domca7
26.07.10,13:41
ahojte poradaci,potrebujem poradit,ci by som mohla dostat pozicku,ked som na rod.dovolenke.Byvam v podnajme sama s dcerkou,doteraz sa to este ako-tak dalo,pokial som mala zvyseny rod.prispevok,ale teraz uz nebudem mat z coho ani zaplatit byt.Mam dlzoby,uver v banke,nezaplatene ucty za mobil(uz tam mam asi 500eur a stale sa to navysuje)ked som sa v banke pytala na uver,mam tam ucet peknych par rokov,myslela som,ze mi isto vyjdu v ustrety,tak ma odbili odpovedou,ze by so m musela mat prijem aspon 400e,co nemam.Naozaj neexistuje ziadna moznost pre zenu na rd okrem nebankoviek,za 100% uroky?najhorsie je,ze ani nemam cim rucit?poradi mi nieto?
veronikasad
26.07.10,11:45
Domca, z čoho chceš platiť splátky pôžičky ?
domca7
26.07.10,11:55
pokial by som nejaku dostala,tak si poplatim dlhy a ostane mi aj na splacanie pozicky.koncom roka by sa mal vratit priatel s vykonu trestu a ked sa zamestna,uz to bude dobre.len neviem,co dovtedy,bohuzial mi nema kto pomoct...
Andy Kralik
26.07.10,12:06
1. Prejisť všetky svoje vydavky. Nemozes zit dlhodobo do dlzoby. Ak mas nizsi prijem ako vydavky, musis nevyhnutne znizit vydavky. Zrus vsetky poplatky ktore nie su zivotne nutne - napriklad mobil (zozen si predplatnu kartu na ktoru bueds hovory prijimat ale nebudes volat).
2. Prejisť všetky svoje dlzoby. Oslovit veritelov, poziadat ich o odklad splatok, splatkovy kalendar.
2. Vyhodnu pozicku ti ziadna institucia neda a ak nejaku dostanes, pravdepodobne bude nevyhodna a len odlozi dalsie problemy, ktore budu este vacsie.
3. Poziadat o pomoc blizkych, rodinu, priatelov - sadnut si s nimi, prejist prijmy a vydavky, skusit spolu najist riesenie. - poziadat ich o pozicku, spisat s nimi dohodu, dohodnut sa na splatkach, ktore dodrzovat!
4. Ale hlavne splnit bod.1!
Chobot
26.07.10,12:41
ahojte poradaci,potrebujem poradit,ci by som mohla dostat pozicku,ked som na rod.dovolenke.Byvam v podnajme sama s dcerkou,doteraz sa to este ako-tak dalo,pokial som mala zvyseny rod.prispevok,ale teraz uz nebudem mat z coho ani zaplatit byt.Mam dlzoby,uver v banke,nezaplatene ucty za mobil(uz tam mam asi 500eur a stale sa to navysuje)ked som sa v banke pytala na uver,mam tam ucet peknych par rokov,myslela som,ze mi isto vyjdu v ustrety,tak ma odbili odpovedou,ze by so m musela mat prijem aspon 400e,co nemam.Naozaj neexistuje ziadna moznost pre zenu na rd okrem nebankoviek,za 100% uroky?najhorsie je,ze ani nemam cim rucit?poradi mi nieto?

A hlavne - neber si úver od nebankovky, lebo z tých dlhov sa nevymotá ani tvoja dcérka...