jeltur
27.07.10,08:44
Prosím, poradte mi. Nakoľko niekoľko rokov mám bolesti chrbta, a väčšinou sú všetky výsledky dobré, rada by som navštívila dobrého lekára v Bratislave. Keby niekto poznal dobrého dr. neurologa a dr. chrirurga, bola by som rada keby mi poradil. Ďakujem.
arizona
27.07.10,06:58
veronikasad
27.07.10,07:07
jeltur
27.07.10,07:23
Do firmy Sinalgis sa neviem dovolať už druhý deň. Fungujú ešte, alebo sú na dovolenke? určite sa nájde ešte v Bratislave nejaký lekár. Vďaka.
VieraPopluharova
27.07.10,07:30
Do firmy Sinalgis sa neviem dovolať už druhý deň. Fungujú ešte, alebo sú na dovolenke? určite sa nájde ešte v Bratislave nejaký lekár. Vďaka.

Skus neurologiu na Mickiewiczovej MUDr. Megovu, pracuje na neurologickom oddeleni, ale mala by prijimat i ambulantnych pacientov, skus.
branislavp
28.07.10,04:00
Ja by som potrebovala poradiť dobrého neurológa v Žiline, vďaka.
BXLmiami
29.07.10,10:36
Prosím, poradte mi. Nakoľko niekoľko rokov mám bolesti chrbta, a väčšinou sú všetky výsledky dobré, rada by som navštívila dobrého lekára v Bratislave. Keby niekto poznal dobrého dr. neurologa a dr. chrirurga, bola by som rada keby mi poradil. Ďakujem.
Myslím,že skôr potrebuješ dobrého maséra alebo fyzioterapeuta ako neurologa.Hltanie tabletiek ešte nikdy bolesti chrbtice nevyriešilo,zvlášť ked su výsledky vyšetrení dobré.
jeltur
29.07.10,13:05
Dobry neurolog v ZILINE je MUDR,PRIMAR JURAJ VYLLETELKA. ja ho osobne nepoznám, ale čítala som to na internete, tak to postupujem dalej.
branislavp
24.08.10,23:24
Dobry neurolog v ZILINE je MUDR,PRIMAR JURAJ VYLLETELKA. ja ho osobne nepoznám, ale čítala som to na internete, tak to postupujem dalej.
Ďakujem.