orientmonkey
22.07.10,15:52
Ahojte,

zamietli mi zapis do ORSR a potrebujem co najskor podat namietku. Nikdy som to nerobil a velmi by mi pomohlo keby mi niekto poradil ako to ma vyzerat, co vsetko obsahovat a podobne.

Podanie som robil plne elektornicky.

vytli mi dve veci:
- ze scann spolocenskej zmluvy je necitatelny (toto vazne nechapem ako kedze to bolo po scannovani skontrolovane)
- ze som podal vsetko aj vo fyzickej forme /toto mi poradil clovek co ma XY podani za sebou/

cele mi to pride strasne nelogicke kedze mi vytikaju necitatelnost zmluvy a pritom ju tam maju aj vo fyzickej forme


Pani na ORSR mi poradila nech si pripravim do zajtra dve namietky
1. kde ziadam o pouzitie uz podanej zmluvy
2. taku namietku, ku ktorej prilozim dalsi original zmluvy

pomoze mi to niekto naformulovat?

Dakujem

O.M.
domenico.office
22.07.10,18:23
Ahojte,

zamietli mi zapis do ORSR a potrebujem co najskor podat namietku. Nikdy som to nerobil a velmi by mi pomohlo keby mi niekto poradil ako to ma vyzerat, co vsetko obsahovat a podobne.

Podanie som robil plne elektornicky.

vytli mi dve veci:
- ze scann spolocenskej zmluvy je necitatelny (toto vazne nechapem ako kedze to bolo po scannovani skontrolovane)
- ze som podal vsetko aj vo fyzickej forme /toto mi poradil clovek co ma XY podani za sebou/

cele mi to pride strasne nelogicke kedze mi vytikaju necitatelnost zmluvy a pritom ju tam maju aj vo fyzickej forme


Pani na ORSR mi poradila nech si pripravim do zajtra dve namietky
1. kde ziadam o pouzitie uz podanej zmluvy
2. taku namietku, ku ktorej prilozim dalsi original zmluvy

pomoze mi to niekto naformulovat?

Dakujem

O.M.

V prvom rade sa poďakuj tomu, čo ti poradil takú hlúposť, pochybujem, že má XY podaní za sebou, aby si niečo dokladoval v papierovej forme. Prepáč, nemáš naštudované základné veci a keď si to robil prvý krát, mohol si si dať poradiť. Niekde som čítal, ale odmietol si..... Zrejme tvoj sken nebol naozaj čitateľný, ak ti to vytkol OR.
orientmonkey
22.07.10,19:12
vyborne si mi poradil,dal som ti bodik

no ma uz za sebou skusenosti aj ked hlavne fyzicke podania - dva dni pred mojim podanim sa robilo skoro identicke, podali sa rovnake veci rovnakou formou a firma dnes dva tyzdne funguje. Keby som sa minuly tyzden nedomahal vyjadrenia este ho ani nemam doma
formulka
23.07.10,06:24
vyborne si mi poradil,dal som ti bodik

no ma uz za sebou skusenosti aj ked hlavne fyzicke podania - dva dni pred mojim podanim sa robilo skoro identicke, podali sa rovnake veci rovnakou formou a firma dnes dva tyzdne funguje. Keby som sa minuly tyzden nedomahal vyjadrenia este ho ani nemam doma

Jedno podanie jedna námietka. Dve námietky v jednom konaní sú riadna hlúposť. Námietky môžeš podať buď elektronicky, alebo klasicky papierovo.
Keď sa návrh do OR podáva elektronicky, nič sa nepodáva papierovo. Pri úspore súdneho poplatku je podmienka podať všetko práve elektronicky. Ele o tom sa tu už na porade veľmi veľa popísalo. Aj text námietok tu nájdeš, len pohľadaj, Economic v tomto dobre radí. Popozeraj jej príspevky.
orientmonkey
23.07.10,06:47
ja nejdem podat dve namietky "pripravim" sa nerovna "podam"

okrem toho by si sa divila co vsetko ti povie clovek kompetentny na prislusnom urade: Info priamo od neho bolo, ze poplatok bude polovicny aj v pripade, ze podam iba samotny navrh elektronicky a vsetko ostate podam fyzicky v podatelni