Ivetak1807
20.07.10,15:07
Ahojte poraďáci.

Chystám sa s malou dcérkou /17 mesačnou/ do Prahy na 4 dni. Neviete mi niekto z osobnej skúsenosti poradiť nejaké atrakcie, ktoré by zaujímali hlavne malú? Mimo ZOO som nič na internete nenašla, kam by sa s ňou dalo ísť. Turistické atrakcie asi vynechám, možno tak Václavské nám. a Karlov most, ale to by tak bolo asi všetko. Pridajte nejaké svoje skúsenosti.
Vďaka vopred všetkým prispievateľom.
bambulka5835
20.07.10,13:42
Ja by som navštívila aj podmorský svet, je tam pekne.
Ingrid Ondruskova
20.07.10,14:19
Aj my ideme na prelome mesiacov 07/08 s 2 malými deťmi do
Prahy/2r. a 6r./ a veľmi sa tešíme...už len to, že ideme vlakom bude veľký zážitok...samozrejme nevynecháme ZOO, plavbu loďou, našla somportál www.kudyznudy.cz, je tam toho veľmi veľa, stačí hľadať, ale ja už mám typy:
-Slovanský ostrov /je tam vláčik/
-ekoexpres-okružná jazda vláčikom po meste
-Farma v Toulcove dvore
-Křížikova fontána večer
-ZOO morský svet na Výstavišti..50 akvárií
-nejaký tan aquapark resp.kúpalisko
tomasenkoslav
21.07.10,09:42
naša dcera ma 2r. boli sme minuly mesiac zoo lešna, jedine co ju tam zaujalo ? pri expozicii slonov tecie potok a vedie tadial mostik, tak tam hadzala kamienky do vody. inak zvierata bez vascieho zaujmu. lol

ale to je iste individualne
inak ten vlacik by bol možno fajn, ale to je tiež len tak na cca 10 minut ? či ?
ak idete na ten vylet koli 2r. detom, tak si myslim, že to je ešte priskoro.
Timka1
21.07.10,09:46
Maya1
21.07.10,10:10
My sme sa zastavili aj na Detskom ostrove na Vltave. Strávili sme tam polovicu dňa ( 5 r. ). Sú tam preliezky, hojdačky, lavičky, huba - sprcha, voda, - treba vygúgliť - sú aj fotky na nete. Dcérke sa to veľmi páčilo.
doktor23
21.07.10,10:53
Ingrid Ondruskova
21.07.10,15:12
Trochu mimo témy: moju staršiu dcéru sme zobrali v minulosti /mala asi 2 roky/ na výlet do Budapešti a veľmi sa jej tam páčilo-preliezky, hojdačky, jazero s kačičkami, ZOO, detské centrum Peter Pan, akváriá, dokonca metro apod....všetko je o vnímavosti detí a tie naše sú chvalabohu dosť, takže je len a len na rodičoch ako to ďalej rozvíjajú....