mipek
21.07.10,08:13
Dobrý deň! Chcel by som sa informovať na takúto vec. Manželká podniká a vznikla je podlžnosť zo soc. poisťovne, následkom čoho bolo vastavená exekúčné rozhodnutie na nehnuťeľnosť. Následne to bolo doriešené dohodou o splátkach, pričom celá suma bola vyplatená v apríly 2010. Podľa kontrolného výpisu z tohto týždna stále nie je exekučné blokovanie nehnuteľnosti zrušené. Chcel by som sa spýtať do akého času po uhradení je povinný exek. svoj príkaz stiahnuť? poraďte....:confused:
hanelie
21.07.10,06:25
cca do dvoch týždňov sme dostali vyrozumenie od exe, že exekúcia bola v plnom rozsahu zaplatená a exekučné konanie je ukončené / boli to zrážky zo mzdy za zamestnanca / takže asi bude najlepšie priamo zájsť za exe a spýtať sa ho na to.
mipek
21.07.10,06:33
no asi mu tam zavolám, lebo sa mi to tiež nevidí, aj keď v registri to trvá tuším 30 dní ale je to už pomaly 4 mesiace..
iriska
22.07.10,17:20
treba sa opýtať u exekútora a ešte by som odporúčala na katastri, lebo som sa stretla aj s tým, že čo sa ľudia čudujú, že je na LV blokácia, keď kataster má predsa na odblokovanie 60 dní
mipek
23.07.10,17:33
treba sa opýtať u exekútora a ešte by som odporúčala na katastri, lebo som sa stretla aj s tým, že čo sa ľudia čudujú, že je na LV blokácia, keď kataster má predsa na odblokovanie 60 dní

No s tým registrom máš pravdu , tomu by som veril, lenže toto je už pomaly 120 dní od splatenia, to sa mi vidí veľa..