olivo
27.07.10,15:47
Dobry den, ja by som potreboval radu nie tak celkom o burze, ale o jednej stranke a konkretne o jednom chlapikovi, ktory je autorom stranky a na nej ponuka vyuku obchodovania na burze. Ide o web http://akcieforexburzakomodity.cheapindex.com/ . Jeho vyuka je rozdelena na 3 etapy, kazda stoji 800€. Jeho obchodne alebo internetove meno je trader Robo. Chcem sa teda opytat, ci mate s tym niekto skusenosti, ci ho nahodou aj nepoznate, ci to nie je nejaky podvod, proste, ci je to seriozny chlapik, ktoremu sa nemusim bat poslat peniaze za dokumenty, ktore mi posle a za cas, ktory sa mi bude venovat... zatial dakujem...
profesional
27.07.10,13:57
Myslis, ze sme tu vsetci az taki hlupi, ze naletime na taketo robenie si reklamy na svoj web?
olivo
27.07.10,14:02
TOTO nie je reklama, ja som na to natrafil, som student, nemam vela penazi a chcem sa to naucit, tak sa pytam, ci s tym nema niekto skusenosti, lebo nerad by som vyhodil tolke peniaze za podvod! este raz, TOTO NIE JE REKLAMA!
olivo
27.07.10,14:04
este jedna vec, ak sa moj problem vyriesi, ak sa najde niekto, kto povie, ze je to podvod alebo kto povie, ze je to seriozny chlapik a nemam sa coho bat, tak poziadam admina o zmazanie temy, ja nepoznam iny sposob, ako sa mozno dozvediet, s cim mam do cinenia... kazdopadne to nie je reklama!
olivo
27.07.10,15:40
Tak OK, ak na to nikto nevyjadri svoj nazor, tak ziadam admina, aby temu vo štvrtok 29. jula zmazal z dovodu oznacenia za reklamu, ako sa vyjadril vyssie pan chytry kolega... dovtedy by ste mi aspon mohli poradit, co mozem pre overenie od neho ziadat, ake dokumenty, ake cisla alebo co, pretoze tvrdi, ze ma registrovanu firmu a vsetko by malo byt na zaklade zmluv... este raz dakujem, do stvrtka budem pravidelne sledovat temu...
padro
27.07.10,15:59
nemas vela penazi ale mas 2400 Eur na ich vyhodenie za nejake somariny.
olivo
27.07.10,19:56
spravil mi zlavu a splatky na 18 mesiacov... takze prvy nazor je, ze je to somarina... ok, uvidime, co bude dalej...
martinetto
27.07.10,20:07
a myslis ze sa to da len tak naucit? pokial by slo o skutocne serioznu osobu - zverejni na stranke vsetky kontaktne informacie a nevystupuje pod prezyvkov.... skuseny makleri su na svoju hrdi a ak by sa takto prezentovali tak pod svojim menom - lebo tak si robia aj oni reklamu, aby si ich najimali pre spravu majetku ...
olivo
27.07.10,20:28
nie, ja viem, ze to vobec nie je lahke... a on vraj obchoduje sam pre seba a nikomu nespravuje majetok... a uci len popri svojej praci... vraj ako hobby
padro
27.07.10,20:35
http://pracazarobokdoma.sk/ staci? alebo este stale uvazujes :D
olivo
27.07.10,20:56
teraz nechapem... napis prosim, co si o tom ty myslis... vdaka...
Zewa
27.07.10,22:22
podla mna ta stranka co si uviedol v otazke nie je cista (spam, datamining)...seriozna brokerska stranka sa tak nesprava... ...ale rob ako uznas za vhodne, su to tvoje peniaze... ja mam skusenost s obchodnym nastrojom sporitelne od nasich zapadnych bratov - nejdem robit reklamu, pouzi gugl... cenovo ta to vyjde lacnejsie a hlavne mas seriozneho a overeneho partnera a nie nejaky webovy nick. vela stastia.
olivo
28.07.10,08:18
nie nie, tu nejde o brokera... vysvetlim to este raz, chlapik, obchodnik na burze, ktory obchoduje dlhe roky a ma s tym skusenosti ponuka iba zaskolovacie kurzy, skoli zaciatocnikov, ako zacat, ako obcodovat a tak popri praci, to nie je broker... este sa opytam, je to vobec potrebne nechat sa skolit, alebo to dokazem aj sam pomocou internetu a odbornej literatury naucit sa obchodovat na burze a forexe?
arion92
28.07.10,08:32
Urcite by som do toho nesiel. Ako zaciatocnik sa mozes zucastnit aj bezplatnych skoleni, ktore ponukaju rozne brokerske spolocnosti (staci pohladat na nete) + kup si nejaku zakladnu literaturu o obchodovani na burze.
Taketo peniaze ako pyta tento chlapik by som pytal za nejake velmi specializovane skolenie pre odbornikov.
olivo
28.07.10,08:55
ok, dakujem, nejdem do toho, literaturu uz objednanu mam a skusim pohladat nejake bezplatne skolenia...
Zewa
28.07.10,21:22
nie nie, tu nejde o brokera... vysvetlim to este raz, chlapik, obchodnik na burze, ktory obchoduje dlhe roky a ma s tym skusenosti ponuka iba zaskolovacie kurzy, skoli zaciatocnikov, ako zacat, ako obcodovat a tak popri praci, to nie je broker... este sa opytam, je to vobec potrebne nechat sa skolit, alebo to dokazem aj sam pomocou internetu a odbornej literatury naucit sa obchodovat na burze a forexe?

ja som ta rozumel, je mi jasne z tvojeho opisu a aj z tej stranky co to je za ponuku...ja osobne by som cez tu stranku nesiel.

ak si uplny zaciatocnik s obchodovanim na burze (akcie, komodity atd.) tak si skus najprv ucast v nejakej investicnej hre alebo demo ucte brokerskej firmy - najdes na webe, ak vies anglicky, nemecky tak aj na zahranicnych weboch...tam si mozes najprv overit a vyskusat svoje schopnosti "nanecisto" a uvidis vysledok uplatnenia roznych axiom a rad co si nacitas v knihach a webe... vela stastia
olivo
29.07.10,08:19
vdaka... cele som to odvolal, ako som pisal, cakam na odbornu literaturu, vela toho studujem aj na internete a samozrejme obchodujem uz cez demo ucet, dufam, ze mi to pojde... este raz dakujem vsetkym za rady, tema sa moze zmazat, ak admin uzna za vhodne...
MatoB
29.07.10,18:57
Myslis, ze sme tu vsetci az taki hlupi, ze naletime na taketo robenie si reklamy na svoj web?

To neni jeho web, toho magora co vlastni tu stranku osobne poznam pochybujem, ze vie co je to porada, od rana do vecera sedi za PC a pozera na forexovy graf a pomedzi to trepe ludom krepoviny do hlavy. Viem vacej o forexe a akciach nez on a jeho mati dohromady.
To co ti povie on za 800 to ti a poviem zadarmo.

Inak je to ******* problem najst si tie informacie na internete co ti vypise do dokumentov.
Miwoslav
31.07.10,09:03
Ja k tomu len toľko môj názor. Základne pravidlo: Nikdy na burzách neobchoduj za svoje. Oplatí sa obchodovať len za cudzie a mať isté zarobené percenta zo správy. Takto to robia všetci čo tam niečo znamenajú.
corporate
09.08.10,19:26
..sa ti cudujem, vyhadzovat tolko prachov za nejake pochybne skolenia... ja som sa naucil obchodovat za rok a vyslo ma to cca 500 evri..hedgehv.com
Hairy Foter
24.10.10,08:54
Tu stranku nepoznam ale to co tu pisu ostatni treba brat tiez s rezervou. Ludia sa radi vyjadruju k veciam ktorym nerozumeju a potom to tak vyzera. Prispevky typu: Vsetci co tam nieco znamenaju obchdouju s cudzimi peniazmi a pod. su uplne mimo realitu. Neviem ake su pravidla na tomto fore a ci sa tu moze uviest odkaz na nejaku stranku. Ak ano tak tu uvediem nazov str. kde sa zadarmo dozvies tolko info o burze a obchodovani ze budes mat co studovat 1-2 roky. Inac ked to s forexom/komoditami myslis vazne tak ti staci trochu zagooglit a natrafis na nu.
lio
23.07.12,21:52
hmmm, ako vidim, tak tu stranku si nenapisal :( nevie ju niekto iny?
Braňo
24.07.12,05:31
už len tým, že chce zobrať takéto peniaze a nemá ani na zaplatenie domény na rok (čo je okolo 20 EUR), nemôže byť seriózny
lio
24.07.12,06:07
Ale ja myslim stranku o ktorej pise Hairy foter, nie autor celej temy.
hroznybojovnik
21.11.12,21:50
Vyhadzovat 800€ za kurzy na ktorych sa to aj tak nenaucis je uplna hovadina. To ako keby si sa chcel stat Ing. po troch kurzoch do par mesiacov
vulxy
21.11.12,22:00
kurz na obsluhu vysokozdvizneho vozika je lepsia investicia........hlavne lacnejsia:)