wlado58
23.07.10,16:44
dobry

mam vlastnú internetovú stránku, a chcel by som na nej umiestniť reklamu za určitý poplatok,,, čo potrebujem??? nejakú živnosť, alebo čo??

v budúcnosti tam možno zriadim aj e-shop.

ďakujem za odpoveď
profesional
23.07.10,19:22
volna zivnost - reklamne sluzby
wlado58
26.07.10,07:10
diky
misisko
27.07.10,10:11
plus volna zivnost maloobchod ked chces eshop
Trueno
29.07.10,10:47
mozes napr. umiestnit aukro banner na svoju stranku a ked sa cez to registruju ludia, tak ti idu peniaze... http://aukro.sk/ap/?gclid=CNuNvtPUkKMCFdYq3wodKDA-pA
wlado58
01.08.10,08:59
diky za info
dragan.michal
02.08.10,08:16
možnosti ako na reklame zarobiť je viac. Otázne je čo, je to za web stránka. Ak tam ideš ponúkať svoje výrobky alebo služby, tak by som tam reklamu vôbec nedával. A ked pise ze planujes aj eshop tak tipujem, ze teraz ta web stranka bude ako predpriva na eshop. A tam by som urcite cudziu reklamu nedaval
Trueno
02.08.10,08:35
preco nedat reklamu ? Priklad: predavas oblecenie pre mladych ludi 15-30 rokov, preco si tam nedat reklamu na hociaky server co informuje o akciach, podujatiach? on ti biznis nezobere..
dragan.michal
02.08.10,08:53
ale určite by som si tam nedával affil od aukra, adsense a podobne,
msviki
02.08.10,10:46
wlado58 sa pyta ako zarobit na webe. a michal mu odpovie co by on nerobil. No ale wlado predpokladam nevie vobec co ma robit, ... tak by mohol michal aj doplnit co by poradil. vsak? na to tu je porada, aby ludia poradili a nie hovorili co by kto nerobil.
peace ;o)
misomiso
02.08.10,11:08
volna zivnost - reklamne sluzby

Ak chce nejake forma prilezitostne fakturovat za umiestnenie banneru na jej stranke, tak musi mat bezpodmienecne zivnost na reklamne sluzby? Ved ked firma prenajima vlastny priestor tak tiez nemusi mat zivnost na realitne sluzby.
dragan.michal
02.08.10,12:13
pre msviki,
preto som sa pýtal čo to ide byť za webstránka. Je predsa hovadina ak tam bude ponúkať svoje produkty alebo služby aby tam mal cudziu reklamu. No nie? Koľko firiem si na svoj web dá AdSense kde sa pomocou kľúčových slov zobrazujú reklamy konkurencie. A koľko % zákazníkov klikne na reklamu a dostane sa tak na web konkurencie???
msviki
02.08.10,15:00
michal, mne tu pisat nemusis. profesional a Trueno poradili ako vedeli. Na koho strane si michal? na strane poradakov, ktorí sa tu snazia poradit, alebo ... , pretoze sa mi zda, ze iba tvoj nazor plati a ak s tebou nesuhlasi tak oznacis prispevok za neuzitocny, alebo proste vyvratis niekoho nazor. Nech si wlado58 vyberie. Preto tu zadal temu. Da sa poradit aj bez naroku na honorar. peace!
Piccotto3
02.08.10,15:09
Wlado,ak budes predavat nieco na stranke,tak nedavaj tam reklamu na aukro,lebo to je tvoja konkurencia,radsej ak mozes tak reklama na knihy,alebo info,porovnavac cien a nieco podobne.