho neprijemne pocity a nechcela tam ist. A teraz ja rada ze bola a este raz by si to zopakovala. Kto chce viac info tak ma mozte kontaktovat mailom patrik.cerny@gmail.com
Stanislav 1975
21.03.11,08:54
Je tu popisane vselico...ja len skratka..ja som tu poukazku vyuzil a tento piatok 18.3.2011 some sa vratil z toho zajazdu v Turecku. A co k tomu poviem..super dovolenka. Aj moja zena mala z toho neprijemne pocity a nechcela tam ist. A teraz ja rada ze bola a este raz by si to zopakovala. Kto chce viac info tak ma mozte kontaktovat mailom patrik.cerny@gmail.com

Iná reklama...:D:D:D
fida
21.03.11,09:00
Iná reklama...:D:D:D

Ako si na to prisiel ze raklama????
Ja som si len zakupil matrace a ine a dostal poukazku a vyuzil som ju..
A ja tie ich matrace su super..
A chcel len podat info..ak ma niekto zaujem..
33filo3
23.03.11,10:12
Ako si na to prisiel ze raklama????
Ja som si len zakupil matrace a ine a dostal poukazku a vyuzil som ju..
A ja tie ich matrace su super..
A chcel len podat info..ak ma niekto zaujem..



Ja by som sa chcel opytat,mas skusenosti aj s tou ich poduskou do elektriky?Lebo mi ju uz mame ale niako nam to nepomaha,len nam je strasne teplo ked ju zapneme ale chrbtica stale boli.
fida
23.03.11,18:51
Ja by som sa chcel opytat,mas skusenosti aj s tou ich poduskou do elektriky?Lebo mi ju uz mame ale niako nam to nepomaha,len nam je strasne teplo ked ju zapneme ale chrbtica stale boli.

Hej mam ja ja tu podusku..ja mam tiez problemy u krizama a hlavne z klbom..na tie kriza je to fajn, tam citim ze mi to pomaha...ale na ten klb nie...
Marcela Janíčková
26.07.12,10:41
Ozve sa niekto, kto bol na poznávavcom zajazde v Turecku s Medivitom tento rok??? Ak áno, aké máte skúsenosti, doporučujete tento zájazd?
Elka7
10.09.12,11:18
Dobry den, chcem sa spytat ci ma niekto novsie skusenosti so spolocnostou MEDIVIT TOURISTIK INTERNATIONAL, s.r.o.. Mame totiz kupeny zajazd na dovolenku do Turecka. O 11 dni mame letiet, ale dnes som sa chcela blizsie informovat a nefunguje im stranka, a telefon je nedostupny. Tak som dost vylakana. Bol niekto prosim tento rok s nimi na dovolenke? Dakujem Vam.
Elka7
10.09.12,11:19
Dobry den, chcem sa spytat ci ste boli s nimi na dovolenke, alebo planujete ist? Dakujem