peter9998
24.07.10,09:13
zdravim,
chcem sa spytat ako si hladate zamestnancov? ci cez inzeraty, pracovne stranky na nete, urady prace pripadne vyuzivate vyhladavanie v zivotopisoch - nieco taketo http://firmy.monster.sk/naborove-produkty/vyhladavanie-zivotopisov.aspx je mi jasne ze je kriza a zaujemcov je vela a vsade ale ako najst tych najlepsich bez toho aby mi prislo xyz ziadosti ktore ani scasti nesplnaju moje poziadavky...
dragan.michal
24.07.10,07:29
záleží na koľko si cenníš nových zamestnancov. Môžeš využiť:
1. bezplatné pracovné portály, kde pridáš ponuku a máš pokoj.
2. využiť platené weby ako napríklad profesia.sk
Ani v jednom prípade sa nevyhneš tomu, že Ti prídu zivotopisy a ziadosti, ktoré su daleko od Tvojich predstav.

Alebo vyuzijes drahsiu moznost a das to na starosti nejakej personalke, napriklad grafton. Personalke zaplatis az za hotoveho cloveka, ktoreho personalka preveri (ci ovlada to co ma v zivotopise, atd..) a Ty zaplatis az vtedy ked ho najdu. Navyse niektore personalke maju rozne akcie ako napriklad, ze platis az vtedy ked u teba vydrzi dlhsie ako skusobna doba.
ludmilla
24.07.10,07:39
My vyhladávame cez Profesia.sk, médiá rozhlas a denníky. Nevyhneme sa však životopisom, ale zaviedli sme skúšobný deň. Adept, ktorý chce u nás pracovať a my máme tiež o neho záujem príde v dohodnutý deň a odpracuje 1 deň (8 hod.) s našimi pracovníkmi, má to dve výhody: on sám si vyskúša prostredie a prácu v praxi a my tiež potom po pohovore so zamestnancami vyhodnotíme jeho záujem o prácu.
profesional
24.07.10,08:15
zdravim,
chcem sa spytat ako si hladate zamestnancov? ci cez inzeraty, pracovne stranky na nete, urady prace pripadne vyuzivate vyhladavanie v zivotopisoch - nieco taketo http://firmy.monster.sk/naborove-produkty/vyhladavanie-zivotopisov.aspx je mi jasne ze je kriza a zaujemcov je vela a vsade ale ako najst tych najlepsich bez toho aby mi prislo xyz ziadosti ktore ani scasti nesplnaju moje poziadavky...

Preco mam taky pocit ze si touto temou urobil reklamu na svoj vlastny web? Nabuduce uved aspon zo 2 este aj konkurencne, ako uz spomenuta profesia. Ale si sikovny. Dokazal si to zabalit tak ze ti na to mnoho ludi skocilo a pozrelo si tvoj web.
padro
24.07.10,09:31
profesional v tomto pripade suhlasim :) ,.... az sa cudujem ze niekto na to "skoci"
jar88
24.07.10,10:13
profesional v tomto pripade suhlasim :) ,.... az sa cudujem ze niekto na to "skoci"
Zatiaľ 47 videní (skočení) a jedno z nich je tvoje.:D
Dúfam že mu nezávidíš tu jeho šikovnosť:cool:
padro
24.07.10,11:31
lol, jar co tu taras zase...