miso1504
27.07.10,16:03
Dobrý deň, máte niekto skúsenosti s touto firmou ? Čo sa týka rychlosti padania internetu a k prístupe k zákazníkovi?
pistik71
28.07.10,11:20
Uplna spokojnost, odporucam. Samozrejme zalezi o ake pripojenie sa jedna, a aka alternativa existuje v tvojom pripade.
miso1504
28.07.10,14:35
Ide o ADSL rapid 2048/256 je tam obmedzenie FUP 1GB na deň ale po 19tej hodine sa dá sťahovať bez obmedzenia. Alternatív nieje veľa pretože bývam na dedine. Rozmýšlam ešte nad magio internetom turbo solo 2 a rozmýšlal som aj nad slovanetom ale o nich som si neprečítal na internete nič dobré, preto sa pýtam ako to je s gts.
marko182
28.07.10,15:21
Kvalitu pripojenia nemozem hodnotit, lebo mam sice dost casto problemy s pripojenim avsak kvoli kvalite samotnej telefonnej linky, nie kvoli GTS.
Co sa tyka technickej podpory GTS, tak to je katastrofa. Slubia, ze zavolaju a potom sa neozvu. Ked zavolate znova, tak nevedia, o co ide, lebo to vraj riesil kolega, ktory tam bude az o 3 dni. O tom, ze obcas faktura pride az po lehote splatnosti ani nehovorim.
miso1504
28.07.10,16:54
No tak horší prístup k zákazníkovi ako má Wan Slovakia (internet čo mám teraz) už asi ťažko najdem :D . No mňa len tá rýchlosť zaujíma či to ide aspoň ako to má ísť už keď tam majú to FUP
pistik71
30.07.10,13:47
Ide o ADSL rapid 2048/256 je tam obmedzenie FUP 1GB na deň ale po 19tej hodine sa dá sťahovať bez obmedzenia. Alternatív nieje veľa pretože bývam na dedine. Rozmýšlam ešte nad magio internetom turbo solo 2 a rozmýšlal som aj nad slovanetom ale o nich som si neprečítal na internete nič dobré, preto sa pýtam ako to je s gts.

Ked ti tam spravi DSLko GTSka, tak by to malo ist aj od T-Com, nie? Nema nahodou lepsie ceny?