babicka1
24.07.10,15:22
dobrý den mám problém s emeilovou adresou ked chcem odoslat nejaký súbor trebars obrázky nejde mi ich načítat a nepošle mi ich ,alebo mi chodia správy čo sú nečitatelné ale nie všetky teraz som posielala z profesie životopis na prácu a na post mi prišiel meil čo som posielala na tú prácu,ale v prílohe čo mal byt životopis a ponuka sa objavilo iba error tak neviem či to príde na uvenú adresu správne alebo nie ? čo tam mám urobit aby mi pracoval post ako sa má dakujem za radu
tibor.
24.07.10,19:21
to mas stastie - mne vacsinou vypise chybu hned pri prihlasovani....
a rada? - zmenit mejl.
babicka1
24.07.10,20:34
dakujem za radu,ale to by som musela všetkým oznámit zmenu emeilu a to by bol zmetok z toho lebo na adresu mi chodia hociaké emeily od registrácii až po známich
Majky11
24.07.10,20:40
je to síce naozaj možno problém, ale je to asi nalepšie riešenie, aké vôbec existuje. Tiež som mal na post-e voľakedy adresu, no po skúsenostiach podobných s tými Vašimi, som zmizol ako smrad...

Nikdy viac post

Presnejšie

p - pomalé
o - otrasné
s - slabé
t - to ani neviem aké by to ešte mohlo byť... :)

To je celé...;)
sthruska
25.07.10,09:33
To isté som urobil aj ja. Ale pôvodný účet som nezrušil. Všetci sa postupne presmerovali na nový mail.
MatoB
25.07.10,10:30
prejdi na Gmail je to zatial najlepsi free mail, chyby ti tam urcite vznikat nebudu a na Poste postupne vsetkych presmeruj na gmail. Alebo si zaplat vlastnu domenu a pouzivaj vlastny. Alebo si na poste nastav autoodpoved, ze post mail nepouzivas aby ta kontaktovali na novom teda pokial post autoodpoved podporuje.
220870
25.07.10,11:01
Skúste post vyčistiť od zbytočných vecí môžno je len plný .
babicka1
25.07.10,15:20
post plný nemám pravidelne ho čistím nechávam si tam iba dôležité správy mám aj iné adresy ale tento som mala ako dôležitý
babicka1
25.07.10,15:24
mám aj hotmail ale ten moc nepoužívam je trocha zložitejší ako post gmail nemám možno niečo poriešim a ktorý je lepší sk. alebo com?
alla66
25.07.10,16:16
dobrý den mám problém s emeilovou adresou ked chcem odoslat nejaký súbor trebars obrázky nejde mi ich načítat a nepošle mi ich ,alebo mi chodia správy čo sú nečitatelné ale nie všetky teraz som posielala z profesie životopis na prácu a na post mi prišiel meil čo som posielala na tú prácu,ale v prílohe čo mal byt životopis a ponuka sa objavilo iba error tak neviem či to príde na uvenú adresu správne alebo nie ? čo tam mám urobit aby mi pracoval post ako sa má dakujem za radu

Už si nepamätám, od akej doby mi svieti po prihlásení "Migrácia vášho konta ešte neprebehla. Kliknutím na červené tlačítko Prihlásiť sa dostanete do svojej schránky cez pôvodný systém POST.sk. Ďakujeme za pochopenie."

" Momentálne prebieha migrácia systému, preto nie je mo�né meni� nastavenia. Akonáhle bude Va�a schránka premigrovaná do nového systému, budete môc� meni� nastavenia. Ďakujeme za pochopenie."
trvá to pár mesiacov a nevidím žiadnu zmenu.

Najlepším riešením bude zmena email adresy, napr. gmail (https://www.google.com/accounts/NewAccount?service=mail&continue=http://mail.google.com/mail/e-11-28300f528d205e70e564c96c9ab47-21a5d5d2d074524e4af3b0d3a1dd5b86e517eaa3&type=2)
220870
25.07.10,16:20
Bol som tiež pozrieť post mám tam dve adresy a na jednu z nich sa mi nedá dostať.Admin z postu je asi na dovolenke.;)Alebo ho konečne zamestnávateľ prepustil,nebude ho škoda.
alla66
25.07.10,16:23
Bol som tiež pozrieť post mám tam dve adresy a na jednu z nich sa mi nedá dostať.Admin z postu je asi na dovolenke.;)Alebo ho konečne zamestnávateľ prepustil,nebude ho škoda.

ahoj, ak si tam nebol 6 mesiacov, adresa môže byť zrušená;)
8. Zrušenie služby

Poskytovateľ si vyhradzuje právo okamžite a bez náhrady zrušiť účet používateľa v systéme POST.SK, pokiaľ vznikne podozrenie, že používateľ porušuje niektoré z predchádzajúcich pravidiel.

Poskytovateľ si vyhradzuje právo okamžite a bez náhrady zrušiť účet používateľa v systéme POST.SK, pokiaľ používateľ sa neprihlásil do svojej schránky dlhšie ako 6 mesiacov. Systém POST.SK v takom prípade po zrušení pasívneho účtu používateľa umožní novému užívateľovi vytvoriť si e-mailové konto s rovnakým uživateľským menom.

Poskytovateľ si vyhradzuje právo určiť, či správanie používateľa je v súlade s podmienkami používania. Poskytovateľ si vyhradzuje právo na zmenu týchto podmienok aj bez predchádzajúceho upozornenia používateľa. Je v záujme Používateľa, aby bol dôkladne oboznámený s tymito Podmienkami.
babicka1
25.07.10,21:11
na post mi chodia správy od cudzích užívatelov aj zo zahraničia hocijaké ponuky že vyhrali ste alebo žiadajú finančnú pomoc alebo hociaké iné ponuky nelegálne prosby z cudziny,plno mi chodí aj zo slovenska od užívatelov ale moj emeil tam neni napísaný to sú všetko spamy? moc tomu nerozumiem tak ked by to bolo tak tak radšej zanechám post a prejdem inam a čo poviete na azet alebo zoznam?aj tam mám adresu je gmail najlepšia?
alla66
25.07.10,21:31
odporúčam gmail...má najväčšiu kapacitu
220870
26.07.10,03:35
ahoj, ak si tam nebol 6 mesiacov, adresa môže byť zrušená;)
8. Zrušenie služby

Poskytovateľ si vyhradzuje právo okamžite a bez náhrady zrušiť účet používateľa v systéme POST.SK, pokiaľ vznikne podozrenie, že používateľ porušuje niektoré z predchádzajúcich pravidiel.

Poskytovateľ si vyhradzuje právo okamžite a bez náhrady zrušiť účet používateľa v systéme POST.SK, pokiaľ používateľ sa neprihlásil do svojej schránky dlhšie ako 6 mesiacov. Systém POST.SK v takom prípade po zrušení pasívneho účtu používateľa umožní novému užívateľovi vytvoriť si e-mailové konto s rovnakým uživateľským menom.

Poskytovateľ si vyhradzuje právo určiť, či správanie používateľa je v súlade s podmienkami používania. Poskytovateľ si vyhradzuje právo na zmenu týchto podmienok aj bez predchádzajúceho upozornenia používateľa. Je v záujme Používateľa, aby bol dôkladne oboznámený s tymito Podmienkami.
Som tam skoro stále obdeň.Je to moja nastaršia adresa.
misoft
26.07.10,12:47
to alla66:
Ja už "migrujem" na poste viac ako pol roka a ešte stále som nedorazil do cieľa. :---:---:---
alla66
26.07.10,12:55
môže to tak byť....neviem, či na jeseň nebude tomu rok;)
lenkak
26.07.10,13:00
ja som už dávno "migrovala" a už som v ich "novom šate" . Manželovi migrácia trvala o dosť dlhšie, asi tým, že ja z postu mail mám 12 rokov. On sa prihlásil podstatne neskôr. Používam aj iné maily, ale tento som si ponechala, aj keď ho využívam, darmo som istým fi písala, že mám iný mail, oni mi tam furt napíšu. :D
alla66
26.07.10,13:13
Leni, v čom je lepší nový post?:)
Valcake
26.07.10,15:48
na post mi chodia správy od cudzích užívatelov aj zo zahraničia hocijaké ponuky že vyhrali ste alebo žiadajú finančnú pomoc alebo hociaké iné ponuky nelegálne prosby z cudziny,plno mi chodí aj zo slovenska od užívatelov ale moj emeil tam neni napísaný to sú všetko spamy? moc tomu nerozumiem tak ked by to bolo tak tak radšej zanechám post a prejdem inam a čo poviete na azet alebo zoznam?aj tam mám adresu je gmail najlepšia?

Len neodpovedať na žiadne výhry!!!!A ešte z cudziny:eek: Ja nie som žiaden odborník, ale Gmail je fakt dobrý.
Majky11
26.07.10,20:39
gmail je najlepší...
lenkak
26.07.10,21:18
Alla
zmenili "visage". Ináč všetko po starom. A zlepšili sa prílohy, už mi aj prejdú. :D
misoft
27.07.10,10:28
lenkak:
Jednou vetou: Veľké haló pre nič.
post.sk ja už používam len na SPAMy, postupne som prešiel na gmail. Tiež som bol na hotmaili, lenže tí mrkvoví debilkovia hotmail zrušili (aj všetky účty!) a dali to ako windowslive. Takže do hotmailu sa pod starým účtom neprihlásim (neexistuje) - a mal som tam v SkyDrive nejaké doc súbory, pesničky a fotky - prišiel som o to.
tibor.
28.07.10,13:51
NAPR. DNES FUNGUJE POST TAKTO:

Ospravedlňujeme sa, ale táto stránka je dočasne nedostupná. Skuste prosím neskoršie. Ďakujeme za pochopenie.

Bohužiaľ, takúto stránku sme nenašli. (Nie, ani pod rohožkou.)
durisovad
28.07.10,13:57
To, ze zmenili "image" by ma nemylilo, ale jeduje ma, ze sa stranka vobec neda otvorit. A dnes som sa v nejakych novinach docitala, ze je na predaj. Dufam, ze novy majitel sa bude spravat korektnejsie.
alla66
28.07.10,14:32
NAPR. DNES FUNGUJE POST TAKTO:

Ospravedlňujeme sa, ale táto stránka je dočasne nedostupná. Skuste prosím neskoršie. Ďakujeme za pochopenie.

Bohužiaľ, takúto stránku sme nenašli. (Nie, ani pod rohožkou.)

Dnešná verzia pokusu o prihlásenie:

Nesprávne prihlasovacie meno alebo heslo. Skúste sa prihlásiť znova.

Ak ste zabudli Vaše prístupové heslo, zvoľte si nové cez formulár: Zabudli ste heslo? (http://post.sme.sk/forgot_password.php).->->->->-> NEZABUDLA!!!:mad:
Majky11
28.07.10,17:48
Mám pre Vás novú vylepšenú verziu post-u :

www.gmail.com

Hawk
Halli
28.07.10,18:06
Mám pre Vás novú vylepšenú verziu post-u :

www.gmail.com

Hawk

presne takto som si vylepšila verziu postu už pred rokom :D
jozka56
28.07.10,18:10
postk.sk má už dlhšie štve, dnes som sa úspešne vôbec nemohla pripojiť. Ale g-mail je OK, tam ešte problém nebol.
seat
30.07.10,17:56
no ked ti tam chodi vela spamu tak si davaj pozor a do vseliakych formularov na nete nevypisuj svoju adresu - casto potom z tade zacne chodit spustu reklamy a ineho bordelu
durisovad
07.08.10,17:03
Ä zasa nefunguje. Teda co sa tyka mna, od rana sa nemozem pripojit. Neviem, ci je to moj problem, alebo je to zasa zlyhanie z ich strany.
alla66
07.08.10,17:10
post.sk ide....prihlásila som sa;)
durisovad
07.08.10,17:32
Mne to vypisuje toto: Prepacte, doslo k chybe. Nedokazali sme spracovat vasu poziadavku atd. Vraj mam skusit za niekolko minut. Uz to skusam od rana.
alla66
07.08.10,17:34
skús zmeniť mail.adresu a máš pokoj :)
durisovad
07.08.10,17:36
podobny problem som mala aj so zoznam.sk
A na post. mam vela adries a mailov, ktore su dolezite a ak sa nemozem prihlasit, nemozem ich ani inde exportovat. Dufam, ze aspon do zajtra to daju na poriadok
salvosko
08.08.10,08:16
Este furt pouzivate slovenske free maily? Ved to je katastrofa a nefunguje poriadne ani jeden.
sthruska
09.08.10,04:44
Mne to vypisuje toto: Prepacte, doslo k chybe. Nedokazali sme spracovat vasu poziadavku atd. Vraj mam skusit za niekolko minut
Tak sa vráť na hlavnú stránku a pomocou tlačidla prihlásiť (má teraz iný názov) si zobraz stránku.
durisovad
09.08.10,14:34
Neviete nahodou, kde sa da tato nehoraznost reklamovat? nejaka mail.adresa alebo telefonne cislo? Po par hodinach doobeda, kedy stranka fungovala, je zasa nedostupna.
salvosko
09.08.10,20:09
Neviete nahodou, kde sa da tato nehoraznost reklamovat? nejaka mail.adresa alebo telefonne cislo? Po par hodinach doobeda, kedy stranka fungovala, je zasa nedostupna.
Nereklamuj, prejdi na gmail.com.
alla66
09.08.10,20:16
Neviete nahodou, kde sa da tato nehoraznost reklamovat? nejaka mail.adresa alebo telefonne cislo? Po par hodinach doobeda, kedy stranka fungovala, je zasa nedostupna.
helpdesk@post.sk (http://www.porada.sk/helpdesk@post.sk%20%3Chelpdesk@post.sk%3E)
durisovad
09.08.10,20:23
Dakujem, napisala som z inej posty, som zvedava, ci sa dockam odpovede a riesenia.
salvosko
10.08.10,08:42
Dakujem, napisala som z inej posty, som zvedava, ci sa dockam odpovede a riesenia.
Som skepticky, oni ti negarantuju vobec nic, takze ked nieco nejde smola.
Precitaj si podmienky pouzivania.
durisovad
10.08.10,09:09
Asi mas pravdu, na moju vcerajsiu otazku doteraz nezareagovali, ale posta zatial funguje. Ak negarantuju nic, povedz mi, kto dnes garantuje, ze to bude fungovat?
Dnes poobede nefunguje ani zoznam.sk, oznamuju, ze maju neplanovanu udrzbu.
salvosko
10.08.10,12:53
Asi mas pravdu, na moju vcerajsiu otazku doteraz nezareagovali, ale posta zatial funguje. Ak negarantuju nic, povedz mi, kto dnes garantuje, ze to bude fungovat?
Dnes poobede nefunguje ani zoznam.sk, oznamuju, ze maju neplanovanu udrzbu.
Uz som napisal, najspolahlivejsi je gmail.com a to nie je len moj nazor.
durisovad
11.08.10,07:12
Dakujem za radu, uz som vykonala. Dufam, ze problemov bude menej.
misoft
09.09.10,18:20
Radostná správa!
Pred dvoma dňami som KONEČNE domigroval do "nového" post.sk :D :) :cool:. Ale im to trvalo - skoro rok. :rolleyes::rolleyes:
lenkak
09.09.10,19:09
:D
alla66
09.09.10,22:47
misoft
10.09.10,09:22
Možno to násobili nejakým čínsko-kórejsko-hinduisticko-šintoistickým koeficientom. :D:---:D:---:D:---:D:---:D;);)
PotPalo
10.09.10,10:36
Na post.sk mám dva účty, jeden už zmigroval, druhý ešte nie:D. Síce ich pozriem raz za týždeň, ale momentálne fungujú normálne.

Teraz sa vyskytol nový problém s gmail.com. Keď správu presuniem alebo zmažem, a hore to napíše že som ju presunul, a je tam tá možnosť "späť", tak tá nereaguje na klikanie. Predtým to normálne fungovalo, ale teraz ako je ten nový vzhľad, tak to nejde. Ja som tušil, že to budú vylepšovať až to vyhoršia:(...

To kur****e poštových schránok je tuším nákazlivé...
vierka26
10.09.10,11:04
Tiez mam problem s postom...migracia presla po dlhom case a zmazalo mi vsetky e-maily. Pisala som na helpdesk, ze kde sa stratili a oni chceli odo mna, citujem:
"Zial, z Vaseho e-mailu nie je celkom jasne ktore e-maily mate na mysli. Je potrebne uviest aspon priblizne o ake mnozno e-mailov ide, ci sa len nepreniesli zo stareho postu, alebo Vam zmizli uz v novom poste, taktiez z akeho datumu boli dane e-maily a najlepsie bude ak uvediete aj zopar e-mailovych adries od koho ste dane e-maily dostavali."
No a to si mam este pamatat? :eek:
Takze s postom som skoncila nadobro.
salvosko
10.09.10,11:26
Takze s postom som skoncila nadobro.
To je najlepsie riesenie.
alla66
28.11.10,19:01
Dobrý večer, chcem sa spýtať, ako si vo svojej schránke nastavím Filter prichádzajúcich správ - preposielať na iný účet. Vďaka
camozzi
28.11.10,22:36
Dobrý večer, chcem sa spýtať, ako si vo svojej schránke nastavím Filter prichádzajúcich správ - preposielať na iný účet. Vďaka

Zrejme sa to nastavit neda. Tie filtre neponukaju takuto mozno, teda som ju tam nenasiel. Je mozne, ze sa to da nastavit inde, ale netusim kde a ci vobec. Nastavovania filtrov poznam z Thunderbirdu, no ten ponuka moznost preposlat dalej. Post nie.
alla66
29.11.10,07:38
Ahoj, potvrdil si moje podozrenie ohľadom tejto služby. Ďakujem :)
220870
04.12.10,20:06
Aj na poste ten filter bol .Zrušili to.Pol roka sa mi nedalo prihlásiť na moje tri aresy na poste.Už som to ako tak rozchodil ,ale tiež som im ukázal kopačky.
terezamaria
04.12.10,20:15
Všetci, čo majú emailovú adresu post.sk a mám ich v adresári, majú s týmto portálom problémy. Buď im neprijíma obrázkové správy, alebo neprijíma emaily nad 4 MB alebo sa mi jednoducho vracajú všetky správy späť.:confused: