betusa310
27.07.10,14:05
Ahojte. Som študentka 3. ročníka na Strednej zdravotnickej škole a potom by som chcela ísť na medicínu do Martina. Chcela som sa opýtať aká je to škola, pretože všetci ma odhovárajú aby so tam nešla, ale ja o tom snívam už od malička. Je to to jediné čo by som chcela robiť, ale stále sa neviem rozhodnúť.
Lianka
27.07.10,12:40
Nevidim dovod nechat si pokazit svoje sny ci tuzby len preto, ze niekto iny si mysli nieco ine. Kazdy clovek ma ine preferencie, ine ocakavania. Na rovnaku situaciu sa kazdy moze pozerat inak - co jednemu vyhovuje, druhemu nemusi. Najmä si ujasni, co od studia na tejto skole ocakavas a nasledne ziskaj co najviac informacii (na webe skoly, na studijnom oddeleni, od byvalych ci sucasnych studentov a pod.). Hlavne sa nenechaj nikym zastrasit. Pripadne porovnaj zistenia s inou alternativou a az nasledne sa rozhodni.
Braňo
27.07.10,12:47
A odhovárajú Ťa absolventi školy alebo ľudia, ktorí tomu iba "rozumejú".
buchač
27.07.10,17:11
Ahojte. Som študentka 3. ročníka na Strednej zdravotnickej škole a potom by som chcela ísť na medicínu do Martina. Chcela som sa opýtať aká je to škola, pretože všetci ma odhovárajú aby so tam nešla, ale ja o tom snívam už od malička. Je to to jediné čo by som chcela robiť, ale stále sa neviem rozhodnúť.
Sny je potrebné plniť ...
Tiež som mal zopár / tri také NAJ / ...posledný sa mi splnil minulý rok .

Dokonca sa mi splnilo / mimo "plánu " / to , o čom som ani len nesníval ...:)
pasuliatko
27.07.10,17:27
nechodíš do BA? na strečniansku?
ludmilla
27.07.10,19:33
nechodíš do BA? na strečniansku?

mimotemy Na Strečnianskej učí aj pani Bartáková????
pasuliatko
28.07.10,19:39
mimotemy Na Strečnianskej učí aj pani Bartáková????

áno prečo?
www.szsba.sk a tam si daj zoznam pedagógov
mamka Danka
30.07.10,08:26
Odhovárajú ťa od školy v Martine, alebo od medicíny všeobecne?
Na Slovensku je medicína aj v Košiciach a v Bratislave sú dve - Komenského a Sv. Alžbety.
Čo sa týka profecie lekár nie je zamestnanie, ale povolanie. Ak si rozhodnutá, že to chceš a cítiž, že je to to pravé čo chceš v živote robiť, nedaj sa odradiť. A ak si si nie celkom istá aj tak to vyskúšaj, veď veľa vyštudovaných lekárov napokon nelieči, ale rozhodne sa pre inú karieru rôznich úradníkov, poradcov v medicínskej oblasti, posudkových lekárov, či pracovníkov v medicínskej technike alebo farmaceutických spoločnostiach. Uplatnenie je široké, nehovoriac o kariere lekára v zahraničí, či už pre lepší zárobok alebo charitatívne v krajnách tretieho sveta. Nech sa rozhodneš akokoľvek držím ti palce. :o
pasuliatko
30.07.10,15:13
nechápem na čo tu niekto založí tému ked sem viac nepríde a neodpovedá?!
betusa310
31.07.10,13:27
ahoj no ja sa tu snažím chodiť čo najčastejšie ako sa len dá.
betusa310
31.07.10,13:28
no odhovárajú ma tak všeobecne..hm a ďakujem
betusa310
31.07.10,13:29
A odhovárajú Ťa absolventi školy alebo ľudia, ktorí tomu iba "rozumejú".

skôr ľudia, ktorí mi stále dookola hovoria, že tam je potrebné veľa sa učiť a tak ale mne je to jedno
betusa310
31.07.10,13:31
Nevidim dovod nechat si pokazit svoje sny ci tuzby len preto, ze niekto iny si mysli nieco ine. Kazdy clovek ma ine preferencie, ine ocakavania. Na rovnaku situaciu sa kazdy moze pozerat inak - co jednemu vyhovuje, druhemu nemusi. Najmä si ujasni, co od studia na tejto skole ocakavas a nasledne ziskaj co najviac informacii (na webe skoly, na studijnom oddeleni, od byvalych ci sucasnych studentov a pod.). Hlavne sa nenechaj nikym zastrasit. Pripadne porovnaj zistenia s inou alternativou a az nasledne sa rozhodni.

no ja som si už našla všetko čo som chcela vedieť, tak uvidím rozmýšľam aj nad inými mestami takže uvidíme
pasuliatko
31.07.10,20:20
no odhovárajú ma tak všeobecne..hm a ďakujem

a kam na školu to chodíš?
ludmilla
01.08.10,09:22
áno prečo?


Bola to moja triedna.
pasuliatko
01.08.10,18:00
Bola to moja triedna.

:D super :)