dodohukel
25.07.10,12:50
Už vyše pol roka môj zamestnávatel nám vypláca nepravidelne mzdu z omeškaním ale aj to len v 50% platbách !

T.j. že k dnešnému dňu nám vyplatili len 50% za mesiac máj k 15.7.10

A nikdy nás neinformuje kedy prebehne dalšie vyplatenie , tvári sa ako by ho to vôbec nezaujímalo a nemá ani snahu o komunikáciu zo zamestnancami !
Pri nahliadnuti portalu Soc.Poistovni som zistil že dlhuje na odvodoch
159 000 EUR čo je dosť znepokujúce!

Preto by ma zujímalo v akom práve sa nachádzam ako zamestnanec zo zmluvou na neurčito a kde sa mi pred časom stal dosť ťažký pracovný úraz , ktorý mi výkon práce neznižuje ale iný zamestnávatel by ma už asi tažko zamestnal z takou diagnozou !

Som už s toho dosť sklamaný čakať na mzdu či JU vôbec vyplatí ale pracovať musíme dokonca nám prikazujú aj nadčasi !
mmeennoo
26.07.10,10:50
Zákonník práce to rieši nasledovne:
citát z § 69 ZP:

(1) Zamestnanec môže pracovný pomer okamžite skončiť, ak

b) zamestnávateľ mu nevyplatil mzdu, náhradu mzdy, cestovné náhrady, náhradu za pracovnú pohotovosť, náhradu príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti zamestnanca alebo ich časť do 15 dní po uplynutí ich splatnosti,

(3) Zamestnanec môže okamžite skončiť pracovný pomer iba v lehote jedného mesiaca odo dňa, keď sa o dôvode na okamžité skončenie pracovného pomeru dozvedel.

(4) Zamestnanec, ktorý okamžite skončil pracovný pomer, má nárok na náhradu mzdy v sume svojho priemerného mesačného zárobku za výpovednú dobu dvoch mesiacov.