bupi
20.07.10,16:10
Co vyuzit z pokazenej umyvacky riadu?
Ako prvu odpoved ocakavam vsetko vyhodit, vnutorny priestor ma ale krasny kus nerezoveho plechu.
Sita vyuzijem na precedenie vapna na malovku...zelezo do zberu...
Domaci majstri, dajte Vase tipy... Dakujem
jacekova
20.07.10,14:46
odložiť do garáže a za 200 rokov predať do múzea ako starožitnosť :D
bjuty smis
20.07.10,15:41
akvárium....
najag
20.07.10,16:01
Ja poznam lepsie vyuzitie, kotol na destilacny pristroj.............:D
bupi
20.07.10,16:08
To su fantasticke tipy, vidim, ze sa vyznate.:D Tak dalej, dalej, prosim dalsie napady, nech este mam z nej uzitok.
hubatá
24.07.10,09:46
narvať ju konzervami, pitnou vodou ..... keby sa dačo zomlelo. Pri dnešnej vláde človek nikdy nevie čo bude zajtra.
pepsikova
24.07.10,20:57
..toto bude nejaká choroba, či čo?..tiež som mala kedysi také stavy, že niečo nefunkčné sa nesmie vyhodiť, ale využiť na niečo iné..pokazený mlynček na kávu mi dlho slúžil ako váza a držiak na perá,.. stará chladnička v pivnici ako skrýša na uhorky, ktoré moji chalani v byte našli a k vianociam som musela kupovať..pokazená umývačka by mi možno poslúžila ako klenotnica- odkladala by som si tam veci srdcublízke, ktoré sa už v byte "nenosia"...
ubka
24.07.10,21:08
To su fantasticke tipy, vidim, ze sa vyznate.:D Tak dalej, dalej, prosim dalsie napady, nech este mam z nej uzitok.
Predaj ju na burze :D:D:D ak sa Ti to podarí bude to jediný úžitok, vyhoď to do zberného dvora a zabudni...lebo zbieranie harabúrd je tiež návyk, alebo vieš čo?
použi to ako trezor na menšie pokazené veci z domácnosti... :D:D
Určite žartujem, mňa už tieto "inprovizačné" aktivity prešli:)
buchač
25.07.10,10:25
Co vyuzit z pokazenej umyvacky riadu?
Ako prvu odpoved ocakavam vsetko vyhodit, vnutorny priestor ma ale krasny kus nerezoveho plechu.
Sita vyuzijem na precedenie vapna na malovku...zelezo do zberu...
Domaci majstri, dajte Vase tipy... Dakujem

Ja by som určite využil tie sitá na precedenie vápna na malovku ...zvyšné železo by som do zberu šmaril ...hadice na vodu by sa dali na polievanie použiť ...
A prívodný kábel ??? Hm , tak ten by sa hodil na parádnu " mašľu "...;)
danushka
25.07.10,10:58
Bupi, ty určite bývaš v rodinnom dome, lebo v byte by si takéto problémy neriešil.
Ak je toto Tvoj jediný problém, záááávidííím Ti :)
bupi
25.07.10,13:59
Toto je po dlhom case zas jedina tema, kde sa dobre bavim, dakujem Vam, pokracujte. :D
danushka
25.07.10,14:23
máme aj lepšie témičky na pobavenie, kuk sem, tu sa šantí po večeroch jedna radosť :) http://www.porada.sk/t51730-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-rozculilo-a-co-ma-potesilo.html
...a dievčence tu priam kypia fantáziou, možno Ti tú Tvoju myčku do šrúbky rozoberú :D
Ice dive
25.07.10,14:23
Sprav z nej vtáčiu búdku, vyves tú umývačku na dajakú strom a nasyp do nej zrno:D:D:D skôr či neskôr ťa tá umývačka preslávi v správach na JOJke alebo Markíze:DDDD
danushka
25.07.10,14:25
...kurňa, veď do bude krmelec pre pštrosa :D
babuša
26.07.10,17:52
Môj synátor začal nosiť veci z garáže a z dvora do zberu, aj meď vytriedil a získal asi 30€.... A ten priestor čo sa vytvoril...ten poriadok
Oliwa
26.07.10,19:38
Ako využiť pokazenú umývačku riadu?
Ak si slobodná - na zoznámenie s opravárom :D
Dúfam, že nie si chlap...
tomasenkoslav
27.07.10,11:06
predsa ju hod do Vahu alebo Hrona. ja ako vodak tam vždy nachadzam plavat tuto bielu techniku !

ved do vody sa to hadze nie ?

Dokonca obcania Teplicky nad Vahom /tam kde je KIA/ pri Žiline nam chodia vysypavat komunalny odpad takmer do vodno-slalomarskeho kanála.
ubka
29.07.10,20:04
mimotemy
jaja99
29.07.10,20:07
Sused z nerezoveho plechu pracky (s dierkami) spravil gril.

Nedá sa z roštu na ukladanie tanierov spraviť držiak na odkladanie tanierov k dresu, aby bolo kam ukladať, keď umyješ ručne?