bábika
22.07.10,12:50
Ja by som chcela poprosiť, či mi niekto vie poradiť pekný, nie veľký, ostrov v Grécku na ktorom príliš nefúka/ako nie napr. Kréta kde fúka dosť/okrem Zakynthos, Rhodos, Kréta tam som už bola , niečo čo sa oplatí vidieť a aké názory máte na Samos, Lefkada /o tej som počula, že má pekne pláže, môže byť aj menej známi, zatiaľ ma najviac uchvatiľ z tých čo som bola Zakynthos, nechám si poradiť, vopred ďakujem za všetky rady.
alaya1
22.07.10,12:58
Korfu- Acharavi.Pekny je cely sever ostrova.Nefukalo vobec.
kačenka
23.07.10,09:38
Peloponéz - je super celý ostrov - ale Slováci ho málo navštevujú. Je tam krásne.
rickman
23.07.10,10:08
Peloponéz - je super celý ostrov - ale Slováci ho málo navštevujú. Je tam krásne.

Peloponez nie je ostrov :D :D :D. A slovakov je tam dost, cechov milion krat viac, akurat treba vediet, kde hladat :).
andreaS
23.07.10,10:12
ked nechces vietor, tak musis vylucit aj Kos... malicky, chutnucky a v roku 2003 nam tam bolo fantasticky ;)
Macka
26.07.10,07:01
osobne neviem, z Grécka som bola na Zakyntose, ale ak sa Ti tento ostrov páčil / čo mne áno/, tak oproti nemu, tiež v Iónskom mori je ostrov Kefalónia, ktorý je vraj väčší a krajší ako Zakyntos, má krásne pláže. Alebo už tebou spomínaná Lefkada, tá je ešte nad Zakyntosom, aj tá je vraj krásna. Slováci tieto dva ostrovy ešte naplno neobjavili, zato českí turisti tam už chodia dávno. Prečítaj si niečo o Grécku a jeho ostrovoch na www.recko.name.
Je tu aj obrovská diskusia, do ktorej sa môžeš zapojiť a nechať si poradiť od skúsených cestovateľov.
Peknú dovolenku.
betka631
26.07.10,08:51
Minulý rok sme boli na ostrove Thassos v časti Skala Panagia a tam by som sa rada ešte vrátila. Vietor sme zažili za celý pobyt 2x. Vyhľadávame skôr kľudne prostredie a ja som veľmi ocenila pokoj a nepreplnenú pláž...neznášam ak sa niekde musím tlačiť ako haring.:)
Prikladám pár záberov z pláže Golden Beach.
alaya1
26.07.10,12:59
Minulý rok sme boli na ostrove Thassos v časti Skala Panagia a tam by som sa rada ešte vrátila. Vietor sme zažili za celý pobyt 2x. Vyhľadávame skôr kľudne prostredie a ja som veľmi ocenila pokoj a nepreplnenú pláž...neznášam ak sa niekde musím tlačiť ako haring.:)
Prikladám pár záberov z pláže Golden Beach.
Chcem sa opytat, kedy ste tam boli? ked tam na plazi skoro nikoho niet, ci je to fotene skoro rano?
betka631
26.07.10,13:08
Chcem sa opytat, kedy ste tam boli? ked tam na plazi skoro nikoho niet, ci je to fotene skoro rano?

Boli sme od 27.7. - 7.8. 2009 a fotila som to okolo 9:18 ráno...jasne, že okolo obeda to bolo plnšie, ale to sme my už odchádzali preč a na pláž sme sa vrátili okolo 15:30. Ale neboli sme tam hlava na hlave a okolo nás bol vždy dostatok priestoru. Ale inač, každý komu ukazujem fotky mi položí presne túto otázku. Na tej prvej fotke v tom oblúku boli reštaurácie a tam bolo aj viac ľudí.
rickman
26.07.10,13:14
Tak urcite lepsie nez rovnake obdobie niekde na makarskej kde sa kazdy cm2 pocita :).
jankaMT
28.07.10,08:56
Áno, áno - Thassos je krásny....my sme tam boli dvakrát /dokonca na tom istom mieste - tiež v Skala Panagii:-)/. Na vietor si ani nespomínam - boli sme v júni a veru boli riadne horúčavy! Síce tam nebolo nejako rušno, ale nám to vôbec nevadilo...pridávam sa - tiež nemusím preplnené pláže so slnečníkmi "nasúkanými" v úhľadných a súmerných radoch:-)))
zuzi1
29.07.10,18:01
Ahojte, vidím, že tu rozoberáte grécke ostrovy. Chcela by som sa opýtať na Krétu - v téme je spomenuté, že tam dosť fúka. Je to pravda? Kde, prosím Vás, fúka najmenej? Ďakujem.
andrea palcova
29.07.10,18:18
Ja som bola s manželom na Rhodose a bolo tam veľmi pekne. Nefúkalo skoro vôbec, aspoň v tej časti, kde sme my boli. Dá sa tam aj požičať auto a obísť si celý ostrov. Je tam veľa pekných pláži a preplnené neboli.
bábika
30.07.10,11:47
Kréta hlavne jej východná časť je taká celá ufúkaná každý ďeň nám vravel delegát čo sme tam boli, že prestane fúkat, ale za 12 dni neprestalo tým pádom more bolo akoby chladnejšie, ale keď sme išli na výlety, tak juh kréty bol super tam sa nám zdalo byť super teplo, tam v tej východnej časti boli akoby aj viac hory a držali mraky, tak tam bolo polooblačno alebo v kuse tak oblačno , dokonca aj spŕchlo, na môj vkus bola Kréta veľká, ale každému sa iné pači, Rhodos ufukaný nebol, bol vcelku tiež pekný, aj Kréta, každí má svoje čaro, na Rhodose sme boli pred rokom, najviac ma oslovil však Zakynthos, krásny ostrov, krásne pláže, je kam isť a dá sa prejsť celý tak keď potrebuješ info pýtaj sa rada ti poviem.
yaro
30.07.10,12:17
lefkada je parada. nie je preludnena, turisticky ruch tam len rozbieha. ak pojdes, vyber si lokalitu na zapadnom pobrezi. su tam najkrajsie plaze, minimalne 7-8, vsetky typu divoke. Vacsinou ponukaju dovolenkarom vychodnu stranu, je tam jedno mestecko, ale to sa neda porovnat zo zapadnou stranou. myslim ze 3-4 z tych plazi su zaradene do top 10 svetovych plazi.
vzali sme skuter, prebehali ostrov cely, najlepsi sposob dopravy k plazam. priamo na plazach nie su turisticke zariadenia, cize je to dost volne.
jankaMT
31.07.10,14:05
Ahojte, vidím, že tu rozoberáte grécke ostrovy. Chcela by som sa opýtať na Krétu - v téme je spomenuté, že tam dosť fúka. Je to pravda? Kde, prosím Vás, fúka najmenej? Ďakujem.
My sme boli na Kréte teraz - koncom júna:-) Boli sme na severe -kúsok od Rethymna a nemala som pocit, že by tam nejako zvlášť fúkalo /možno sme mali šťastie:)/. Teda až na tri dni, kedy nám "dulo" riadne a boli aj riadne vlniská. Práve tie tri dni sme pobehali východ, západ aj juh Kréty a zrejme fúkalo všade, lebo vlny boli riadne a kúpanie bolo len na vlastné riziko:) Ale inak si naozaj nespomínam, že by bol nejaký neznesiteľný vietor....a taký mierny vánok je v tých horúčavách k nezaplateniu:)
PS: Kréta je krásna, treba ju vidieť, zažiť...a nenechať sa odradiť vetrom:)
bábika
31.07.10,18:50
treba volit juh Krety tam nefuka
mskbb
04.08.10,09:26
Ahojte...

Mám otázočku k téme...
Myslíte si, že je veľmi riskantné ísť v tomto období (problémy v Grécku) na dovolenku na Grécky ostrov?
rickman
04.08.10,10:00
Ahojte...

Mám otázočku k téme...
Myslíte si, že je veľmi riskantné ísť v tomto období (problémy v Grécku) na dovolenku na Grécky ostrov?

Jasne, ze je to velmi riskantne, nikdy nevies ktora cestovka ta kde necha :).

Inak v tom nevidim problem, 2 kamaratky na 2 roznych ostrovoch (greckych samozrejme), za chvilu ide treti kamarat na treti ostrov. S grekmi problem mat nebudes, ked tak so slovakmi - cestovka, letecka spolocnost, ...
misomiso
04.08.10,10:21
Ahojte...

Mám otázočku k téme...
Myslíte si, že je veľmi riskantné ísť v tomto období (problémy v Grécku) na dovolenku na Grécky ostrov?

Ja sa hlavne cudujem, ze niekho dnes este napadne cestovat do Grecka. Cela EU sa im sklada na tu ich dohorocnu zurku a oni si to ani trocha nevazia, ak sa maju trocha uskromnit, su ako male deti, ktorym zoberies plysaka.

Kazdy si tam hladi ibe svoj zaujem, je im uplne ukradnute, ze tie strajky poskodzuju turizmus a komplikuju zivot nielen navsetvnikom, ale aj tym domacim podnikatelom, ktori sa snazia ako-tak drzat seba aj ekonomiku statu nad vodou.
alaya1
04.08.10,16:19
Moja dcera je momentalne na Zakyntose. Hovorila, ze tam absolutne nic nie je poznat na situacii v Grecku.
Turizmus prekvita, ostrov "zamorili" mladi Briti. Bola rada, ze sa nedala odradit a isla tam Grecko ju zase nesklamalo.
220870
05.08.10,18:11
pisem z grecka nicoho sa nebojte je to tu absolutne v pohode nevsimajte si idiotov na markizackich spravach vsetko je neuveritelne nafuknute v Sarti odtade teraz pisem nikto nevi ze su nejake problemi dsoporucujem cestovat na dovolenku do grecka je tu super az na tu blbu klavasnicu nepozna ipsiloni a mekcene inak vsetko v najlepsom poriadku ak chcete vediet nieco konkretne spitajte sa obcas sa tu pripojim aj cez dovolenku "Sarti je super"
ekomama
09.08.10,17:19
A preco prave grecke ostrovy ked uz si tam bola. Ja by som to zmenil. Napr. Cyprus - ak mas vyysoky rozpocet.
slabikar
14.08.10,08:30
Kos ci Zakyntos?
rickman
14.08.10,08:58
Kos ci Zakyntos?

Obidva :D :---.
bábika
17.08.10,15:04
preto grecke ostrovy lebo vsetky som este nepresla a zaujimaju ma.
bábika
17.08.10,15:04
Kos veternejsí zakynthos menej.
alaya1
18.08.10,03:37
dcera je doma zo zakyntosu. ceny normalne, ako inde, more krasne, ciste a teple. Bola velmi spokojna.
slabikar
18.08.10,06:31
ceny normalne sa myslia tak, ze nie su tak vysoke ako kazdy hovori, alebo su take slovenske? mozes dat viac info o zakyntose o pocasi tak? diky
220870
18.08.10,07:45
Ja som sa tiež vrátil z Grécka.
Ceny.
By som povedal ,že Gréco je vodohospodárskou veľmocou,aj keď trpí nedostatkom vody,a voda z verejných vodovodov je pitná len na vlastné riziko,čoho Gréci náležite využívajú k dokonalému biznisu s čímkoľvek čo je pitné.Na pláži kúpite 1 dcl chladených nápojov ,sprite,coca coly ,sódy,čistej vody...atd všetko za 1€,za "trojdecový" sprite 3€ v obchodoch okolo pláže nechladené za polovicu.Balená voda stála v obchodoch cca 0,2-0,3 €/1,5L.Prekvapivo Čapované pivo veľmi kvalitné MYTHOS vo všetkých tavernách (asi kartel) za 2,5€/L.Plechovkové pivo v obchodoch pol litra za 0,5€ ,0,5 litra "podradného" vína za 0,3€. Kvalitné vína Apélia ,Metaxa cca 2€/L.
Základné potraviny mlieko cca ako u nás chlieb pečivo cca raz tak draho ako u nás,inak pečivo nám veľmi chutilo nie ako v Chorvácku ,tam to bolo oničom.Ovocie ,zelenina takmer všetko banány,pomaranče,broskyne,rajčiny,paprika atd za cca 1€/1kg.Cukrovinky ,čokolády ,kekse, atd cca o 100% viac ako na SK.Zmrzlina veľmi kvalitná za 0,5€,ale videl som aj za 1€,balené mrazené zmrzliny Algida adt. 100-200% viac.
Asi najlacnejšie vychádzalo stravovanie tavernách gyros-y od výmyslu sveta za 2,5€ ,a vynikajúce mega palacinky 2-3€ ( z jednej porcie mega palacinky sa najedol aj dospelý človek to samé platí o Gyrose.V obchodoch predávajú zarobené výborné pomazánky a šaláty ,caciky atd .V tavernách reštauráciach stál vysokokvalitný obed cca od 6-10 €.To čo dokazovali grécky kuchári bolo jednoducho fantastické porovnávať ich zo slovenskými kuchármi a reštauráciami by bolo ich urážkou.Naši kuchári a čašníci v reštauráciach sú v porovnaní s nimi obrovské nuly.
Ak by som to zhrnul do GR sme si brali zo sebou 1 maslo perlu,jeden ks suchej salámy asi 10 konzerv majka,veporský plnený bok,3 ks balenej oravskej slaniny 3 ks polievky (magi)15ks párky.Naspäť sme doniesli polovicu suchej salámy 8 konzerv,2polievky 3 slaniny 9 párky.Prakticky sme si na izbe robili len raňajky.3 dospelý jedno dieta.
Gréci nepoužívali 1-2-5 centové mince ,brali ich s nechuťou a nevydávali ich (keď som to predavačovi pvý krát dal v obchode pozeral na to ako keby to prvykrát v živote videl ,odmietol ich a cenu automaticky zaokrúhlil smerom dolu v moj prospech,takto postupovali vždy pri centových platbách,buď ich úplne ignorovali alebo zaokrúhlili v prospech kupujúceho).Gréci nekradnú platby vždy sedeli,a viacmenej odmietali sprepitné aspoň sa mi to tak zdalo.Boli max úslužný ochotný ctili si zákazníka mali snahu vždy vyhovieť ale nikdy vás pri nákupoch neotravovali nevnucovali nič nasilu.Do ich obchodov vždy všetky dvere otvorené dokorán ste vstúpili popozerali ,kúpili -nekúpili nikto po vás nepozeral ako na somára čo sa len hrabe v tovare ,brali to ako samozrejmosť že si u neho v obchode nekúpite.U nás niečo nepredstaviteľné.Hlavne tá dedova klobása:D to ma dostalo do kolien.
laurin
18.08.10,07:59
tusim si bol v grecku prvy krat, mam pravdu? ;)
220870
18.08.10,08:02
3x
malalulu
18.08.10,09:37
Ja som bola v Grécku 1x (na Zakyntose), ale musím povedať, že som sa do Grécka zamilovala. Zdá sa mi, že oproti iným krajinám, kde som doteraz dovolenkovala, bola strava najlacnejšia,(hlavne v tavernách), Jónske more úžasné a ľudia veľmi úctiví a úslužní.
Pár dní (hlavne poobede) sme mali "ufúkaných", ale celkom v pohode. A teploty vyše 40 st.
Sľúbila som si, že sa tam ešte vrátim. Doporučujem.
Jano24
18.08.10,09:46
Ja som bola v Grécku 1x (na Zakyntose), ale musím povedať, že som sa do Grécka zamilovala. Zdá sa mi, že oproti iným krajinám, kde som doteraz dovolenkovala, bola strava najlacnejšia,(hlavne v tavernách), Jónske more úžasné a ľudia veľmi úctiví a úslužní.
Pár dní (hlavne poobede) sme mali "ufúkaných", ale celkom v pohode. A teploty vyše 40 st.
Sľúbila som si, že sa tam ešte vrátim. Doporučujem.
Bulharsko by malo byť lacnejšie.Jedlo, strava, reštaurácie.
dobrava
18.08.10,09:55
Ak sa môžem pripojiť - boli sme s rodinou 2 x v Grécku, prvýkrát Zakynthos a druhýkrát Korfu - obidva sú krásne, ale samozrejme záleží od miesta pobytu. Ak nechcete sedieť na pláži a vidieť aj kúsok z ostrova, požičajte si auto a chodte - Korfu je krásny ostrov, hlavne hlavné mesto, je tam naozaj čo vidieť. Čo sa týka ľudí - je to takisto rôzne, na Zakynthose boli ľudia milí a ústretoví, na Korfu skôr nevľúdni a takí rezervovaní - takže - vec názoru. Ale Grécko - miesto dovolenky číslo jeden!
Jano24
18.08.10,10:00
Ak sa môžem pripojiť - boli sme s rodinou 2 x v Grécku, prvýkrát Zakynthos a druhýkrát Korfu - obidva sú krásne, ale samozrejme záleží od miesta pobytu. Ak nechcete sedieť na pláži a vidieť aj kúsok z ostrova, požičajte si auto a chodte - Korfu je krásny ostrov, hlavne hlavné mesto, je tam naozaj čo vidieť. Čo sa týka ľudí - je to takisto rôzne, na Zakynthose boli ľudia milí a ústretoví, na Korfu skôr nevľúdni a takí rezervovaní - takže - vec názoru. Ale Grécko - miesto dovolenky číslo jeden!
Ak nezaskočí leteckú dopravu alebo tak nejaký štrajk.
alaya1
18.08.10,10:42
ceny normalne sa myslia tak, ze nie su tak vysoke ako kazdy hovori, alebo su take slovenske? mozes dat viac info o zakyntose o pocasi tak? diky
Ceny normalne. T.j. aj u nas v Tatrach mas ine ceny, ako niekde v nejakom meste v supermarkete.

Pred rokom bola dcera s nami na Korfu, povedala, ze ceny na Zakyntose boli podobne. Oni boli s manzelom na svadobnej ceste no, tak si to uzivali.Chceli si pozicat auto, no na den vyslo 50 euro. Chodili MHD v pohode, vedia po anglicky.
Jedlo -stravovali sa v tavernach- komplet vecera aj s vodou, pivom pre osobu cca 7 euro. To su dvojnasobne porcie, ako u nas.
Maslo kupili 250g nejake grecke 4 eura. Pecivo, chlieb 1 euro, su to ako tucnejsie velke bagety- biele pecivo.
Rohliky su drahsie, tie nekupovali.
Gyros pita- gyros v placke 2.5e. to ked zjes, tak mas dost. Da sa na tom ziskat zavislost. Som jej prikladom, no taky gyros pita, ako je v Gr. inde vo svete nevedia urobit:)
Vodu kupovali v bandaskach, to neviem, kolko stala, no zobrali si instantny caj ovocny, ten rozrobili a mali pitie, aj ked sa na plazi prehrialo.
Ranajky si robili sami a vecer boli jest v meste. Boli v stredisku Laganas, ubytovanie Zafiros. Toto ubytovanie bolo velmi slabe.Stredisko plne mladych Anglicanov, ich sposoby zabavy su kazdemu zname. Chodili na plaz do nedalekej dedinky, pesi po plazi par desiatok metrov, tam mali klud a pokoj. More krasne a ciste, teple, dlho plytka voda.Piesocnate plaze.
Grecke pocasie je vynimocne tym, ze tam neprsi v kuse, moze prist burka na par minut a je po dazdi. Ja som bola v Gr.5krat a len raz som zazila malu burku.
Dcera povedala, ze ostrov je spinavy. Vsade odpadky, v uliciach, aj na plazi. To sa jej nepacilo.
Neviem, co by ta este zaujimalo, no skor, ako pocuvat nazory inych, treba si to vyskusat na vlastnej kozi. Ja Grecko milujem, na dovolenky chodim len tam. Bola som aj inde, no neoslovilo ma.

Co sa tyka porovnania Zakyntosu a Korfu- ja som bola na Korfu, pred rokom, v stredisku Acharavi, na severe ostrova. V ziadnom pripade k nam neboli neochotni, prave naopak. Auto z pozicovne nam priviezli az k nam na ubytovanie, aby sme nemuseli pesi ist do mesta. V bare pri bazene nas obskakovali, v tavernach taktiez. Ja na Korfu nedam dopustit. tak isto na Omymp.riviere sa k nam spravali uzasne.

A ak je lacnejsie Bulharsko, to neviem, bola som tam len raz ako 10 rocna, no myslim si, ze ked uz niekto bol napr. v Grecku, tak ho Bulharsko neuspokoji.

Takze uzasnu dovolenku, len si vybrat dobru cestovku. S tou dcera nemala stastie, no, ale oni na ubytovani neboli cely den, takze im to nevadilo.
220870
18.08.10,11:35
Ak môžem radiť vezmite si zo sebou termosky mi sme mali dve také tie kovové ,vodu sme v chladničke vychladili zarobili zo šumienkou alebo sirupom a tak sme si to brali zo sebou na pláž.Ja môžem tiež povedať že do Grécka som blázon úžasný svojský ľudia max.ochotný,ohľaduplný.
Ceny.Platí to nielen na Gréckych plážach ale vo všetkých turistických destináciach vo svete,každý chce na turistovi zarobiť čo najviac čím bližšie k pláži alebo centru tým drahšie .Ja som bol autom kľudne som mohol chodiť nakupovať do susednej dediny 6 km ,nechcelo sa mi.Keď tam budete nájdite si chvíľku času a sledujte grékov absolútny kľud ak keď sa ponáhlajú ponáhlajú sa pomaly .V grécku sa parkuje kde sa dá úzke uličky zostávajú väčšinou prejazdné len v jednom smere prejazdné len zo sklopenými spätními zrkadlami ,nie raz som cúval 50-100m aby moholo protidúce auto prejsť,všetko a všetci v kľude nikto nikomu nenadával nič neukazoval,všetko sa riešilo z úsmevom a pozdravom.Toto si na slovensku nedokážem predstaviť oproti ním sme arogantný ,nepriateľský ,neznášanlivý ,závistlivý.Značky STOP u nich znamenali STOPercentne pridaj plyn ,nikto ich nerešpektoval .Žilo sa tam od 20:00 do 1:00 do rána.Všetci majitelia domov obchodov taverien ráno vyšli na ulice a všetko pozametali popratovali,vyčistili,vrátane cesty okolo ich domu,nikto ich k tomu nenútil ,žiaden bordel som v celom Sarti nevidel.Skôr autá tie mali večne špinavé a zaprášené ,ale to asi dané krajinou a ich prašnými cestami.
KlaudiaKK
18.08.10,12:42
Jednoznačne - SANTORINI - krásne miesto, milí ľudkovia a nádherné more. Požičiaš si auto a jazdíš po ostrove hore- dole a všade je nádherný výhľad, kdekoľvek zídeš na pláž nikto ťa nebuzeruje že je súkromná, všade aj na tom zašitom kúte je reštaurácia s výborným jedlom . Odporúčam.
Beulka
19.08.10,16:25
Bola som tiež na SANTORINI (v júni 2010). Splnila som si cestovateľský sen. Môj smäd po kráse tohto ostrova bol konečne uhasený - a to vrchovatou mierou ! Ak bude viac času pridám aj album, ktorý bude svedčiť o jedinečnosti tejto destinácie.
Maruška54
19.08.10,17:30
Bulharsko by malo byť lacnejšie.Jedlo, strava, reštaurácie.
ale Čierne more má nízku salinitu
slabikar
20.08.10,06:14
ake je pocasie na roznych ostrovoch od zaciatku do polovice septembra?
ano viem, ze su stranky kde je to opisane, ale mna zaujimaju priamo vase skusenosti s pocasim na roznych greckych ostrovoch v obdobi od zaciatku do polovice septembra.
Dakujem vam vopred za info a vase skusenosti
VieraPopluharova
20.08.10,07:14
Nuz ustalene pocasie by malo byt na greckych ostrovoch smerom na Turecko, alebo co najnizsie k Afrike, cim vyssie polozeny ostrov k europe tym neustalenejsie pocasie, ale v tomto obdobi, ktore pises je väcsinou este na vsetkych greckych ostrovoch pekne pocasie a tepla voda.
Peterkrk
23.08.10,09:53
Skúste Skiatos alebo Skopelos (natáčal sa tam film Mamma Mia!). Skopelos je nádherný, každému vrelo odporúčam, ešte nie je prepchaný turistami ako napr. Korfu (najhoršie miesto na Korfu je Kavos).
rickman
23.08.10,10:33
Skúste Skiatos alebo Skopelos (natáčal sa tam film Mamma Mia!). Skopelos je nádherný, každému vrelo odporúčam, ešte nie je prepchaný turistami ako napr. Korfu (najhoršie miesto na Korfu je Kavos).

No, natacal sa, tazko povedat.. Zabery pozadia a scenerii sa tam mozno natacali, no podla mojho nazoru bez hercov, staci si ten film pozriet, hrozne to bije do oci ako je to tam dorabane...
Peterkrk
23.08.10,11:11
No, natacal sa, tazko povedat.. Zabery pozadia a scenerii sa tam mozno natacali, no podla mojho nazoru bez hercov, staci si ten film pozriet, hrozne to bije do oci ako je to tam dorabane...

Stačí si pozrieť bonusový materiál na DVD-čku - ako sa natáčal film, tí herci tam boli reálne... No nič to nemení na veci, že Skopelos je veľmi pekný ostrov, na dovolenku ako stvorený...
rickman
23.08.10,12:32
Stačí si pozrieť bonusový materiál na DVD-čku - ako sa natáčal film, tí herci tam boli reálne... No nič to nemení na veci, že Skopelos je veľmi pekný ostrov, na dovolenku ako stvorený...

mimotemy bonusy som nevidel :), mozno aj bonusy natacali v studiach :D
Beulka
26.08.10,09:02
Dávam do pozornosti všetkým g r é k o f i l o m ! ! !
Dňa 31.08.2010 (v utorok) o 20.00 hod. bude TV DOMA vysielať celovečerný film "Sesterstvo putovných nohavíc". Je to film o 4 študentkách - priateľkach, ktoré idú tráviť leto každá inam. Jedna z nich ide k svojim starým rodičom, ktorí žijú na ostrove SANTORINI. Vo filme je veľa krásnych záberov z tohto nádherného ostrova, takže tým, ktorí chcú dopriať potešenie svojim očiam prajem príjemnú zábavu.