tybino
23.07.10,05:45
Zdravim chcel by som poradit : mam taky problem ze sa mi samovolne restartuje pc hned po zapnuti pc ani ziadne okno nenabehne a ani ziaden zvuk nic len restart .... stalo sa to po pusteni windows do safety mode ...
Majky11
23.07.10,04:21
1. Stalo sa to raz, dvakrát, alebo už PC nenabehne, dookola sa reštartuje ???

2. Okrem toho nevypisuje nič nezvyčajné ? Nehodí do nejakej obrazovky ?

3. Prečo bol spustený cez safety mód ? V čom bol pôvodný problém ???
tybino
23.07.10,04:42
no do safety modu sa dal ako som zapol kameru tak nasledne po tom co sa pustal ... stalo sa raz ze siel cez safety mod a od vtedy nenabehne ziadna obrazovka ani do biosu sa neda dostat ani nic nevypisuje iba sa dookola restartuje
Majky11
23.07.10,04:57
1. Akú kameru ?

2. Ako sa reštartuje, po akom čase. Po aký úkon sa dostane, ak to vieš popísať...

Naozaj sa nedá dostať do BIOS-u ?
tybino
23.07.10,05:15
kameru do usb portu som pripojil na prehratie videa .... a zapnem ai cca 7sekund restart a znova 7sekund restart ... stale dokola ... cierna obrazovka iba a nic sa neda robit ani nikam dostat ani do biosu
Majky11
23.07.10,05:25
1. Máš PC zaplombované, alebo nie ?

2. Hrabal si sa niekedy v HW ?
tybino
23.07.10,05:30
pocitac som skladal sam a vsetko fungovalo uz je tomu asi rok
Majky11
23.07.10,05:45
1. Skús vytiahnuť kameru z USB, / aj keď predpokladám, že si to už spravil a nepomohlo. /

2. Otvoriť bedňu - vyfúkať špinu prach, ak máš nejaký kompresor. Ak nie tak aspoň fúkaním ústami. Potom poodpájať a následne prefúkať a pozapájať späť všetky disky a ich napájania, a pamäte. Takisto pripojenia diskov k matičnej doske. A treba aspoň pokývať s grafikou a video kartou, resp. takisto by bolo lepšie vybrať, prefúkať sloty a vložiť naspäť. Vybrať baterku z MB, vymeniť.

Ak ani toto nepomôže, tak môže byť problém s matičnou, ale hovorím, môže to robiť hociktorý komponent, preto také riešenie.

3. Je počut robehnutie disku ?

4. Monitor je čierny, ale svieti, alebo ostane v stand-by ?
tybino
23.07.10,05:55
no baterku som uz vytiahol a nic chcem to vsetko odpojit a zapojit znova ... a disk je tusim poscut teraz som si nie isty a monitor ostava v stand by mode myslim
Majky11
23.07.10,05:57
Postupuj podľa bodu 2, všetko prefúkať vyčistiť a pozapájať. Momentálne naj varianta.
Vlado40
23.07.10,12:34
Ako už bolo písané v iných témach, odpoj od zdroja čo sa dá ,HDD aj DVD mechaniky vyber pamäte a zapni.Ak sa nezobudí ani monitor ,tak matičná , grafika alebo procesor.