Tweety
02.11.05,16:17
Blahoželám k dnešným narodeninám všetkým oslávencom na Porade. Len šťastie, len zdravie, len lásku zo srdca prajem. ;) ;) ;) :) :) :)
Tweety
10.01.06,08:32
Blahoželám k dnešným narodeninám všetkým oslávencom na Porade. Len šťastie, len zdravie, len lásku zo srdca prajem. ;) ;) ;) :) :) :)
Zvlášť chcem pozdraviť so srdečným blahoželaním Valiku. Všetko naj, naj, naj, milá košičanka.:););)
Valika
16.01.06,15:13
Dakujem veľmi pekne to mi teda trvalo až týžden ale popri tých prac.povinnostiach nechcem sa vyhovárať, ešte raz veľmi si ma potešila.
Simonab
16.01.06,17:05
Pripájam sa k blahoželaniu, želám všetko najlepšie dnešným oslávencom.
Ja by som chcela zvlášť zablahoželať Zuzane - Zuveska. Všetko najlepšie k tvojim narodeninám, veľa zdravia, šťastia, lásky a čo najviac dní bez stresov. A ešte takú kratučkú básničku: Šťastie je ukryté v citoch, snoch a nádeji, ktorá nám dodáva odvahu veriť v krajší zajtrajšok.
Tweety
22.02.06,16:05
Všetkým dnešným oslávencom poraďákom, srdečné blahoželanie, veľa zdravia, šťastia a pohody v živote, všetko naj, naj.:) :) :)
Viera123
03.06.06,18:15
Ajačik, k Tvojmu dnešnému sviatku Ti želáme hojnosť zdravia, šťastia, síl, úspechov v práci a osobnom živote, nech sa Ti darí a nech sa Ti splnia tvoje ďalšie sny a priania.:)
ondrejvla
03.06.06,21:08
Alenka veľa krásnej lásky, veľa krásnych dní a veľa zdravia Ti želám.
Viera123
25.07.06,04:46
Blahoželáme všetkým dnešným oslávencom: jess, marta_v, magdalena_1, nivaz, Kveta, prajeme veľa zdravia, šťastia, nech sa im darí na poli pracovnom i osobnom a samozrejme splnenie ich tajných túžob a prianí.... Živióóó!!!
jess
25.07.06,13:49
:):):) Ďakujem ! :):):)
ayya
26.07.06,07:01
dnes je slavny den vsetkych Aniciek, Haniek ... a ze ich tu mame teda pozehnane ! :)

prajem vsetkym, nech sa im splnia vsetky ich bohumile zelania
:)


-----------------
len uz keby tak horko nebolo, to by tiez bolo celkom prima :D
BOBY
26.07.06,07:07
Ja som jedna z Aničiek, ďakujem všetkým pekne za prianie.
ajacik
21.08.06,19:03
Ajačik, k Tvojmu dnešnému sviatku Ti želáme hojnosť zdravia, šťastia, síl, úspechov v práci a osobnom živote, nech sa Ti darí a nech sa Ti splnia tvoje ďalšie sny a priania.:)

ja som si to všimla až dnes:p:p

ale o to mám z toho väčšiu radosť.

veľmi pekne všetkým dakujem - so srdiečka. :) Je to krásne, ked si na mňa niekto takto spomenul.........
alušik
31.08.06,07:18
Všetko najlepšie k dnešnému sviatku prajem všetkým ostatným oslávencom - aner,memsahib,Armola,pitulka. (Johanka má samostatnú tému;) )
Prajem Vám splnenie všetkých Vašich túžob a želaní - s výnimkou jedného jediného priania - toho, pre ktoré musíte žiť.:) :p
Viera123
05.09.06,06:20
Dnes oslavuješ svoje okrúhle narodeniny Alušik, Tvoje rady na Porade často pomohli aj mne, preto Ti, milá Alenka k Tv. životnému jubileu želám všetko najlepšie, veľa zdravia, šťastia, lásky, úspechov...
Viera123
05.09.06,06:25
Gitka, aj Tebe želám k Tv. narodeninám všetko naj-naj!
Elena Navrátilová
05.09.06,06:35
Alušik, Alenka, pripájam sa k blahoželaniu aj takto. Bolo mi cťou v Ružomberku sa s Tebou stretnúť aj osobne, nakoľko si človek, ktorého sa oplatí poznať hlavne pre Tvoje ľudské kvality.
alušik
05.09.06,06:53
Ďakujem Vám za blahoželania.;)
Ani neviete, ako veľmi ste ma potešili.:) Som veľmi rada, že som prostredníctvom Porady mala možnosť spoznať tak fajn ľudí, na ktorých sa môžem kedykoľvek obrátiť.
alušik
05.09.06,09:46
mimotemy Dievčatá, dostala som mailom niečo, o čo sa nedá nepodeliť. Na mňa to teda sadlo...

Už jste se někdy zadívali na druhé lidi stejného věku s tím divným
pocitem: "Snad nevypadám tak staře?!?" Jestli ano, tak tenhle se vám bude určitě líbit!

Seděla jsem v čekárně svého nového zubaře a prohlížela si to tam.
Zahlédla jsem i diplom, který uváděl celé jméno svého majitele.
Najednou jsem si vzpomněla - vysoký, hezký, tmavovlasý kluk stejného jména
se mnou chodil na gympl - už je to nějakých 40 let.
Že by to byl tentýž chlapík, na kterého jsem tehdy měla tajný zálusk?
Když jsem ho však uviděla, rychle jsem podobné myšlenky zahodila. Tento
téměř plešatý, prošedivělý muž s vrásčitým obličejem, ten byl příliš starý,
než aby mohl tehdy být mým spolužákem. Nebo - že by???
Poté, co mi prohlédl zuby, jsem se ho zeptala, jestli nechodil na gymnázium
Klementa Gottwalda.
"Ano. Ano, chodil jsem tam. Byl jsem jedním z nejlepších," zapýřil se.
"A kdy jste maturoval?" zeptala jsem se.
Odpověděl: "V šedesátém šestém. Proč se ptáte?"
"Tak to jste byl v mé třídě!" Prohlásila jsem nadšeně.
Pozorně si mě začal prohlížet. A pak se ten hnusný, starý, vrásčitý chlap
zeptal: "A co jste učila?"
gabriela7755
05.09.06,09:49
Výborné. Na zasmiatie i na zamyslenie.
Janka6685
05.09.06,09:56
Musela som to hneď prečítať snúbencovi....nasmiali sme sa teda. :D Uvidím, čo sa takto budem smiať o pár rokov:rolleyes:
Melnick
05.09.06,22:42
:) Milá Alenka:) ,
za všetky dievčatá z Ružomberka Ti prajem všetko dobré v živote ,aj v práci.Dúfam,že nám vyjde stretnutie a budeme Ti môcť odovzdať kytičku osobne.Za seba:som rada ,že som Ťa spoznala-úprimnú,milú a ochotnú vždy pomôcť.:)
alušik
06.09.06,04:52
Veľmi pekne ďakujem. Majka, ale to mi zase tak nelichoť, lebo spyšniem...:D ;)
abel
06.09.06,06:29
Milá ormika, k dnešným narodeninám veľa zdravia, šťastia a pohody na Porade ( aj v telocvični) a ešte veľa dobrých príspevkov.
Viera123
07.09.06,06:33
A dnes je zasa Marianny, a tých je tu na Porade myslím viacej, takže im želám podľa toho správneho receptu: 2 lyžice priateľstva, 200 g šťastia, pozitívne myslenie a za nošu zdravia... všetko premiešať a ihneď podávať!:)
abel
07.09.06,06:44
Milé Marianky a Mariannky, ak to ochutíte aj troškou Poraďáckeho korenia, namiešate si elixír večnej mladosti. Podáva sa denne po kvapkách.
Marianna01
07.09.06,14:43
Za všetky Marianny a Mariany



Ď A K U J E M

:):):):):)
abel
08.09.06,07:53
Milá Ľubka - georeo. K takému krásnemu veku okrem úprimnej závisti pridávam aj želanie zdravia, šťastia a pohody v kruhu tvojej rodiny aj poraďáckej rodiny, úspešnú prácu, veľa lásky a radosti.
Ivana Š
08.09.06,21:11
Všetkým Martinám želám všetko najlepšie, veľa zdravia, šťastia, lásky a úspechov, nech sa vám vydarí všetko, po čom túžite!
Ivana Š
08.09.06,21:19
:) :) :) :) :) Všetko najlepšie prajem hlavne jednej Martinke - mojej dcérke (10r.) :) :) :) :) :)
Jozef Mihál
09.09.06,13:25
Marian: K štyridsiatke Ti želám všetko naj.
Viera123
09.09.06,15:04
:) :) :) :) :) Všetko najlepšie prajem hlavne jednej Martinke - mojej dcérke (10r.) :) :) :) :) :)
Ivka, pridávam sa aj ja, verím, že oslava v tvojej réžii bude skvelááááá!:)
katulinka
09.09.06,16:20
Maťulienke k meninám praje všetko najlepšie krstná Katka s Peťom!
Ivana Š
10.09.06,10:56
:):):) Všetko najlepšie k 7. narodeninám želám synovi Andrejkovi, veľa zdravia, šťastia a hlavne nech sa prváčikovi darí v škole! :):):)
Viera123
10.09.06,11:03
Chcem poblahoželať dnešnej oslávenkyni: janasv, želám veľa úspešných rokov v zdraví, šťastí, láske, radosti a nech sa vyplnia aj tie priania, ktoré tu zostanú nevyslovené... Jani, živió!!!:) :) :)
janasv
11.09.06,03:25
Dakujem Vam vsetkym. A dakujem ja porade za mily mail k narodeninam. Velmi ma to potesilo. :p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p :p
LubicaN
11.09.06,04:11
Milá Ľubka - georeo. K takému krásnemu veku okrem úprimnej závisti pridávam aj želanie zdravia, šťastia a pohody v kruhu tvojej rodiny aj poraďáckej rodiny, úspešnú prácu, veľa lásky a radosti.

Veľmi pekne ďakujem. Som rada, že aj keď sa tu venujem viac oddychovým témam, beriete ma ako svoju... Cítim sa s Vami úžasne... Ešte raz ďakujem.
alušik
11.09.06,05:13
Ľubka, veľmi ma mrzí, že som neblahoželala ako úplne prvá.:mee: Tak mi dovoľ (aj keď takto neskoro) popriať Ti z pekného to najkrajšie a z dobrého to najlepšie, nech je väčšina Tvojich dní slniečková.:p
Prajem Ti všetko to dobré a pekné, čo Ti iní nepopriali a ty sama si to želáš.;)
tiny77
12.09.06,13:23
Všetkým Martinám želám všetko najlepšie, veľa zdravia, šťastia, lásky a úspechov, nech sa vám vydarí všetko, po čom túžite!


za vsetky martiny - dakuje tiny :rolleyes:
pripijam martini :D
Viera123
13.09.06,04:39
Milá kalkulka, dnes sláviš svoje okrúhle narodeniny, takmer vstup do dospelosti!:D Želáme Ti všetko najlepšie, veľa zdravia, šťastia, lásky, pracovných i osobných úspechov, nech ťa nikdy neopúšťa smiech a dobrá nálada, ale zato tie bolesti kĺbov by už mohli! :p
daniek
13.09.06,08:25
:D Milá Kalkulka,
aj ja Ti chcem zaželať všetko iba naj..,naj..,naj.. kvapku starosti, lyžičku hrdosti, hrnček radosti, kotlík úspechu, jazierko peňazí, more šťastia, oceán zdravia.
Ty si mi ako prvá odpovedala v mojom druhom príspevku po zaregistrovaní - na prvý mi neodpovedal nikto, mala som takú radosť že keď teraz vidím tvoje meno v príspevku vždy si nato spomeniem :D :) :D
kalkulka
13.09.06,09:38
Ďakujem vám všetkým za želania. Tak si spolu aspoň touto cestou symbolicky pripijme na zdravie nás všetkých, čo sme na porade a na naše chytré a rýchle riešenia. Tak nech sa nám všetkým spolu darí tak profesionálne ako aj v osobnom živote. Na zdravie, dušičky zlaté! Príjemne ste ma prekvapili.
ondrejvla
13.09.06,15:49
Zlož ruky do lona, počúvaj pieseň,
dnes ju len pre Teba vánok sem nesie.
Zlož ruky do lona, počúvaj slová,
možno sa mladosťou opiješ znova.
Zlož ruky do lona, počúvaj tóny,
40 – krásny vek, zvonček Ti zvoní,
že ešte veľa liet život Ti chystá,
Porada, priatelia, a láska čistá.
Zlož ruky do lona, dane sú v diali,
aktívne pasíva by čerti vzali!
Zlož ruky do lona, prácu daj bokom,
priatelia pomôžu s daňovým rokom.

Pekný narodeninový deň želám
abel
16.09.06,07:45
Milá Malina - Ľudmilka, k Tvojim dnešným meninám všetko najlepšie, veľa zdravia, radosti a pozitívnej energie
http://www.gify.nou.cz/kv_ruze2_soubory/105.gifK Tvojim dnešným meninám želám Ti, nech nie si sám, nech Ťa radosť v duši plní, nech sen sa Ti každý splní, nech Ťa smútok obchádza, nech Ťa život nezrádza. Krásny sviatok meninový!
ALDA
17.09.06,05:38
Milá Ľudmilka, dodatočne Ti želám všetko, všetko najlepšie k Tvojim meninám, nech sa Ti všetky sníčky splnia...:):):)


http://sirmi.ic.cz/kytka/69.gif
Hlinkovx
17.09.06,06:21
karpis - Zuzka
k tvojim dnešným narodeninám Ti prajem hlavne veľa veľa zdravia, šťastia, rodinnej a pracovnej pohody bez otravných kontrol :D a nech sa ti splní všetko, po čom túžiš
Zita5
17.09.06,06:44
Malina - Ľudmilka , všetko naj naj naj .....................k meninám , veľa zdravia , štastia,lásky a porozumenia .......


http://www.gify.nou.cz/kv_ruze2_soubory/91.gif
karpis
18.09.06,04:11
Všetkým Vám ďakujem
malina
18.09.06,19:15
Tiež vám všetkým znova a úprimne ďakujem. :)
Gido
20.09.06,17:07
Keby som vedel vyčarovať takú peknú kyticu ruží ako Zita5 pre Ľudmilku, tak ju celkom určite priložím k tejto gratulácii k narodeninám suzie111:
k Tvojim milým narodeninám Ti prajem veľmi veľa všetkého, čo si len zaželáš, ale hlavne hodne zdravia a šťastia a samozrejme lásky.
Verím, že sa ku mne s gratuláciami pridajú aj viacerí a Zita5 alebo aj iní, čo to vedia Ti za mňa pošlú aj peknú kyticu....
Gido
20.09.06,17:22
ALDA ďakujem Ti a nemohol by si takú peknú poslať aj za mňa...? vopred Ti ďakujem. Gido
Zita5
20.09.06,17:32
Keby som vedel vyčarovať takú peknú kyticu ruží ako Zita5 pre Ľudmilku, tak ju celkom určite priložím k tejto gratulácii k narodeninám suzie111:
k Tvojim milým narodeninám Ti prajem veľmi veľa všetkého, čo si len zaželáš, ale hlavne hodne zdravia a šťastia a samozrejme lásky.
Verím, že sa ku mne s gratuláciami pridajú aj viacerí a Zita5 alebo aj iní, čo to vedia Ti za mňa pošlú aj peknú kyticu....


http://www.gify.nou.cz/kvety1_soubory/6.gif OD GIDA:)
Viera123
10.10.06,06:40
Gabika, k tv. narodeninám Ti želám veľa veľa zdravia, šťastia, radosti, rodinnej i pracovnej pohody a ostatné nech sa splní podľa Tvojich prianí a snov.:)
alušik
30.10.06,05:35
Dnes pozerám do kalendára a vidím Simona...:eek:
Takže - milá Simonka (Simonab), dovoľ mi, aby som Ti zatiaľ aspoň touto cestou popriala všetko najlepšie... Prajem Ti všetko to dobré a pekné, čo si sama želáš a iní Ti to nezablahoželajú.
Marína
30.10.06,06:16
Simonka, prajem Ti veľa lásky, zdravie, šťastie a pokoj v duši.
bv_alexandra
30.10.06,07:25
Kytica rúží dnes patrí na tvoj stôl,
prajem ti Simonka aby tvoj život krásny bol.
Všetko najlepšie k meninám veľa zdravíčka, šťastíčka a lásky.
http://www.gify.nou.cz/kv_ruze1_soubory/162.gif
Elena Navrátilová
30.10.06,07:38
http://www.gify.nou.cz/jm_z_s_soubory/simona.gifDovoľ Simonka aj mne popriať Ti k Tvojim meninkám ak to bude len trošku možné, aby osud rešpektoval a splnil Ti to, čo si najviac praješ. Viem, že nič iné by si v Tvojej ľudskej jedinečnosti a ľudskosti nepotrebovala.
Simonab
30.10.06,08:53
Ďakujem, Vám všetkým z celého srdca. Veľmi ste ma potešili. Práve som prišla z mesta celá uzimená a vaše blahopriania ma hneď zohriali. Srdiečko mám až kdesi v hrdle a v očiach slzy šťastia. Ďakujem, ďakujem, a ešte raz ďakujem....
Melnick
30.10.06,12:12
Simonka my ďakujeme Tebe,že nám sem okrem iných užitočných rád prinášaš formou fotografií čaro našej krásnej krajiny,ktoré mnohí z nás často pre zaneprázdnenosť, už ani nedokážeme vnímať. Je v nich odzrkadlená celá Tvoja dušička.
Prajem Ti k meninám všetko dobré ,nech sa tvoje želania naplnia do poslednej bodky.http://www.gify.nou.cz/kvety2_soubory/77.gif
Simonab
30.10.06,17:24
Majka ďakujem, veď nebyť vás tak sem neprispievam. Mám Vás všetky rada.
Viera123
31.10.06,22:21
Dnes tých oslávencov je o čosi viac...
Marianna01 dnes sláviš svoje okrúhle narodeniy, a ja Ti chcem zaželať všetko najlepšie, hlavne zdravie, pokoj, pohodu, radosť a spokojnosť... V tomto uponáhľanom svete sú to dôležité devízy, hodné zlata... Ani jednu nevynímajúc, tak nech sa ti z nich ujde čo najviac!!! :)
Taktiež chcem všetko najlepšie popriať aj Zuziane, tiež veľa zdravia, šťastia, osobných i pracovných úspechov! :)
A aj keď ostatných, dnes oslavujúcich poraďákov nepoznám ani po písmenkách, nechcem ich obísť :), takže Jura, Hytat, romoc i maqa1 - aj Vám želám všetko naj-naj-naj, nech Vás zdravie neopúšťa a dobrá pohoda a šťastie tiež nie!!! ŽIVIÓ! :) :) :)
liba2
01.11.06,06:57
Dnes majú sviatok všetky Denisky, preto dnes aj im vinšujeme:
aby ste pri pevnom zdraví každý deň pocítili aspoň kúsok šťastia, aby sa vám od vašich najbližších dostalo lásky, aby ste im lásku mohli rozdávať, aby ste boli obklopené priateľmi, aby sa vám darilo v práci, aby ste nachádzali pozorumenie, aby dnešný deň bol pre vás radostný, aby sa vám splnilo všetko ostatné čo si samé želáte... Všetko najlepšie !
ivetuska
01.11.06,08:43
Aj ja sa pripajam k blahozelaniu a prajem nielen vsetkym Deniskam ,ktore maju dnes sviatok, vsetko najlepsie, ale aj vsetkym ostatnym oslavencom ktori maju narodeniny v tento den. Nech sa vam splnia najtajnejsie priania a hlavne vela zdravia, lebo toho nieje nikdy dost.
Iveta
katkaj
03.11.06,05:49
Dnes všetci oslávenci na porade majú narodeniny končiace 5 (25,45,55) :)
Tak im prajem všetko najlepšie a hlavne veľa lásky, zdravia, šťastia a porozumenia :)
Milan Benka
03.11.06,13:12
Zajtra má náš šuťákový a poradový kamarát meniny. Karol všetko najlepšie ...:) :) :) :) :) :) :)
Tweety
03.11.06,13:20
Zajtra má náš šuťákový a poradový kamarát meniny. Karol všetko najlepšie ...:) :) :) :) :) :) :)
Súhlasím, že si zaslúži gratuláciu, a aby ostatní vedeli,kto konkrétne, tak ho zbavím inkognita, Je to Karolko za. Takže šťastie, zdravie, lásku a pohodu v živote želám aj ja. :) :) :) :) :) :) :)
karol.za
03.11.06,16:38
ďakujem všetkým ,ktorý si spomenuli na mňa so svojou gratuláciou,prosím chystajte svoje poháre, nalievať sa bude samozrejme až dovtedy ,kým bude čo nalievať a nakoľko porada bude stále,takže nalievanie bude asi do nekonečna:D
s pozdravom karol
:):):):):)
Daska
03.11.06,17:05
Zvlášť chcem pozdraviť so srdečným blahoželaním Valiku. Všetko naj, naj, naj, milá košičanka.:););)

aha len teraz som si vsimla ze to bolo v januari, neskoro ale predsa
DanielaSL
04.11.06,07:49
Karol k Tvojmu dnešnému sviatku Ti prajem veľa šťastia , zdravia , lásky a pohody....
ALDA
04.11.06,08:44
http://www.sirmi.ic.cz/kytka/69.gifKarolko prajem Ti veľa, veľa zdravia, šťastia, lásky a všetko, čo si želáš nech sa Ti splníííííííí.

Hela
Zuzka
04.11.06,17:50
Karol pripájam sa ku gratulantom, prajem Ti všetko najlepšie, veľa zdravia, šťastia a spokojnosti.
http://www.hanulka.cz/fotos/3491_t.JPG (http://www.hanulka.cz/index.php?pg=list&category_id=18&start_from=1&show_foto_id=3491)
Marianna01
05.11.06,17:07
Dnes tých oslávencov je o čosi viac...
Marianna01 dnes sláviš svoje okrúhle narodeniy, a ja Ti chcem zaželať všetko najlepšie, hlavne zdravie, pokoj, pohodu, radosť a spokojnosť... V tomto uponáhľanom svete sú to dôležité devízy, hodné zlata... Ani jednu nevynímajúc, tak nech sa ti z nich ujde čo najviac!!! :)
Taktiež chcem všetko najlepšie popriať aj Zuziane, tiež veľa zdravia, šťastia, osobných i pracovných úspechov! :)
A aj keď ostatných, dnes oslavujúcich poraďákov nepoznám ani po písmenkách, nechcem ich obísť :), takže Jura, Hytat, romoc i maqa1 - aj Vám želám všetko naj-naj-naj, nech Vás zdravie neopúšťa a dobrá pohoda a šťastie tiež nie!!! ŽIVIÓ! :) :) :)

Dievčatá a chlapci, veľmi pekne, aj keď hodne oneskorene vám všetkým ďakujem. Dostala som sa k internetu až teraz - bola som oslavovať ;), takže až dnes som zistila, že ste na mňa nezabudli.
Veľmi, veľmi ste ma potešili, hreje ma pri srdiečku :):):):):):)
Viera123
09.11.06,19:55
Milá Janielka, všetko najlepšie k Tvojmu sviatku, nech sa Ti darí vo všetkom, do čoho sa pustíš, a samozrejme, nech ťa zdravie, šťastie a láska neopúšťa :). Taktiež všetko najlepšie prajem aj JaneS :):):).
Melnick
09.11.06,22:54
Zakukala Kukulienka,kukuk,kukuk,kukuk,že má sviatok Betulienka,kukuk,kukuk,kukuk.
Preto k Tvojmu sviatku Betka Ti prajeme všetko dobré a hlavne veľa,veľa zdravia.:)

http://www.gify.nou.cz/kv_ruze1_soubory/23.gif
Ivana Š
09.11.06,23:01
kukučka
09.11.06,23:18
Čo nemspíte, kukulienky? :D Je nám tu dobre, však?
Veľmi pekne vám ďakujem, že na mňa myslíte.
Viera123
10.11.06,06:51
V dnešnom meninovom kalendári je meno Tibor, nepoznáte niekoho :D :D :D ?
Ajobs, nepomôžeš mi? :p Ak by sa nááááhodou nositeľ tohto mena našiel - konkrétne napríklad Chobot:D:D:D, tak mu želám hojnosť zdravia, šťastia, lásky a veeeeľa veľa spriaznených duší, hlavne tu na Porade! :) :) :)
Jozef Mihál
10.11.06,18:54
Pripájam blahoželanie Bubike.
ondrejvla
10.11.06,20:06
Betuška a Tweety.

Veľa šťastia žienky milé,
ochotné vždy pomáhať,
veľa zdravia vinšujem Vám
veľa lásky chcem Vám priať!
Obe ste tu v núdzi zlatom,
viete rady rozdávať,
práve preto, práve za to
prišli sme dnes blahopriať,
pohár v ruke, sklo už cinklo,
víno iskrí plameňom,
lásku v duši, a mne prišlo
poslať pozdrav priateľom,
preto želám krásne rána, človečinou voňavé,
a denne stretávať tých, ktorí Vás obe ľúbia!
kukučka
10.11.06,21:01
Vlastička, slovko ďakujem tu asi nestačí, tu pasuje len pánboh zaplať. Som dojatá, ďakujem všetkým, mám vás rada. :)


... a pár adventných inšpirácií pre potešenie
Elena Navrátilová
11.11.06,07:29
http://www.gify.nou.cz/jm_m_t_soubory/tibor.gif

Ja by som teda s dovolením s oneskorením rada popriala k meninám Chobotovi, nech sa mu splní čo si praje, nech sa mu darí v zmysle potrieb, k tomu kopu toho čo potrebuje. :) Jeho príspevky si veeeľmi rada prečítam, ale to vie.:) Aj keď nemusia byť zrovna o blondínkach.:)
ikka8
11.11.06,08:16
Srdecne blahozelam k dnesnym 30. narodeninam svojmu sefovi Vratkovi. Prajem mu pevne zdravie, nervy a mnoho uspechov podnikatelskych a aj sukromnych.
S pozdravom Inka
Ivana Š
11.11.06,18:21
Martinom a Marošom k dnešným meninám všetko najlepšie!



http://www.gify.nou.cz/kvety1_soubory/3.gif
Ivana Š
11.11.06,19:16
Martinko, mohol si na bielom koni prísť aj k nám na dolniaky:):):)

http://www.gify.nou.cz/snehulak_soubory/11.gif
Elena Navrátilová
11.11.06,19:59
Martinko, mohol si na bielom koni prísť aj k nám na dolniaky:):):)

http://www.gify.nou.cz/snehulak_soubory/11.gif

Však ja Ti ho posielam Ivanka, na. Heš Martinko na dolniačiky a slniečko poď na horniačiky.:) :) :) :) :)
Marína
12.11.06,07:28
Všetko najlepšie k dnešným narodeninám prajem Zdenke(Zdeni), veľa lásky , zdravia a porozumenia. To isté platí aj pre ostatných, ktorý dnes oslavujú.
Manual
12.11.06,08:47
Zdenka pripájam sa ku gratulácii, prajem Ti veľa lásky, zdravie, šťastie a samozrejme aj "trošku" podnikateľských úspechov.
Pekný deň...:)
Zdeni
12.11.06,11:12
Ďakujem krásne všetkým za priania a posielam Vám veeeeelikánsku pusinku.
http://www.gify.nou.cz/laska1_soubory/39.gif
ondrejvla
12.11.06,11:16
Zdenke.

Šťastie je krehké ako sen,
možno ho rozbiť na kúsky vánkom
ale aj zlepiť do podoby človeka,
preto je láska odveká,
preto sa túžia ľudia zohriať slnkom
by zajtra bol krásnym opäť deň...
Drž v dlani slnce, hrej láskou,
objímaj šťastím život.
A ak v ňom zostane kúštik miesta
podaj ho v dlani priateľom.

Zdenka, želám Ti zdravia nadostač
nech žiari Ti z očí láska,
nech dôveruješ vždy len správnym ľuďom
sklamanie nech Ťa obchádza
a úspech nech Ti zvoní na dvere.
Za celú Poradu želám, aby si nikdy nemala čriepky zo snov.
Zdeni
12.11.06,11:31
Vlasti, ďakujem z celého srdca. Je to ozaj nádherné. Ešte raz veľká vďaka.:)
lenkak
12.11.06,13:37
Zdenka, dúfam, že sa ešte stretneme.
Prajem všetko najlepšie, hlavne veľa zdravia, toho vždy chýba.
ALDA
13.11.06,11:51
Všetko dobré, veľa zdravia želám Pukluš a Zuzana Puklušová-síce je to jedna osôbka, ale nevadí.:):):)
Elena Navrátilová
17.11.06,13:55
http://www.gify.nou.cz/jm_z_k_soubory/klaudie.gif

Dovoľujem si tu proste, gratulovať úprimne jednej blízke Klaudinke, pod nickom camelfly sa tu ukrýva, ale viem kto v tom nicku býva. Takže nech sa Ti splní všeeeetko čo si praješ, nech zlému je už koniec, nech si stále aj dušou krásna.;) Ten cmuk na záver si nechám na to "osobne" zlatenko si strašne dobrá, kto chce ten to pozná.
camelfly
17.11.06,16:05
http://www.gify.nou.cz/jm_z_k_soubory/klaudie.gif

Dovoľujem si tu proste, gratulovať úprimne jednej blízke Klaudinke, pod nickom camelfly sa tu ukrýva, ale viem kto v tom nicku býva. Takže nech sa Ti splní všeeeetko čo si praješ, nech zlému je už koniec, nech si stále aj dušou krásna.;) Ten cmuk na záver si nechám na to "osobne" zlatenko si strašne dobrá, kto chce ten to pozná.

babenky a chlapci, moc Vam dakujem, ste vsetci zlati
nie je nic krajsie ako ked vas potesia priatelia
este raz dakujem

dopisujem 19.11.2006: MOC VAM DAKUJEM
Elena Navrátilová
19.11.06,11:23
http://www.gify.nou.cz/kv_ruze1_soubory/85.gif

Betka, kukučka, prosím k Tvojmu menu prijmi ružičku červenú. K Tvojmu dnešnému sviatku posielam pusu sladkú, nech sa splní každý sen, nielen v Tvojho mena deň. Prajem zdravia toľko, aby ho bolo vždy hojno. Nech Ti srdiečko ďalej píše, nech sa to vždy dobre číta, aby si nebola z toho unavená. Preto úprimne bozkám Ťa na líce.:p Samozrejme gratulujem všetkým, čo dnes sviatok majú, nech si ho dnes vychutnajú.
katkaj
23.11.06,16:42
Až teraz som si všimla že moja takmer menovkyňa katarina.j má dnes okrúhle narodeniny :) Katka všetko len to najlepšie do života, hlavne veľa zdravia, lásky a pohody.
abel
24.11.06,13:41
Blahoželanie Katarínkam, Katkám, Kačenkám.
Keďže cez víkend som odrezaná od Porady, s láskou blahoželám všetkým Katarínkam k ich zajtrajším meninám.http://frontend.post.sk/email2/download.php/6fecab52e5a4e0549cf7851fb60716d9/356810166/1/image/gif/50315575/696d6167653030312e676966/image001.gif
katkaj
24.11.06,13:45
Blahoželanie Katarínkam, Katkám, Kačenkám.
Keďže cez víkend som odrezaná od Porady, s láskou blahoželám všetkým Katarínkam k ich zajtrajším meninám.http://frontend.post.sk/email2/download.php/6fecab52e5a4e0549cf7851fb60716d9/356810166/1/image/gif/50315575/696d6167653030312e676966/image001.gif

jeeeej to sa týka tuším aj mňa :D:D:D:D ďakujem za blahoželanie

A odkaz všetkým oslavujúcim a nielen Katarínkam - s pitím to netreba preháňať, bolesť hlavy je nepríjemná :D:D
katarina.j
25.11.06,13:23
V prvom rade dakujem velmi pekne KATKEJ za blahoželanie k okrúhlym narodeninám, dakujem aj Aňuške, Ivane Š, Manualu a Liduske.
Všetko najlepšie všetkým Katarínam, Katkám, Kačenkám, Katuškám - nech sa nám:) dobre darí v práci, láske, pomáha nám anjel strážny.veľa šťastia a porozumenia.
Beba
27.11.06,16:59
Všetkým Milanom,Milankom prejem všetko najlepšie, veľa,veľa zdravia,šťastia a pohody ako v rodine, tak i v práci.
Milan Benka
28.11.06,05:58
V mene všetkých menovcov ďakujem.
Melnick
03.12.06,19:14
severanka (http://www.porada.sk/member.php?u=9308), Marta3 (http://www.porada.sk/member.php?u=9851), Danka Kosibová (http://www.porada.sk/member.php?u=518) sú tie ,ktoré dnes oslavujú,preto milé oslávenkyne príjmite kytičku so želaním všetkého dobrého.

http://www.gify.nou.cz/kv_ruze1_soubory/164.gif
Jozef Mihál
04.12.06,16:49
Hoci až takto podvečer, blahoželám všetkých Barbarám a Barborám k ich dnešným meninám a to hlavne Barbare.
Simonab
04.12.06,17:07
Barbarka-CCCC-čka, pripájam sa k blahoželaniu a posielam Ti aspoň virtuálne kvietky. Prajem len to najlepšie čo si od života želáš a hlavne veľa zdravia. Básničku určite priložia tí zručnejší.
http://www.gify.nou.cz/kv_ruze2_soubory/104.gif
Elena Navrátilová
04.12.06,17:19
http://www.gify.nou.cz/jm_z_b_soubory/Barbora.gif

Barbarka, neviem či máš dneska mená, keďže podpis máš Anika, ale Ty vieš, že Ti môžem aj každý deň blahoželať, nakoľko máme k sebe blízko nastav mi dnes líčko, aby som Ti pusu sladkú, takú ako na obrázku vtisla na líčko.http://www.gify.nou.cz/laska1_soubory/39.gif
Marta3
04.12.06,19:01
Ďakujem všetkým za blahoželanie k včerajšiemu sviatku
Viera123
05.12.06,23:06
Milá sway, z dobrého to najlepšie, z veľkého to najväčšie, z pekného to najkrajšie, zo zlého to najmenšie.... a všetky ďalšie naj-naj-naj, vrátane zdravia, želá celá Porada! Živió!!!
O kvietky poprosím Maju :rolleyes:, ktorej vopred ďakujem!
Melnick
05.12.06,23:20
Ku gratulácii pripájam kytičku pre potešenie. Vierka chcela obdarovať modrými kvietkami , ale myslím ,že tieto potešia rovnako.:)

http://www.gify.nou.cz/kv_ruze2_soubory/105.gif
Melnick
06.12.06,00:15
Milá sway, z dobrého to najlepšie, z veľkého to najväčšie, z pekného to najkrajšie, zo zlého to najmenšie.... a všetky ďalšie naj-naj-naj, vrátane zdravia, želá celá Porada! Živió!!!
O kvietky poprosím Maju :rolleyes:, ktorej vopred ďakujem!

Rada som to pre sway a aj ostatných oslávencov mada (http://www.porada.sk/member.php?u=1635) Romana (http://www.porada.sk/member.php?u=288) urobila.
Pripájam sa k blahoželaniu.:)


http://www.gify.nou.cz/obr10_kytky_soubory/287.gif
sway
06.12.06,19:47
ľudkovia moji zlatí, mooooc moooc vďaka - mala som strašne, strašne zlý deň, až teraz som sem mohla nakuknúť....

a táto Vaša gratulácia mi ozaj priniesla úsmev na tváričku cez slzičku, veľká vďaka všetkým, teším moc že ste tu !!!!!!!!!!!!!

ďakújéééém:):):):):):):):):):):):):):),
katarina.j
06.12.06,20:17
Všetko najlepšie k dnešným narodeninám SWAY, hlavne veľa úspechov a dobrých rád /čo sú stále/ ti praje Katarina.j.Ozaj a dúfam, že aj Mikuláš už stihol zablúdiť a doniesť darčeky navyše.
ALDA
08.12.06,09:17
Sany a DADA dnes krásny sviatok máte. Všetko dobré, šťastie, zdravie, lásku zo srdca želám.

http://www.sirmi.ic.cz/kytka/8.gif
Stina
08.12.06,09:32
Pripájam sa ku gratulácii so želaním :
Všetko najlepšie!

Rok k roku pozvoľna sa radí, do stránok života zas nové riadky píše ... Na počesť toho, kto dnes sviatok slávi, zdvihnú sa k prípitku čaše! ...
Stina
08.12.06,09:33
Pripájam sa ku gratulácii so želaním :
Všetko najlepšie!

Rok k roku pozvoľna sa radí, do stránok života zas nové riadky píše ... Na počesť toho, kto dnes sviatok slávi, zdvihnú sa k prípitku čaše! ..
Sany
08.12.06,11:22
Veľmi pekne ďakujem za priania:) :)
abel
08.12.06,11:59
Milá naša Evička - MARÍNA. Pri pohľade do kalendára som si hneď spomenula na Teba, aj keď tie svoje meniny máš až na Štedrý deň. Ale tie tvoje poraďácke nie sú o nič menej významné a tak Ti k tvojim nickovým poraďáckym meninám želá zo srdiečka len to najlepšie, aby sme ťa tu naďalej stretávali a mohli sa tešiť z Tvojich kvalitných príspevkov.http://www.gify.nou.cz/kv_ruze1_soubory/27.gif
Marína
08.12.06,15:44
Elenka, veľmi milo si ma prekvapila. Veľmi pekne Tebe a ostatným poraďákom ďakujem za blahoželanie. Ste pozvané na prípitok.
Pri tejto príležitosti vysvetlím môj nick, ktorým som viacerým skomplikovala orientovať sa v mojom mene. Moja nebohá mamička sa volala Marína a ja som si ju svojim nickom chcela častejšie pripomínať netušiac, že tým viacerých dezorientujem. Takže pre ľahšiu orientáciu uvádzam ako svoj podpis Marína-Eva
ondrejvla
08.12.06,17:58
Evička k najkrajšiemu nicku blahoželám! Už som ti dávnejšie písala, prečo je najkrajší...tie isté spomienky.
Dávam sa aj ja pozvať na Poraďácke nickové meniny na pohár bieleho vínka s minerálkou.
lenkak
08.12.06,18:02
Marína-Evička
Máš krásne spomienky, tak si ich aj naďalej uchovávaj.
http://www.gify.nou.cz/srdce4_soubory/185.gif
Marína
08.12.06,18:42
Dievčatá moje, zo srdca vám ďakujem.
http://www.gify.nou.cz/srdce1_soubory/7.gif
Jozef Mihál
09.12.06,00:14
K dnešným narodeninám prajem všetko naj! Lucke - Luckasari, pusa letí do Košíc.
DanielaSL
09.12.06,12:19
Lucka pripájam sa k Jozefovi...všetko najlepšie k dnešnému sviatku.
ALDA
11.12.06,05:01
http://www.sirmi.ic.cz/kytka/32.gifPeťko-STRELEC, všetko najlepšie k narodeninám, veľa zdravia, šťastia, lásky, nech sa Ti splní všetko, čo si želáš.
ondrejvla
11.12.06,05:51
Peter želám Ti aby si mal každý deň krásny, rozjasnený slnkom
v očakávaní niečoho krásneho, tak ako je tento čas adventný -
v symbolike narodenia Spasiteľa, tak nech sa Tebe narodí každý deň nové šťastie. A keď ho budeš stretávať každé ráno, k životu to stačí.
Zo srdca želám splnenie všetkých snov.

http://www.gify.nou.cz/medved1_soubory/25.gif
DanielaSL
11.12.06,07:22
Peťo všetko najlepšie.....
betulka
11.12.06,07:41
:) Hoci mne tu priamo nikto neblahoželal, ďakujem ;)
STRELEC
11.12.06,08:19
Ďakujem za blahoželania! Poviem Vám - milé dámy, páni, že som bol tzeda úprimne prekvapený. Milo!!! V profile som len tak "cudne" dal svojho času len dátum (keby som bol mladší - dám aj rok). Nenapadla ma Richardova softvérova dôslednosť a Vaša všímavosť.
Ďakujem!!!
Deň je hneď krajší - aj keď žiaľ plne pracovný. Teda - asi!?

Richard to má fakt premakané(!!). Aj keď som rok zatajil, prišiel aj tak pozdravný mail aj z Porady. Ďakujem a k onej dôslednosti : http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif
Barbara
11.12.06,08:48
http://www.gify.nou.cz/jm_z_b_soubory/Barbora.gif

Barbarka, neviem či máš dneska mená, keďže podpis máš Anika, ale Ty vieš, že Ti môžem aj každý deň blahoželať, nakoľko máme k sebe blízko nastav mi dnes líčko, aby som Ti pusu sladkú, takú ako na obrázku vtisla na líčko.http://www.gify.nou.cz/laska1_soubory/39.gif

Milé kamošky moje, moc a moc sa Vám ospravedľňujem, ale len dneskaj som dostala echo, že ste mi gratulovali, veľmi ste ma dojali, že ste si na mňa spomenuli, keďže to meno je iba môj nick, ale tým viac ma to potešilo. Takže Vám veľmi pekne ďakujem a posielam Vám toto srdiečko

http://www.gify.nou.cz/srdce1_soubory/5.gif
Melnick
11.12.06,10:19
:) Hoci mne tu priamo nikto neblahoželal, ďakujem ;)

Tak táto kytička,je iba pre Teba ,betulka;)
http://www.gify.nou.cz/kvety1_soubory/6.gif
betulka
12.12.06,08:08
Tak táto kytička,je iba pre Teba ,betulka;)
http://www.gify.nou.cz/kvety1_soubory/6.gif


Ďakujem za krásnu kytičku :) , bola jediná ktorú som dostala....
Môj šéf mi k včerajším narodeninám "daroval" zrušenie dovolenky medzi Vianocami ...:mee: :mee: :mee:
Ivana Š
16.12.06,06:26
Halli
18.12.06,12:22
Ďakujem pekne, aj ja prajem mojim spoluoslavenkyniam Slavkam vela slniečka v duši :)
Jozef Mihál
31.12.06,08:24
Všetko naj!, Eviketa.
camelfly
31.12.06,08:39
Všetko naj!, Eviketa.
ja este pridam nieco pekne pre EVIKETU ;)

http://free.pages.at/meinegeschenke/gesch3.gif VSETKO NAJLEPSIE ;)
Anja111
31.12.06,09:10
Tiež pripájam srdečné blahoželanie
Zuzka
31.12.06,20:20
Evi - Eviketa, všetko najlepšie k Tvojim dnešným narodeninám. Zo srdca Ti prajem všetko najlepšie. :):):)

http://www.hanulka.cz/fotos/1334_t.gif http://www.hanulka.cz/fotos/645.gif
ondrejvla
04.01.07,20:58
Keď idú maturantky mestom... - vždy pri pohľade na Tvoj nick mi v ušiach znie táto melódia!
Milá naša Maturantka, želám Ti k dnešným narodeninám úžasný index zdravia, nech sú všetky body na tom najlepšom stupni, pri odpovediach na šťastie, lásku a úspech nech je vždy stupeň 1*
Nech si stále mladá, ako nick, ktorý používaš!
Muška
05.01.07,00:58
Johanka, Bionda

prajem Vám všetko najsamlepšie k dnešným meninám :)
rob999
05.01.07,19:40
Andy, zelam Ti k Tvojim dnesnym meninam vela vela stastia, zdravia, pochopenia a trpezlivosti s nasimi detmi a samozrejme so mnou. Dakujeme Ti za to ze Ta mame.
Zuzka
05.01.07,19:53
Všetko najlepšie Andy :)

http://www.hanulka.cz/fotos/1333_t.gif
Johanka
05.01.07,20:22
Johanka, Bionda

prajem Vám všetko najsamlepšie k dnešným meninám :)
Ďakujem :) .
ondrejvla
05.01.07,20:40
Všetkým Andrejkám krásny meninový večer, veľa zdravia, veľa lásky,
krásny úsmev, žiadne vrásky, bohatstvo majte stále v duši, tým sa všetko zlo sveta zruší, človek je bohatý sám sebou ak má v duši pokoj, má doma nebo!
Muška
13.01.07,22:24
Renatka /babenko/

všetko naj...naj...naj...

Určite Ti baby pricapia niečo pekné :)
liba2
14.01.07,06:47
http://www.hanulka.cz/fotos/1285.gif

Renatka/babenko, veselé narodeniny !
Manual
14.01.07,08:58
http://www.gify.nou.cz/fa16_vily2_soubory/62.gif
Renatka všetko dobré Ti prajem..
liba2
14.01.07,10:05
Otváram narodeninový darček od Janka/manual
http://www.gify.nou.cz/fa16_vily2_soubory/62.gif
ALDA
14.01.07,10:56
Renátka všetko najlepšie
http://www.sirmi.ic.cz/kytka/58.gif
DanielaSL
14.01.07,11:58
Reni pripájam sa ku gratulantom, všetko naj,naj,naj.....
lenkak
14.01.07,15:08
Renátka,
prajem všetko krásne, aby si bola zdravá a spokojná...
http://www.gify.nou.cz/trpytive2_soubory/q406.gif
Anja111
14.01.07,15:45
Pripájam sa ku gratulantom so želaním všetkého naj...
babenko1
14.01.07,18:01
Ďakujeeeeeem :)
Zuzka
15.01.07,07:08
Reni, prajem všetko najepšie ... :)

http://www.hanulka.cz/fotos/645.gif
Viera123
17.01.07,07:44
Bef, k Tvojim narodeninám želám (a iste aj celá Poraďácka obec) všetko najlepšie, hojnosť zdravia, šťastia, lásky, úspechov, trpezlivosti a nervov v tomto, pre Vás účtovníkov, ťažkom nadchádzajúcom období.:) :) :) Samozrejme všetko najlepšie patri aj dnešným ostatným oslávencom: Marike x, barbarovi a m.hladkej. :):):)
Anja111
17.01.07,07:58
Pripájam sa ku gratulantom
liba2
17.01.07,08:03
Tiež sa pripájam - všetko najlepšie !
http://sirmi.ic.cz/kytka/12.gif
abel
20.01.07,07:49
Dnes má narodeninky aj PETOVSAN, aj jej blahoželám a želám všetko NAJ...
http://www.gify.nou.cz/kv_ruze1_soubory/3.gif
Halli
24.01.07,09:28
A dnes má narodeninky aj moje slniečko Elenka Navratilová, vraj 17násť :eek: mi povedala. A ja som s ňou len volala, tak podľa hlasu to tak vyzeralo, ale keď som s ňou bola naposledy zdalo sa mi trošku viac ;) :D
Tak milá Elenka veľa zdravia ti prajem a viem, že keď ho budeš mať dosť budeš svoj optimizmus rozdávať všetkým navôkol ako tieto moje slniečka z kancelárie :)
Elena Navrátilová
24.01.07,09:46
A dnes má narodeninky aj moje slniečko Elenka Navratilová, vraj 17násť :eek: mi povedala. A ja som s ňou len volala, tak podľa hlasu to tak vyzeralo, ale keď som s ňou bola naposledy zdalo sa mi trošku viac ;) :D
Tak milá Elenka veľa zdravia ti prajem a viem, že keď ho budeš mať dosť budeš svoj optimizmus rozdávať všetkým navôkol ako tieto moje slniečka z kancelárie :)

Slávka kúp si okuliare alebo kontaktné šošovky, alebo lupu, ale zato že Ty dobre nevidíš ja nemôžem. :D ;) http://www.gify.nou.cz/r_oci_soubory/oc18.gifhttp://www.gify.nou.cz/r_oci_soubory/oc15.gifAle ako správna kamarátka posielam Ti na pomoc moje "náhradné". ;) Tak preto si sa ma pýtala, že koľkáte to mám, aby si si bola naistom, že mám 17-násť.:D Na najbližšom stretku, kým nebudeš vyzbrojená príslušnými okuliarmi sa Ti ani pred oči neukážem.:D
Halli
24.01.07,09:49
...to vieš už som Ťa dlho nevidela a tvoj hlas a nálada ma vždy vrati do tých krasných čias ;) ;) ;) keď aj ja som mala ...nááásť
Jozef Mihál
29.01.07,07:18
Ku krásnym "25" želám:

"Všetko naj pre lindsay".
lenkak
18.02.07,20:33
Vlastám prajem všetko najlepšie. Plno zdravia, štastia, rodinnej pohody.
http://www.beruska8.cz/kyticky/obrazek/55.gif
Melnick
18.02.07,22:38
Dovoľ mi Vlasti zaželať Ti, http://www.gify.nou.cz/kvety1_soubory/8.gif
aby sa Tvoje tajné sny
čoskoro stali skutočnosťou.
ondrejvla
19.02.07,17:34
Ďakujem všetkým za všetky Vlasty, nakrájala som tortu a naliala vínko do pohárov...za vinše Vaše želám všetkým NA ZDRAVIE !
Viera123
19.02.07,19:42
Ja chcem dnes zablahoželať hlavne McMarti - Ivetke, ktorá má dnes sviatok!
Želám hojnosť zdravia, lásky, pracovnej i osobnej pohody, nech Ti Ivet vychádza všetko, na čo siahneš a čo Tvoje oko dovidí! Živióóó!!!!
A aj keď mne neznáme nicky dnes tiež oslavujú svoj sviatok, blahoželanie samozrejme odovzdávam aj im: selina, miuka, adah, stela5, zeneta :) :) :) .
Viera123
26.09.07,22:20
Silvia, k dnešným narodeninám želám všetko najlepšie, šťastie, lásku, úspech, radosť, a nad všetkým nech tróni dostatok zdravia!:)
liba2
27.09.07,06:09
http://www.gif.webzdarma.cz/kytka/104.gif

Silvinka, želám ti krásne narodeniny, veľa šťastia a zdravia a splnenie tvojich osobných túžob...
Hlinkovx
27.09.07,07:42
Ďakujem Vám veľmi pekne za pekné blahoželania..
veľmi ste ma potešili ... dakujem
Melnick
10.10.07,21:00
Krásne narodeniny Zuzanka - raya1
http://www.beruska8.cz/kyticky/vevaze/9.gif
Želám Ti ,aby sa Ti splnili aj najtajnejšie sny .:)
raya1
11.10.07,06:24
Krásne narodeniny Zuzanka - raya1
http://www.beruska8.cz/kyticky/vevaze/9.gif
Želám Ti ,aby sa Ti splnili aj najtajnejšie sny .:)

Majka, aj ostatné dievčatá ďakujem Vám - potešili ste ma !
Tie najtajnejšie sny - želám si aby sa mi splnili, ale hlavne budem o to prosiť - po dnešnom ráne.
Ešte raz Vám ďakujem !
Zuzana
Melnick
10.12.07,22:23
Prepáčte , že začnem tak netradične. Ja som sa tak vyľakala pri pohľade na to,že dnes má narodeniny Peter- Strelec a nikde som nenašla gratulácie, že som prehrabávala všetky "gratulačné " témy. No potom som pozrela na hodiny a zistila som,že som sa prehupla do druhého dňa a som vlastne prvá v rade gratulantov.:)

Preto mi milý Peter dovoľ zaželať Ti
zdravie, lásku, šťastie,
a popri týchto želaniach chcem popriať nám všetkým,
aby sa nikdy nevyčerpala zásobáreň Tvojich skvelých rád,
ktoré tu na porade od Teba dostávame.

http://www.beruska8.cz/jidloapiti/dorty/47.gif http://www.beruska8.cz/jidloapiti/piti/56.gif
Marína
11.12.07,05:33
Peter, prajem, aby si Ťa zdravie, šťastie a láska našli každý deň.
VladoaKatka
13.02.08,05:28
Stina
29.02.08,04:31
Dnes Vám (dnešným oslávancom : večernica (52), belur (24) ) , ktorý asi oslavujete narodeniny len každý štvrtý rok, prajem :


Veľa zdravia, šťastia veľa,
všetko, čo si srdce želá.
Veľa lásky, spokojnosti
v celej ďalšej budúcnosti.

:---:):---
Eulalia
29.02.08,04:42
http://delfinek88.webovastranka.cz/image/?imageid=8643&imagenameid=14.gif
Mať možnosť oslavovať narodeniny len raz za 4 roky nie je žiadna výhra. Želám Vám preto 4-násobne viac zdravia, šťastia, lásky a spokojnosti.
A poriadne to roztočte, raz za 4 roky - tak nech to stojí zato:);)
mgm
29.02.08,07:03
DanielaSL
29.02.08,07:13
A ja prajem konkrétne poraďáčke - večernici k jej dnešnému sviatku všetko najlepšie.

Anka veľa zdravia, šťastia a pohody....


http://www.beruska8.cz/kyticky/kyticky/80.gif
Barbara
29.02.08,09:45
Aj ja želám všem oslávecom len to najjj....
http://www.gify.nou.cz/kvety1_soubory/9.gif
a dovolte mi 1 poznámku
ja si myslím, že to je práveže veľká výhra,;)mať narodeniny len každý 4. rok, lebo kým my stárneme každý rok, tak oni len 1x za 4 roky:D;):--- a to je podľa mňa velikánská výhra:D:D:D
večernica
01.03.08,07:41
ďakujem všetkým za blahoželania veľmi som sa potešila
Melnick
09.09.08,17:45
Dnes oslavuje narodeniny aj náš priateľ "imino".
Klub CCCC mu želá všetko najlepšie, veľa úspechov a radosti z jeho rodinky.
Krásne narodeniny.

http://www.beruska8.cz/kyticky/vevaze1/7.gif
Viera123
21.09.08,05:43
Milá Ivka (Ivana Š), k Tvojim narodeninám želáme všetko najlepšie, hojnosť zdravia, šťastia, pokoja a lásky. Nech sa Ti darí v osobnom i pracovnom živote, a tiež želáme splnenie všetkých Tvojich tajných snov a prianí (veríme, že sú reálne :D )
Melnick
20.11.08,18:22
sway
20.11.08,18:35
mimotemy Dievčatá, dostala som mailom niečo, o čo sa nedá nepodeliť. Na mňa to teda sadlo...

Už jste se někdy zadívali na druhé lidi stejného věku s tím divným
pocitem: "Snad nevypadám tak staře?!?" Jestli ano, tak tenhle se vám bude určitě líbit!

Seděla jsem v čekárně svého nového zubaře a prohlížela si to tam.
Zahlédla jsem i diplom, který uváděl celé jméno svého majitele.
Najednou jsem si vzpomněla - vysoký, hezký, tmavovlasý kluk stejného jména
se mnou chodil na gympl - už je to nějakých 40 let.
Že by to byl tentýž chlapík, na kterého jsem tehdy měla tajný zálusk?
Když jsem ho však uviděla, rychle jsem podobné myšlenky zahodila. Tento
téměř plešatý, prošedivělý muž s vrásčitým obličejem, ten byl příliš starý,
než aby mohl tehdy být mým spolužákem. Nebo - že by???
Poté, co mi prohlédl zuby, jsem se ho zeptala, jestli nechodil na gymnázium
Klementa Gottwalda.
"Ano. Ano, chodil jsem tam. Byl jsem jedním z nejlepších," zapýřil se.
"A kdy jste maturoval?" zeptala jsem se.
Odpověděl: "V šedesátém šestém. Proč se ptáte?"
"Tak to jste byl v mé třídě!" Prohlásila jsem nadšeně.
Pozorně si mě začal prohlížet. A pak se ten hnusný, starý, vrásčitý chlap
zeptal: "A co jste učila?"

No nádherné, krásne !!! PRAVDA - celé jak to je :D:D:D:D
si to tlačím... idem na stretávku zo ZDŠ po 30- tich rokoch... som zvedavá koho spoznám a či niekto mňa spozná ...

bohové !!!!!!!!!!!!!!:):):)
Melnick
20.11.08,22:06
Dav
21.11.08,04:15
A sway nám zrušila narodeninovú párty. :mee::mee::mee:
Ne:mee::mee::mee:http://www.hoxa.hu/pic/kepeslapok/0000110939.jpg všetko najlepšie, oslávenci, párty pokračuje...:)
Zitulda
21.11.08,07:02
Zitulda
07.01.09,02:03
Marči a dubničan, k dnešným Vašim narodeninám prichádzam zaželať obom Vám.
Kyticu ruží v tento deň,darujem obomVám zo srdca len
A už iba jedno prianie v srdci mám, všetko najlepšie Vám k narodeninám
http://i219.photobucket.com/albums/cc166/recado/glimboo/flores/0466.jpg
marči
07.01.09,12:21
Ďakujem vám, krásne !
Zitulda
10.01.09,09:15
Poraďáci, kamaráti, kamarátky
Valika,panklasik,june,jamacko a stanca -
Vám všetkým kto slávite dnes narodeniny. prijmite od nás toto prianie:
http://i289.photobucket.com/albums/ll233/obraznicek/prani_narozeniny/nar0020.gif
Zitulda
11.01.09,18:41
Dnes blahoželáme ďaľším poraďákom,ktorí slávia svoj narodeninový deň.
Ľudka M,krístínka,Zuzana s,banetka,Švecka,katkajendra,VeronikaGabrialová
a Fazo
http://image026.mylivepage.com/chunk26/463421/427/animovan%C3%A9%20p%C5%99%C3%A1n%C3%AD%20k%20naroze nin%C3%A1m%2005.gif (http://image026.mylivepage.com/chunk26/463421/427/animovan%C3%A9%20p%C5%99%C3%A1n%C3%AD%20k%20naroze nin%C3%A1m%2005.gif)
Marianna01
13.01.09,10:39
Blahoželám k narodeninám dnešným oslávencom:
majka10 (http://www.porada.sk/member.php?u=7530) gonad (http://www.porada.sk/member.php?u=6486) katarina131 (http://www.porada.sk/member.php?u=42902) areiv (http://www.porada.sk/member.php?u=9024) zlatas (http://www.porada.sk/member.php?u=47430)

a osobitne RICIJ - k okrúhlym tridsiatim narodeninám.

Všetko najlepšie, hlavne veľa lásky, porozumenia a priateľstva.
Melnick
14.01.09,12:50
JankaO - prajem Ti krásny narodeninový deň.


http://www.hoxa.hu/pic/kepeslapok/0000092763.jpg
Zitulda
14.01.09,16:27
Milí poraďácky kámoši Vám všetkým, ktorí dnes slávite svoje narodeniny, Vám prajeme všetci ostatní, čodnes narodeniny nemáme, Veľa zdravia, šťastia a všetkého dobrého nadostač a zlé nech Vás obchádza.
JankaO (http://www.porada.sk/member.php?u=123), Jarka C. (http://www.porada.sk/member.php?u=9675), pikik (http://www.porada.sk/member.php?u=7995), Kobich (http://www.porada.sk/member.php?u=64164) , STANOŠ (http://www.porada.sk/member.php?u=16197) , Olgika (http://www.porada.sk/member.php?u=46411) , babenko1 (http://www.porada.sk/member.php?u=1281) , orsi (http://www.porada.sk/member.php?u=3592) , petka2284 (http://www.porada.sk/member.php?u=59464)
http://www.zwani.com/graphics/happy_birthday/images/byfd.gif
JankaO
14.01.09,16:51
Za všetkých a hlavne za seba, moc ďakujem. :)
Tweety
17.01.09,07:36
Všetkým dnešným oslávencom: barbar, m.hladka , bef, Marika x Katarina.Zúbeková ,prajem všetko len to najlepšie, najkrajšie, veľa šťastia na každom kroku, veľa zdravia na každý deň, nech sa vám splní všetko, po čom duša prahne.http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/rose/ros059.gif
Dav
17.01.09,07:37
M. Hladká - všetko najlepšie :) http://www.hoxa.hu/pic/kepeslapok/0000104192.jpg
jozka56
17.01.09,08:20
Dnešným oslávencom všetko dobré prajemhttp://www.flowersfinder.com.au/images/product/2/RF0059.jpg
Lenka1979
17.01.09,08:23
...tiež sa pripájam k dnešným oslávencom a prajem všetko len to naj.....


http://i107.photobucket.com/albums/m282/pure100/obrazky/ps010.jpg


Lenka:)
Melnick
17.01.09,08:30
m.hladkej a ostatným oslávencom všetko dobré.:)


http://www.hoxa.hu/pic/kepeslapok/0000092763.jpg
m.hladka
17.01.09,16:16
Ďakujem veľmi pekne všetkým, m.hladka
Tweety
17.01.09,16:25
Ďakujem veľmi pekne všetkým, m.hladka
Krásne oslavy, živjo!!!!:):):)
Melnick
17.01.09,16:29
Krásne oslavy, živjo!!!!:):):)

Majka, myslím,že jedno Pif-Paf by bodlo. Hneď by sa nám lepšie pracovalo.:)
Jedno prikladám - dúfam, že ho Martuška otvorí. :D



:mee::mee::mee: nejde mi prilepiť obrázok.
m.hladka
17.01.09,16:32
Ďakujem, ale ja nikdy neoslavujem svoje narodeniny. Má to jednu výhodu, že vlastne ani nevnímam koľko mám rokov. Ale teraz rátam, hm, no to teda je už dosť, zaslúžim si šampanské. Tak všetkým nazdravie.
DanielaSL
17.01.09,17:01
Mne sa zdá, že táto téma je dosť zmrníkovaná a možno ani podaktorí oslávenci si nevšimli , že sa im tu gratulovalo. Som za to, aby sa každému , kto má sviatok a chceme mu zagratulovať založila samostatná téma. Kto je za?;)
bef
17.01.09,21:24
Ďakujem za milé prianie a zároveň aj ja prajem ostatným dnešným oslávencom všetko len to naj, naj, naj

Bef
katusskak
06.02.09,10:45
aj ja :)
MarcelkaT
06.02.09,11:08
Dnes oslavujú Doroty, Dorky, Dorotky,........ takže všetko najlepšie.
Dav
10.02.09,04:12
Durisovad - prajem všetko najlepšie :) http://www.hoxa.hu/pic/kepeslapok/0000109702.jpg
Stina
10.02.09,04:32
Durisovad

Dnes je Tvoj veľký deň, a tak ho skvelo osláv.
Raduj sa, bav sa, tancuj, blázni sa!
Je skvelé poznať človeka ako Ty, prajem Ti všetko najlepšie! .
:):---:):---:)
Anja111
10.02.09,05:01
Pripájam srdečné blahoželanie
drobeceva
10.02.09,05:32
Dnešným Gabrielám, Gabikám, všetkým dnešným oslávencom /mimochodom, dnes je deň, keď aj my s manželom oslavujeme 30. výročie sobáša/, prajem všetko len to najlepšie, najkrajšie, hodne zdravia, šťasia, lásky.
jozka56
10.02.09,13:48
Durisovad prajem Ti pekný narodeninový deňhttp://www.darujkvet.sk/img/kvety.jpg
ALDA
10.02.09,20:11
http://www.klivia.com/sub/klivia.com/images/stories/klivia/okrasne/balkonove/surfiniefiacerv1.jpgDurisovad-Dáška máš rada záhradku, tak Ti k narodeninám posielam tieto kvietky a želám všetko najlepšie.
durisovad
10.02.09,20:15
Velmi pekne dakujem za vinse, zahradku mam naozaj rada a uz sa tesim, kedy sa budem moct hrabkat v zemi. My tu ale mame vsetko pod snehom a naviac ja mam plnu hlavu OMEGY, ktora mi zatial ide ako v lete na sankach.
lenkak
10.02.09,21:10
drobeceva
11.02.09,05:50
Všetkým dnešným oslávencom srdečne blahoželám
http://img2.atlas.sk/images/pohladnice/resized/1341.jpg
Zitulda
13.02.09,09:08
Melnick
16.02.09,01:05
Milá Anka - ANNAP , k Tvojim 17. narodeninám Ti prajem veľa zdravia, lásky, úspechov a peňazí.:):):)
A keby nám to pos.anci nepokazili, tak sme to mohli osláviť aj na stretku.:)
http://www.beruska8.cz/kyticky/vevaze1/6.gif
Zitulda
16.02.09,06:18
Zitulda
17.02.09,09:59
drobeceva
17.02.09,10:19
Dnešným oslávencom všetko naj.......






http://www.post.sk/pohladnice/pic/narodky02.jpg
Zitulda
19.02.09,10:35
Zitulda
20.02.09,08:21
Všetkým dnešným oslávencom
MiV (http://www.porada.sk/member.php?u=1548), peter11 (http://www.porada.sk/member.php?u=1683), torven (http://www.porada.sk/member.php?u=3404), Sheila.chosen (http://www.porada.sk/member.php?u=27670), peteru (http://www.porada.sk/member.php?u=3715) (66), jamis (http://www.porada.sk/member.php?u=18752) (56), slimak (http://www.porada.sk/member.php?u=6801) (31), montina (http://www.porada.sk/member.php?u=2381) (28) želám.
Nech Vám slza nezavadzia,nech srdce nespúta žial,
nech Vám ústa zdobí úsmev a nespoznáte chvíle krušné.
http://www.zwani.com/graphics/happy_birthday/images/bxx.gif
drobeceva
27.03.09,05:22
Všetkým Alenkám a narodeninovým oslávencom prajem hodne zdravia, šťastia, mnoho pracovných a osobných úspechov,...



http://i219.photobucket.com/albums/cc166/recado/glimboo/flores/0385.gif
Zitulda
02.04.09,08:14
Zitulda
04.04.09,15:21
mzdarka renca
06.04.09,03:15
Želám všetko najlepšie dnešným oslávencom
atka4, DanielaSĽ, Nataly, laguna (28), mery25 (25), MRirka (24)
mzdarka renca
08.04.09,09:10
Lubaba, Peto7 (38), Fizzo (37), marek548 (16)

Všetko najlepšie k Vašim narodeninám, nech je Váš život len prechádzkou ružovou záhradou :)
ondrejvla
08.04.09,20:57
Lubaba, Peto7 (38), Fizzo (37), marek548 (16)

Všetko najlepšie k Vašim narodeninám, nech je Váš život len prechádzkou ružovou záhradou :)

Aj ja blahoželám, aj môjmu vnúčikovi, Marekovi548 ( len kde na to číslo prišiel?...)
mzdarka renca
09.04.09,06:54
Ivet T. (48), ludmilka (25)

Všetko len to naj dnešným oslávencom:)
mzdarka renca
10.04.09,12:30
silviča, brus (57), erika b (52), milan38 (42), rems (39), Harleyka (35), Tetajaja (31)

Všetko najlepšie k Vašim dnešným Veľkonočným narodeninám

Všetko najlepšie k meninám všetkým IGOROM
mzdarka renca
11.04.09,10:07
Alexander (57), valientova (49), ELBANDEE (33), judyt (31), terinka1 (23)

Všetko najlepšie .....
lenkak
12.04.09,19:20
Všetko najlepšie

Gratulujeme k dnešným narodeninám http://www.porada.sk/images/misc/birthday.gif (http://www.porada.sk/calendar.php?do=getday&day=2009-04-12&sb=1) SimArt (http://www.porada.sk/member.php?u=3744), dana181 (http://www.porada.sk/member.php?u=5837), sophie (http://www.porada.sk/member.php?u=8413), stano12 (http://www.porada.sk/member.php?u=9461) (56), KatkaS. (http://www.porada.sk/member.php?u=4187) (37), stahus (http://www.porada.sk/member.php?u=4301) (25)

Danka
prajeme hlavne veľa zdravia, rodinnú pohodu, a Marek s Lukáškom nech robia len radosť.
Martinko posiela božtek.
http://www.gify.nou.cz/kvety1_soubory/32.gif
Lenka
Zitulda
13.04.09,13:09
jelineksk (http://www.porada.sk/member.php?u=1501), JTOMA (http://www.porada.sk/member.php?u=3499), Ozabalova (http://www.porada.sk/member.php?u=81679) (54), fajnovka (http://www.porada.sk/member.php?u=11967) (41)
Dovoľte mi k Vašim dnešným narodeninám zaželať Vám všetko najlepšie a ...
Nech je Váš život ako násobilka,
ktorá násobí radosť, delí starosť,
umocňuje lásku, odmocňuje nenávisť
a všetko dobré dohromady spočíta.

http://www.hanulka.cz/fotos/002500/000519.jpg
Zitulda
23.04.09,10:52
SOMABR (http://www.porada.sk/member.php?u=2791), bwanapeter (http://www.porada.sk/member.php?u=3659), giobsd (http://www.porada.sk/member.php?u=47125), luga.bb (http://www.porada.sk/member.php?u=17621) (60), Pavukova Eva (http://www.porada.sk/member.php?u=5275) (48), Vitka (http://www.porada.sk/member.php?u=5281) (48), Laurie (http://www.porada.sk/member.php?u=721) (38), Monika (http://www.porada.sk/member.php?u=108) (32), katka775 (http://www.porada.sk/member.php?u=478) (32), zuzana (http://www.porada.sk/member.php?u=14) (29), Didia (http://www.porada.sk/member.php?u=406) (27), Zuzana22 (http://www.porada.sk/member.php?u=1254) (27), Michaela Kocanová (http://www.porada.sk/member.php?u=34868) (24)
Milí dnešní oslávenci
Všetkým Vám pri príležitosti Vašich narodenín úprimne želám všetko najlepšie, čo si môžte priať, e čo Vám život môže dať, no ešte k tomu celý tento rok aspoň 24 hodín šťastia prajem.


http://media.bigoo.ws/content/13/287613/Congratulations-Red-Roses.gif (http://www.bigoo.ws/code/preview/287613.htm)
alla66
23.04.09,22:45
Kristina27, sebikovic, buchač, uzivatel2 (49), All (48), pozit (40), Rencsa (31), wata (22)

Nech je vo Vašom živote veľa slnečných dní a toľko lásky, koľko vládzete uniesť a tiež opätovať. Aby vaši priatelia stáli vždy pri vás, aby Vám vaše rozhodnutia prinášali úspech a aby úspech posilnil len vaše dobré vlastnosti. K tomu všetkemu vám zároveň prajem veľa energie, abyste vládali byť šťastní.http://i717.photobucket.com/albums/ww179/BelindaHales/colorfulroses-2-11.jpg
tutiola
25.04.09,10:44
http://i131.photobucket.com/albums/p314/shipka45/celebration/077bcb77.gif?t=1183547658

Čas opäť nezabudol pripísať ďalší rok …
Zastavil sa v kalendári,
vpísal sa do spomienok.
Zlatým písmom vpísal lásky,
namaľoval prvé vrásky.
Tak ukladal nenávratne
chvíle šťastné i tie všedné …
Dnes oslavovať chceme zas,
veď to nebol premárnený čas.
Do ďalších rokov len radosť a spokojnosť
veľa šťastia, zdravia, lásky dosť.
http://shipka45.webgarden.cz/smiley/10.gifhttp://shipka45.webgarden.cz/smiley/10.gifhttp://shipka45.webgarden.cz/smiley/10.gif
alla66
26.04.09,07:59
Prajem Vám všetko po čom vaše srdce túži ,prajem vám lásku, to puto, čo spája ľudi. Prajem vám priateľov, čo dokážu pre vás žiť, prajem vám milovať a milovaní byť.

Všetko najlepšie k dnešným narodeninám
KON-EKON, alena hudeková, Arexons, Tarif (53), tapto (50), valeriam (45), rizko (44), desert rose (33), Libka (31), akynka (20)http://www.celysvet.cz/smile-kod?c=118
http://i235.photobucket.com/albums/ee320/jackieelkins/birthday/Happy_BDAY_Rose_Glitter.jpg
tutiola
26.04.09,09:47
terezamaria
26.04.09,18:18
http://img2.atlas.sk/images/pohladnice/resized/4975.jpg

všetko dobré dnešným oslávencom, hlavne veľa zdravíčka a šťastíčka
terezamaria
26.04.09,18:21
http://img2.atlas.sk/images/pohladnice/resized/22213.jpg

ešte aj kúsok prírody k Vaším narodeninám, aby Vám bolo tak krásne, aké krásne sú tieto kvetinky
alla66
26.04.09,21:02
Stina
27.04.09,03:19
Našim narodeninovým oslávencom :D :
Hľa nastal deň, v ktorý svoje narodenie sláviš.
Nuž teda, prajeme Ti úsmev štastia denne žiariaci na Tvojej tvári,
k tomu lásku vernú, ktorá príjemne pri srdiečku hreje
a nech sa každý deň to krásne slniečko v Tebe smeje. ...

Našim oslávencom, čo dnes mena majú :D :
Veľa šťastia , Jaroslav, nezostaň dnes bez osláv.
Veľa lásky , milý Jarko, nech sa chváli ďalšou čiarkou.
Veľa zdravia , milý Jaro , deň vítaj vždy s jasnou tvárou.
alla66
27.04.09,21:20
http://gifzona.com/i/dr/017.gif

Cora, IOB, Jindro (58), lacko281 (34)

http://gifzona.com/i/flower/001.gif Nech je Váš život vždy plný dobrých ľudí,
nech Vás ráno láska budí.
Nech je s vami ten koho ľúbite.
Prajem Vám, nech sa vám splní všetko po čom túžite.
Všetko naj!
VladoaKatka
28.04.09,11:42
Popri všetkých narodeninových oslávencoch blahoželám a pozdravujem všetky poraďácke

JARMILA, Jarky, Jarmilky, Jarušky ....

http://www.hoxa.hu/pic/kepeslapok/0000095117.jpg
terezamaria
28.04.09,18:01
http://img2.atlas.sk/images/pohladnice/resized/1339.jpg

všetko len to najlepšie dnešným oslávencom, veľa pevného zdravia
alla66
28.04.09,21:06
Všetko najlepšie k narodeninám

Janulka30, horsky.milan, lalika (38), alpland (33), skjerry (27)


http://krassota.com/i/cvet/04.gif Predtým ako pôjdem spať,
chcem Vám šťastie zaželať,
nech prebudíte sa z ružových snov,
do ešte krajších lepších dňov..
Jara
29.04.09,05:11
Aj na tejto stránke chcem všetkým poďakovať za úprimné blahoželania. Všetkým Vám prajem tiež len to najlepšie.
rodina1
29.04.09,05:17
Aj ja chcem poďakovať za krásne blahoželanie k meninám

http://i33.tinypic.com/al4v1d.gifhttp://i35.tinypic.com/295bayr.gif

Jarmila
terezamaria
29.04.09,13:25
http://img2.atlas.sk/images/pohladnice/resized/12193.jpg

dnešným oslávencom blahoželám a prajem veľa radosti zo života a hlavne veľa zdravia
alla66
30.04.09,20:55
http://sirmi.ic.cz/mix/66.gif
Dnešní oslávenci

Herald, horvath, Dav, Vízy Jozef (53), Engika (26), kassiopea (24), daniela-4 (24)


Želanie písané za mesačnej noci,aby ju cítili vaše krásne oči, aby vaše oči mohli kľudne spať, musím vám zablahoželať!!!!!

http://sirmi.ic.cz/kytka/112.gif

Kyticu ruží v tento krásny deň, darujem Vám zo srdca len.
A už iba jedno prianie v srdci mám, všetko najlepšie k narodeninám.